Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?  (Przeczytany 53325 razy)

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 20, 2010, 09:22:25 »
Cytat: "Zafrina"
Frostowicz, Rozwarska, Jagielska... ile Wy macie lat, że wciąż pediatrom d... zawracacie?? Chyba pytanie dotyczyło lekarza rodzinnego a nie dziecięcego..? Irytuje mnie, kiedy czekam z gorączkującym kilkuletnim dzieckiem w poczekalni, czekając aż przyjmie je pediatra, a przede mną co najmniej kilkoro "dorosłych byków" stoi w kolejce. Chyba już czas przepisać się do lekarza rodzinnego i ruszyć d... na drugie piętro tam, gdzie Wasze miejsce i przerzedzić kolejki na parterze. Już nie raz się z tym spotkałam - żenujące. Tyle w temacie.

Widać, że nie jesteś zorientowana w temacie, bo lekarz pediatra może mieć jednocześnie uprawnienia lekarza rodzinnego. Logiczne jest, że wtedy zajmuje się całą rodziną. Warto się 5 razy zastanowić zanim się kogoś obrazi.

Zafrina

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 20, 2010, 09:47:55 »
Kiedy po porodzie chciałam zapisać dziecko do dr Frostowicz, okazało się że ma już komplet i nie ma takiej możliwości. Wciąż leczy się u niej wielu dorosłych ludzi, którzy powinni zwolnić kolejkę oczekującym. Moje dziecko podlega pod innego lekarza, ale ja i tak chodzę do Dr Frostowicz, bo mam do niej zaufanie a Ona zgodziła się je leczyć. Nie każdy ma taką możliwość, a wybór jest ograniczony przez limity. Dorośli nie powinni stawać przed chorym dzieckiem w kolejce i przedłużać jego pobytu w przychodni wśród innych chorych.

Febe masz może rację, że pediatra wyleczy i dorosłego, ale niestety ja nie pójdę z dzieckiem do lekarza rodzinnego bo na parterze kolejki. I o to właśnie chodziło mi w poście. Nie miałam na celu obrażać nikogo, a jedynie zwrócić uwagę na problem, bo to jest PROBLEM!!

Każdy ma prawo decydować o sobie, jednak podejmując decyzje warto pomyśleć o innych.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 20, 2010, 09:59:26 »
Przychodnia przy Siedleckiej to chyba Polvita ? Ja tam takiego problemu nie mam :) Rzadko chodzę teraz do lekarza, więc należę nadal do Multi Cordis na Pomorzanach (od dziecka). Teraz rozważałem przeniesienie się bliżej, bo ciężko w czasie pracy pojechać do lekarza aż na Pomorzany. Zastanawiam się tylko, czy Medika czy Polvita ?

Zafrina

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 20, 2010, 13:23:33 »
Słyszałam z różnych źródeł, że w Medice są lepsi lekarze, szczególnie specjaliści. Nawet wiem to z doświadczenia, bo Pani dermatolog z Mediki wyleczyła w dwa miesiące to, czego Pani dermatolog z Polic nie mogła wyleczyć od ponad dwóch lat u mojego męża.
Ja chodzę do naszej przychodni na Siedleckiej, ponieważ nie jestem zmotoryzowana, a że mam dziecko, czasami pomoc lekarza jest niezbędna bardzo szybko - chociażby wypisanie recepty. Nie wyobrażam sobie by z chorym dzieckiem tłuc się autobusem taki kawał. Ja jest mąż, to pół biedy. Wsiadamy w samochód i jesteśmy na miejscu. Z racji tego jednak, że mąż pracuje do późna, wybrałam Polvitę.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 20, 2010, 13:28:30 »
Mariusz zdecydowanie polecam Medikę!Lepsi fachowcy i zdecydowanie krótszy czas oczekiwania do specjalisty.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Skowronek

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 20, 2010, 13:52:31 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
trzebieski szaman,któy nie potrafił odróżnić ospy od świeżbu Adamczuk,dobitnie pokazuje jakie są placówki zdrowia na wsi,a jego żona sadystka dentystka.


