• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 140260 razy)

Offline Wikki

• Nowicjusz
  • *
Odp: Vectra
« Odpowiedź #615 dnia: Kwiecień 03, 2019, 20:21:03 »
A ja własnie, zastanawiam się czy przejść na Orange. Mają bardzo silny sygnał, bo codziennie muszę łączyć się na TV z Vectrą..., bo od kiedy jest na klatce kabel Światłowodu.., mój odbiornik to z nim właśnie się łączy..!!  Moje pytanie, czy warto, czy jesteście zadowoleni z Orange>>??

Offline rbk

• Moderator
  • Stara Gwardia
  • wiecznie głodny króliczek
« Odpowiedź #616 dnia: Kwiecień 03, 2019, 21:37:06 »
Mają bardzo silny sygnał, bo codziennie muszę łączyć się na TV z Vectrą..., bo od kiedy jest na klatce kabel Światłowodu.., mój odbiornik to z nim właśnie się łączy..!!

Napisz jeszcze raz tą złotą myśl, bo nie bardzo rozumiem co napisałaś.

Offline Siwy1

• Gaduła
« Odpowiedź #617 dnia: Kwiecień 04, 2019, 10:14:28 »
No jak to... Po prostu Orange ma taki silny sygnał że kabel z klatki bezprzewodowo łączy się z telewizorami podłączonymi do Vectry uniemożliwiając ich oglądanie. Jakby światłowód był położony bliżej łazienki to zapewne by włączał suszarkolokówkę i wstawiał pranie.... Czego tu nie rozumiesz :P

Offline Marek4614

• Gaduła
« Odpowiedź #618 dnia: Kwiecień 08, 2019, 02:50:10 »
Tydzień temu wymieniono mi dekoder na nowszy z nagrywarką i router do neta, ale parę razy dziennie na ekranie pojawia się czarny ekran i komunikat sprawdź podłączenie dekodera wtedy też net pada na parę sekund, czy ktoś ma podobne zjawisko?

Offline Wikki

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #619 dnia: Kwiecień 17, 2019, 19:59:49 »
Siwy1,  jest dokładnie, tak jak piszesz.. :)  Dodam tylko, że gdy internetowe połączenie z Vectry (router WiFi)  w telewizorze, zostaje zerwane przy słabszym sygnale, to wtedy automatycznie łączy się z Orange..  >:(  Tak jest kilka razy w ciągu dnia.., więc muszę ciągle łączyć się na nowo..  :(  Tak jest tylko w TV, bo z laptopem nie ma tego problemu. Dlatego pomyślałam, by przejść do Orange, bo przynajmniej sygnał mają silny... , ale nie wiem czy programowo, i finansowo się opłaca.. ??  A swoją drogą, takie uruchamianie pralki na odległość byłoby nawet niezłe...  ;D