Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Likwidacja użytkowników  (Przeczytany 10495 razy)

jurgenson

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« dnia: Października 05, 2009, 10:04:37 »
Proszę o wyjaśnienie z jakiego powodu wyrzucono z forum paru użytkowników ?
Niestety po takim zachowaniu Ja również jestem w stanie zgodzić sie z innymi, dochodzi do manipulacju pewnych grup społecznych- czyli Białoruś nam się zrobiła jak to twierdzi Kardziejonek.
Mam nadzieję że nie jest to wynik działań wyborczych -Diakun i tylko Diakun z Pisańskim.
Panie Janie !
Czyżby aż tak niskich pobudek się Pan chwytał.
Zaczynam się utwierdzać w ogromnej potrzebie brania udziału w tym Polickim cyrku. pozdrawiam

yak

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #1 dnia: Października 05, 2009, 10:49:36 »
Witaj "Jurgensonie"!
Zauważ, że to nie jest moje forum. Ja tu tylko sobie piszę. Pozdrowienia - J. A.

jurgenson

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #2 dnia: Października 05, 2009, 11:11:33 »
Panie Janie !
Rozumiem .
Dopuki jeszcze jest gdzie pisać to faktycznie niech Pan pisze -bo jak sie skończy to gazetka Panu tylko pozostanie i to na długo też może nie wyjśc.
Proszę pamietać że z takimi numerami to mozna było ! , ale teraz już się daleko nie zajdzie.
Własnie takiego zachowania było potrzeba żeby wszyscy mogli zobaczyć co to znaczy mieszkać w Policach?
A więc wywala sie powoli nie wygodnych userów i sądzi Pan że tu na Wirtualnych Policach stworzycie sobie sielankową reklamę wyborczą Gryfa ?
Proszę się i to szybko zreflektowac ,bo niestety znów wszystko odbije się na Diakunie.
No chyba ze bawimy sie w konika trojańskiego ?
Narazie stracił Pan mój szacunek do czasu wyjasnienia.

yak

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #3 dnia: Października 05, 2009, 11:17:06 »
Przyznam, że nic z tych wywodów nie rozumiem. Wielki Adminie - wytłumacz biednemu "Jurgensonowi" kto jest właścicielem tego forum. Lubię Cię Adminie prywatnie, ale nigdy nie wpływałem (ani nie próbowałem wpływać) na Twoje działania właścicielskie. Czego chce korespondent "Jurgenson"? Pojęcia nie mam!

jurgenson

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #4 dnia: Października 05, 2009, 11:20:16 »
Cytat: "yak"
Wielki Adminie - wytłumacz biednemu "Jurgensonowi"

Czyżby składał już Pan wniosek o wywalenie mnie z forum ??
i czemu pisze Pan -biednemu Jurgensonowi- ?
I do czego Panu admin potrzebny , jak coś jest nie tak to proszę skierować sprawę do sądu!

yak

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #5 dnia: Października 05, 2009, 11:25:26 »
Mości "Jurgenson" - coś się Waści pomyliło. Co ja mam do zarządzania na tym forum? A piszę "biedny", bo widzę, że najwyraźniej jest Waść zagubiony. Ja naprawdę nie jestem szarą eminencją Polic.
Pozdrawiam serdecznie.

jurgenson

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #6 dnia: Października 05, 2009, 11:28:08 »
To jeszcze raz powtórzę jak sie cos nie będzie od tej chwili w moich postach podobało - to prosze nie zawracać głowy adminowi tylko ja dam Panu moje dane personalne i na drogę sądową zapraszam. żegnam

yak

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #7 dnia: Października 05, 2009, 11:33:45 »
Zacny Panie! Przecież ja w żadnym poście Waszmości nie atakowałem. Ale dobrze! Koniec, bo nie mam czasu! Pozdrowienia - J.A.

jurgenson

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #8 dnia: Października 05, 2009, 11:36:03 »
Proszę wykonac telefony ,komu tak bardzo zależy na tym żeby zniszczyć do reszty opinię obecnemu Burmistrzowi !

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #9 dnia: Października 05, 2009, 14:47:34 »
Proszę zaprzestać kretyńskich insynuacji - nikt na nikogo tu z zewnątrz nie wpływa. Czyli taka gadanina jest zwykłym pomówieniem.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jurgenson

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #10 dnia: Października 05, 2009, 15:15:20 »
Rozmiem że wywalenie 2 użytkowników nazywasz pomówieniem.
Napisz dlaczego został zlikwidowany uzytkownik RobertPolice  i uzytkownik MiraL ?

I nie sa to kretyńskie insynuacje, tylko idiotyczne działania, kompletnie nie przemyslane.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #11 dnia: Października 05, 2009, 15:29:52 »
Ja ich nie usuwałem, aczkolwiek oni już od dawna przeginali w swoich wycieczkach osobistych (wręcz atakach) wobec administracji. Nie można w nieskończoność przymykać oko na pewne działania - szczególnie, kiedy nie widać żadnych znamion poprawy (mimo wielu napomnień i prób nawiązania kulturalnej dyskusji). A "nerwy" się ma tylko jedne - więc po, co sobie je psuć...

PS - nie wiem, czy zauważyłeś jakiej podręcznikowej manipulacji dokonałeś w pierwszym poście ;]. Ok podpowiem - chodzi o słowo "paru" ;).

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jurgenson

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #12 dnia: Października 05, 2009, 15:45:27 »
Faktem jest ze zaczyna sie powoli usuwać userów nie wygodnych .
Może wywalanie postaraj sie zostawić do decyzji Admiaistartora
Zmian poprawy w stosunku do czego ?
Do twojego rozumowania ? do Polickiego rozumowania?, czy do rozumowania pewnej grupy ludzi?
Nie będę wchodził w dyskusję -sprawa jest na tyle poważna że chciałbym wiedziec na jakiej podstawie i za co konkretnie zostali wywaleni?
Myslę że jest tym obecnie sporo ludzi zainteresowanych wiec proszę jasno odpowiedz i kto to zrobił .
Zapomniałe dodac że : mam wrażenie że te ataki miały swoje uzasadnienie w stosunku do was obu. O czym nie wszyscy mieli możliwość się dowiedzieć.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #13 dnia: Października 05, 2009, 16:02:19 »
Cytat: "jurgenson"
     

Faktem jest ze zaczyna powoli usuwać userów nie wygodnych .


Tylko takich, którzy nie potrafią się dostosować do panujących tu standardów. Nikt bez powodu nie został tu usunięty. Poza tym wg tego punktu Regulaminu, nikt nie musi tych decyzji podawać do wiedzy publicznej:
Cytuj (zaznaczone)
§9. [...]
Jednocześnie Administracja nie musi tłumaczyć się ze swoich działań i odpowiadać na wszelkie zarzuty w tym temacie ze strony użytkowników.


Cytat: "jurgenson"
Zmian poprawy w stosunku do czego ?

Poprawy swojego zachowania w stosunku do panujących tu standardów. Ot co.

Co do reszty posta: patrz paragraf 9. Regulaminu. Ważny jest też paragraf 1. (jego druga część).

A i konta blokowane są jedynie przez Administrację.

Dla mnie EoT.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jurgenson

  • Gość
Likwidacja użytkowników
« Odpowiedź #14 dnia: Października 05, 2009, 16:30:29 »
Ok zakańczam rozmowę , a przyjdzie taki czas zę zrozumiesz wszstko.