Zgadzam się z Tobą w 100%

A jeżeli chodzi o Police to zdecydowanie polecam dr. Frostowicz. Dr. Jagielską i Dr. Zelek również. O lekarzach innych niż pediatrzy w Polvicie nie mam niestety najlepszego zdania. Jak ktoś nie musi do pediatry, to bardzo fachowa i sympatyczna kadra jest w Consulcie na Chodkiewicza.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 20, 2010, 17:23:34 »
Ale na Bankowej chyba przy bloku jest Medika. To jakiś oddział ?

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 20, 2010, 17:25:18 »
Witam, na Bankowej jest filia Mediki.
Przyjmują lekarze rodzinni i specjaliści w wybrane dni.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 21, 2010, 20:47:06 »
a ja polecam dr.Housa..... :jupi:
Na razie nie ma podpisu......

marcin

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #54 dnia: Września 11, 2010, 11:44:06 »
Cytat: "Zafrina"
No, ale jestem dość rzadką klientką w jej gabinecie.

Myślałem że pacjentką.....

[ Dodano: 2010-09-11, 11:44 ]
Cytat: "Zafrina"
Słyszałam z różnych źródeł, że w Medice są lepsi lekarze, szczególnie specjaliści

no jasne. Ciekawe jakie to źródła....

[ Dodano: 2010-09-11, 11:47 ]
Cytat: "Zafrina"
stoi w kolejce. Chyba już czas przepisać się do lekarza rodzinnego i ruszyć d... na drugie piętro tam, gdzie Wasze miejsce i przerzedzić kolejki na parterze. Już nie raz się z tym spotkałam - żenujące. Tyle w temacie.

To sie trzeba rejestrować rano i masz numerek i na konkretną godzinę. To co piszesz jest żenujące..... każdy wie gdzie jest jego miejsce i skoro ma prawo chodzić do lekarza do którego chodzi to ma w dupie twoje zdanie....

monia2115

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #55 dnia: Września 15, 2010, 09:47:36 »
witam
co do lekarzy rodzinnego to wiadomo nie ma idealnego lekarza jak dla mnie medika jest najbardziej ogarnieta ale wiadomo nie wszystkim pasuje poprostu rzecz gustu jednak mam dwójke dzieci i tu u nas w przychodni prawie mi jednego dziecka nie wykonczyli ale wiadomo że nie wszystkim musi wszystkio pasować

kod-88

  • Gość
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #56 dnia: Września 15, 2010, 16:40:04 »
Nie wiem czy pracuje na osiedlu ale na zakładach jest taka pani doktor Skoczylas POLECAM

Offline robaczeq

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
tylko...
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 07, 2011, 19:08:09 »
tylko zelek - nigdy się nie zawiodłam chodzę sama i z dwójka dzieci(wygodnie).zawsze poświeci maksymalnie czasu,wyjaśni doradzi.dojeżdżam ze szczecina i nie mam zamiaru zmieniać lekarza - super babka
robaczeq

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 28, 2011, 21:34:39 »
Osobiście jestem zapisana do dr.Frostowicz, każda wizyta u niej to katorga nie chce wypisać nic , pamiętam jak potrzebowałam do liceum potwierdzenia ze byłam u lekarza bo moja szkoła nie akceptowała nawet w wieku 18 lat pisemnego przeze mnie usprawiedliwienia to ta kobieta kłóciła się ze mi nie wypisze bo jestem pełnoletnia i takie jest prawo ze mogę sama się usprawiedliwiać rzuciła mi kartkę z jakimś paragrafem i koniec , zresztą cokolwiek u niej załatwić to jakaś porażka , zresztą to nie tylko ta sytuacja , staram się unikać jej , a jak potrzebna będzie mi wizyta to na pewno nie skorzystam z usług tej pani.

Cytat: "marcin"
To sie trzeba rejestrować rano i masz numerek i na konkretną godzinę. To co piszesz jest żenujące..... każdy wie gdzie jest jego miejsce i skoro ma prawo chodzić do lekarza do którego chodzi to ma w pupie twoje zdanie....


tu się nie zgodzę , przyjdą Ci cwaniacy powiedzą ze maja 7 a ja mam 8 i skąd ja mam wiedzieć i CI wchodzą , wyjdzie prawda jak się okaże ze wyszła osoba z 6 numerkiem z gabinetu ;o

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Jaki lekarz rodzinny w polickiej przychodni?
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 28, 2011, 22:04:09 »
Dr Herezo wzywa następną osobę po nazwisku, nawet jak ktoś powie, że numerek nizszy , to sie juz konkretnie wyda....