Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?  (Przeczytany 53182 razy)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 28, 2011, 22:08:42 »
Cytat: "jasia"
Dr Herezo wzywa następną osobę po nazwisku, nawet jak ktoś powie, że numerek nizszy , to sie juz konkretnie wyda....


no i to najlepsze tak powinno być wiem ale to pewnie 1-2p a parter to patola;p

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 28, 2011, 22:26:13 »
No... na parter , to ja juz nie wchodzę , za stara jestem hihihih

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 28, 2011, 22:27:47 »
Cytat: "jasia"
No... na parter , to ja juz nie wchodzę , za stara jestem hihihih


niby ja tez ,ale ogólnie jeszcze mogę nie wiem, w wieku 21 lat ;o ?

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 29, 2011, 01:36:00 »
Na paterze przyjmują też lekarzę rodzinni, nie tylko pediatrzy.
Ja chodzę do Dr. Jagielskiej i jestem średnio zadowolona, czasem trzeba troszkę podyskutować o jakieś skierowanie. Pani doktor jest też zwolennikiem wypisywania leków homeopatycznych lub jakiś mało inwazyjnych. Lata praktyki jej nie nauczyły, że w moim przypadku jak mam zapalenie gardła musi być antybiotyk, więc faszeruje mnie przez tydzień jakimiś cholinexami, ferweksami, a później i tak antybiotyk :)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 29, 2011, 10:08:59 »
Cytat: "bella20"
Na paterze przyjmują też lekarzę rodzinni, nie tylko pediatrzy.
Ja chodzę do Dr. Jagielskiej i jestem średnio zadowolona, czasem trzeba troszkę podyskutować o jakieś skierowanie. Pani doktor jest też zwolennikiem wypisywania leków homeopatycznych lub jakiś mało inwazyjnych. Lata praktyki jej nie nauczyły, że w moim przypadku jak mam zapalenie gardła musi być antybiotyk, więc faszeruje mnie przez tydzień jakimiś cholinexami, ferweksami, a później i tak antybiotyk :)


dokładnie to samo co Frostowicz  i gadka ze nie trzeba antybiotyku ;o jakbym chciała sobie kupić Mucosolvan to poszłabym do apteki.;o

Offline becia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 29, 2011, 17:19:38 »
witam . polecam dr A.Frostowicz-Urban miła i sympatyczna osoba dobry lekarz . :*  :*
becia

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 30, 2011, 09:54:38 »
Cytat: "becia"
witam . polecam dr A.Frostowicz-Urban miła i sympatyczna osoba dobry lekarz . :* :*


to chyba dla mnie jest niemiła tylko ;p

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 30, 2011, 09:59:43 »
Cytat: "pazurkowa90"
to chyba dla mnie jest niemiła tylko ;p


Bardzo możliwe, bo ja też nigdy nie miałem powodów do narzekań na nią :P.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 30, 2011, 21:14:21 »
A ja dalej do Bychawskiej chodzę z dziećmi i ze sobą,na szczęście bardzo rzadko,nas jest 4 a w ciągu roku byliśmy tylko raz,więcej takich pacjentów i pustki by były w przychodniach :devil:  Jak dziewczyny malutkie całkiem były to się nalatałyśmy też,na szczęście przeszło :rotfl:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 31, 2011, 00:08:10 »
Ja też do Bychawskiej chodzę z dwójką,oboje urodzone jako wcześniaki,jedno pod koniec 7 miesiąca drugie pod koniec 8 miesiąca,chwalę sobie Ją bardzo,każde miało jakieś tam problemy z powodu wcześniactwa, ona to widziała,ale nigdy nie spanikowała ,a jeśli już to nie dała po sobie tego poznać .Nawet jak przyszłam z jakąś ,,pierdołą" to wysłuchała,poradziła, uspokoiła.Ze skierowaniami też nigdy nie miałam problemu.Raz poszłam na wizytę z synkiem ,wcześniej się przewróciłam i miałam rękę w bandażu elastycznym, od razu pytanie co się stało i czy byłam u chirurga, ja , że nie, bo aż tak nie boli ,nie mam czasu itp. ,itd., to mimo , że nie byłam jej pacjentką (karta w rejestracji ,,dla dorosłych")to sama poszła wyciągnęła kartę, i skierowanie na prześwietlenie i od razu do chirurga(nadgarstek był pęknięty).Z dostaniem się też nie ma żadnego  problemu.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 31, 2011, 13:03:24 »
Cytat: "Kuba"
Bardzo możliwe, bo ja też nigdy nie miałem powodów do narzekań na nią :P .


to mnie pocieszyłeś;p dobrze ze nie muszę do niej chodzić;p

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 06, 2011, 09:49:53 »
Pytanie z innej beczki - dziecko mi choruje, a w Policach w weekend przyjmuje tylko lekarz w Medice. Nie pediatra. Ktoś wie, czy mogę jechać do jakiegoś lekarza w Szczecinie, korzystając z NFZ?

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 06, 2011, 09:55:27 »
na dużurze to nie ewentualnie na Wojciecha (no chyba, że zameldowanie jest w szczecinie, inaczej tylko prywatnie)
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 06, 2011, 10:01:51 »
Dzięki za info.

Ola5

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 22, 2011, 21:30:35 »
Jak dla mnie najlepsza dr Frostowicz. Leczy moje dzieci i mnie od X lat. Ma takie prawo bo jest lekarzem rodzinnym. Nie nadużywa antybiotyków, doradza, nie ma problemów ze skierowaniami i receptami. Dr Rozwarska miła, konkretna. Dr Bychawska... mam traumę choć minęło już 6 lat. Opryskliwa kobieta. Dr Zelek... mam mieszane uczucia. Uśmiechnięta i miła ale niezbyt dokładna. Dr Jagielska. Jestem pacjentką dr Frostowicz i może dlatego za każdym razem jestem zbywana (panie podobno mają konflikt). Tylko w ten sposób mogę wytłumaczyć to, że od znajomych wysłuchuję pochwały na temat dr Jagielskiej a ja za każdym razem wychodzę zniesmaczona. Na Z.Ch. często na dyżurze przyjmuje doktor Czerwińska. Na sam jej widok dostaje palpitacji. Jest strasznie wredna dla rodziców ale bardzo miła i opiekuńcza w stosunku do dzieci. Swojego czasu w Policach na dyżurach przyjmowała dr Głąbowska (chyba tak się nazywała). Okropna kobieta. Nie za bardzo słyszy, nie za bardzo widzi ale antybiotyk na katar wypisze. Nie ma limitu wieku dla lekarzy?