Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 299020 razy)

Stefan

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #180 dnia: Października 08, 2010, 10:21:03 »
Dwie sprawy:

1) W cyfrowej Vectrze nie ma telewizji Police i szczecińskiego TVP. Będzie, czy za każdym razem jak się chce oglądać lokalne kanały trzeba się przełączać na analogową tv? A co się stanie jak analogowa zostanie całkiem wycofana?

2) W pakiecie złotym również odbieracie wszelkie C+ i HBO? Czy zostałem wkopany w droższy pakiet bez mojej wiedzy?

jaroslawp

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #181 dnia: Października 08, 2010, 10:38:31 »
Cytat: "Stefan"
W pakiecie złotym również odbieracie wszelkie C+ i HBO? Czy zostałem wkopany w droższy pakiet bez mojej wiedzy?
chwilowa "promocja"  :grin: . Jak skonfigurują twoje konto to zniknie. U mnie te dodatkowe kanały były aktywne przez dwa tygodnie, bez jednego dnia.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #182 dnia: Października 08, 2010, 11:47:53 »
U mnie wczoraj nagle przestały działać...

Offline jula

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #183 dnia: Października 08, 2010, 16:38:01 »
Dzisiaj byłam przy montażu dekodera HD, chłopaczek chyba nie wiedział co robi, oczywiście podłączył kable i przeprowadził instalację, przez kabel HDMI nie chciało działać i powiedział, że pewnie uszkodzony jak powiedziałam, że kabel dopiero co odłączony od mojego komputera i na pewno działa doszedł do wniosku, że pewnie gniazdko HDMI w telewizorze uszkodzone, porażka ! ale popatrzył, pomyślał dał do podpisu dokumenty i powiedział, że w ciągu pół godziny powinien być sygnał i się ZMYŁ!!!. My czekamy nawet godzinę a tu zero sygnału, dzwonimy do vektry a tu zapomnij o połączeniu zero kontaktu, myślimy co tu robić i najpierw postanowiłyśmy sprawdzić kabel i telewizor poprzez podłączenie go do komputera i oczywiście wszystko działa, czyli wina instalacji albo wadliwego dekodera. Wezwałyśmy na pomoc znajomego, który ma jakieś pojęcie o tym, (od tego miał być instalator!!!) powiedział, że już trzeciej osobie musi w ten sposób pomagać i na nowo instaluje dekoder. No i działa ufff.
Nie podpisujcie odbioru jeśli nie będzie wszystko do końca zrobione jak mówi, że sygnał będzie za pół godziny to niech przyjedzie ponownie i sprawdzi, czy wszystko ok i dopiero podpisujemy dokumenty dot. instalacji bo inaczej szukaj wiatru w polu.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #184 dnia: Października 08, 2010, 19:31:34 »
U mnie tez wczoraj kanały dodatkowo płatne odeszły w sina dal....
Szkoda,juz się zaczynałem przyzwyczajac do kanałów 901-907 hehehe
Na razie nie ma podpisu......

Ann

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #185 dnia: Października 09, 2010, 13:07:07 »
U mnie też jest ta sama sytuacja ;(

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Brak sygnału net i Tel
« Odpowiedź #186 dnia: Października 12, 2010, 00:50:14 »
Czy mieliście też brak internetu i telefonu VECTRA dziś po godz 24tej ??? U mnie nie ma, więc neta musiałem podłączyć mobilnego Orange FREE na kartę, którego polecam !!!

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Vectra
« Odpowiedź #187 dnia: Października 25, 2010, 17:45:55 »
Czy miał ktoś problemy z Vectrą od piątku 22 bm. do niedzieli, na Wyszyńskiego? Chodzi mi o tv cyfrową i internet. W poniedziałek w biurze na piaskowej tłumaczyli się, że skradziono im kabel, nie wiem czy nie kleili głupa. Swoją drogą kompetencje techniczne pracowników telefonicznej informacji Vectry są nieziemskie, w ciągu 2 minutowej rozmowy (po 10 min. oczekiwania) dwa razy miałem ochotę targnąć się na życie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #188 dnia: Października 25, 2010, 17:54:16 »
Awaria była, Vectra była odcięta, ale to jakoś w sobotę i awaria została "rozwiązana" o godzinie 18-19. Jeżeli nie było wcześniej to nie napiszę Ci czemu. Później, może dlatego, że jakiś switch nie zaskoczył i musieli go ręcznie potraktować :)

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #189 dnia: Października 25, 2010, 18:36:39 »
W sobote nie tylko vectra miała problem , bo w ampionecie i espolu też nie było neta do około 18-19

Offline damian

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #190 dnia: Października 25, 2010, 20:58:31 »
Faktycznie, kabel został skradziony, znowu ktoś się połakomił ;D

Diamond

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #191 dnia: Listopada 01, 2010, 20:34:03 »
Więc jak to na obecną chwilę wygląda? Założenie jest takie, że nie mam od nich internetu a tylko normalnie z gniazdka sygnał leci. Co mnie czeka idącego tam i jakie dokumenty potrzeba zabrać? Jakie opłaty? Tak w pigułce ktoś może opisać? :)

lariksi

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #192 dnia: Listopada 05, 2010, 11:33:20 »
znacznie lepiej niż w espolu........... naprawdę znacznie, jakie opłaty by nie były to wolałbym dopłacić trochę i mieć kablówkę a może paczkę no na poziomie a nie jedyną możliwość Polic, gdy cyfrowej kablówki nie było u nas. Jaka by vectra nie była, będzie zawsze lepsza niż espol np

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #193 dnia: Listopada 15, 2010, 13:11:31 »
Czy ktoś próbował dodzwonić  się do Vectry-tragedia,3 godz dzwonie i zajęte!

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 15, 2010, 20:35:09 »
Gdzie można zgłosić brak radia w pakiecie podstawowym-telefon zajęty,może ktoś ma nr do działu technicznego.