Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 297965 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 27, 2010, 18:10:36 »
Ponad milion złotych kary nałożył na operatora telekomunikacyjnego Vectrę Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Spółka została ukarana za stosowanie niedozwolonych klauzul w regulaminie.


http://biznes.onet.pl/uokik-ponad-milion-zlotych-kary-dla-vectry,18568,3573937,1,news-detal

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 28, 2010, 10:10:22 »
Wczoraj złożyłem wizytę w biurze Vectry w celu złożenia wymowienia tv i internetu.Zapewniono mnie ,ze w polowie wrzesnia startuje tv cyfrowa.Lecz bez wiekszych szczegolow,typu cena,rodzaj sprzetu,programy.Moze ktos wie wiecej w tym temacie?

unorfind

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 28, 2010, 17:18:26 »
no w końcu cyfrówka w Policach :jupi:  cud jakiś a nowe prędkości neta też będą u nas dostępne??? było by dobrze alternatywa dla espola ;D

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 29, 2010, 09:54:49 »
Po raz kolejny bajki opowiadają że startuje TV cyfrowa. Tak było rok temu i pewnie tak będzie teraz  :faja:  Zawsze coś stoi im na drodze, problemy techniczne rosną jak grzyby po deszczu. Uwierzę jak sam zobaczę, a bajki zostawmy dla naiwnych  :devil:

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 31, 2010, 17:44:17 »
Na kablowce, na kanale z reklamami i ogloszeniami jest wiadomosc,ze Vectra szykuje sie do startu Tv cyfrowej.Niestety bez szczegolow.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 31, 2010, 19:24:16 »
Byłam na Śląsku i tam Wektra jest całkiem inna t.z, dobra  a nie to badziewie czym nas raczą .

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #66 dnia: Września 01, 2010, 09:38:52 »
dzwoniłam do siedziby głównej vectry i tam pani na infolini nie zna terminu rozpoczęcia transmisji cyfrowej i mówiła, że po pierwsze zaczynają zawsze akcje informacyjną od ulotek itp. aby zgłaszali się chętni. A ja tak czekam żeby znowu mieć Canal plus. Więc ten termin połowa września to kolejna bajeczka opowiadana w BOK Police.

82200

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #67 dnia: Września 01, 2010, 11:52:51 »
ja dzwoniłem do Gdyni i konsultant potwierdził, że od połowy września wchodzi u nas cyfrowa vectra i o wiele wyższe prędkości neta..... ciekawe co zrobi teraz espol i ampio:)

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #68 dnia: Września 01, 2010, 13:02:15 »
ja też dzwoniłam do Gdyni...cóż jaka firma taka infolinia. Cóż wolę wierzyć w twoją wersję 82200 - czekam na lepsze kanały.

82200

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #69 dnia: Września 01, 2010, 13:10:42 »
firma jaka firma, ale ważne by sygnał cyfrowy był:)

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #70 dnia: Września 02, 2010, 10:08:33 »
Nie liczcie predko na cyfrowke w naszym miescie.Zadzwonil do mnie wczoraj kolsuntant Vectry w celu wycofania zlozonego wymowienia.Pytany wprost o date wprowadzenia cyfrowki stwierdzil"to kwestia czasu",po czym zaproponowal na rok przedluzenie umowy na analogowke.

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #71 dnia: Września 03, 2010, 08:35:33 »
Polityka VEKCTRY to złapać jak najwięcej klientów, a jak już podpiszą umowy to mają ich w  :ass: . Dla nich Police to wiocha i nie będą się spieszyć z cyfrówką. Co innego Warszawa czy inne duże miasta tam warto walczyć o rynek, a tu mają monopol jeśli chodzi o kabel. Więc proszę się nie łudzić że cyfrowy sygnał dotrze do nas szybko  :/ Jest możliwość że się mylę, lub nas zaskoczą ale to raczej science fiction w najbliższej przyszłości  :>

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #72 dnia: Września 03, 2010, 08:43:49 »
Na programie informacyjnym pojawiła się informacje, że zmieniają kolejność kanałów ze względu wprowadzenie cyfrówki.
Po 1. Ciekawe czy to jakiś znak
Po 2. Jaki związek ma kolejność kanałów z telewizją cyfrową skoro to idzie zupełnie inny kabel z zupełnie innym sygnałem?

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #73 dnia: Września 03, 2010, 08:49:19 »
Cytat: "secha"
Po 2. Jaki związek ma kolejność kanałów z telewizją cyfrową skoro to idzie zupełnie inny kabel z zupełnie innym sygnałem?


To idzie tym samym kabelkiem  :faja:
Troszkę o tym tu ;)

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #74 dnia: Września 03, 2010, 09:41:30 »
Chcesz mi powiedzieć, ze sygnał cyfrowy jest przesyłany starym analogowym kablem antenowym? To co, nie ma pośrednictwa dekodera? To co to za cyfrówka?