Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej  (Przeczytany 113862 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« dnia: Sierpnia 18, 2009, 12:09:09 »
Oddano nowy blok przy ulicy Bankowej na który ludzie długo czekali ale nie wszystko jest takie piękne jak pokazuje nasza lokalna TV .Blok został  zalany i niestety jest wilgoć i grzyb nie zostały przeprowadzone roboty naprawcze skuć tynk dokładnie wysuszyć tylko zamalowano aby dobrze wyglądało przy odbiorze.Ale i tak ta wilgoć i grzyb wyszła nie wiem co z tym fantem zrobi?Inspektor nadzoru ?Wysokie stawki czynszu jak by to była Warszawa centrum a nie Police a na ścianach wilgoć i grzyb nie mogę tylko pojąć jak nastąpił odbiór tego bloku? Wszystko jest widoczne gołym okiem i nie są to pojedyncze liszaje totalna lipa.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 18, 2009, 13:05:07 »
Z moich informacji wynika, że to nie grzyb tylko sól. Jest to całkowicie do naprawienia i mają to naprawić. Wiem ze źródła czyli od kobity, która pokazywała mieszkania.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 18, 2009, 14:22:23 »
A z moich informacji oraz sama widziałam to wilgoć i grzyb wystarczy popatrzeć na lokale na parterze .Nie wszystkie ale rogowe bo jak była ulewa to pozostawili otwarte okna i zalało to było w czerwcu.Aby to usunąć to muszą być zbite tynki a do tej pory nic nie zrobili.Wiem to od robotników którzy się śmiali że zamalują a to i tak wyjdzie.

kowal

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 18, 2009, 15:18:15 »
Podajcie nazwisko, kto odebrał z ramienia gminy ten blok.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 18, 2009, 15:37:18 »
secha, a z kąd sól?
Wprawdzie w niektorych przewodniakach podają, że Szczecin leży nad morzem...
no ale my wiemy swoje.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 18, 2009, 15:47:25 »
Cytat: "kowal"
Podajcie nazwisko, kto odebrał z ramienia gminy ten blok.
To nie tajemnica kto był Inspektorem nadzoru ale wyleciało mi z pamięci to  pan z Administracji budynków komunalnych .Rozmawiałam w czerwcu o usunięciu tych zacieków z robotnikami a wtedy nie widziałam że tego jest tak dużo. Byłam ciekawa ,nowy blok i wilgoć a teraz grzyb już kwitnie .Popaćkali farbą ale to i tak wyłazi.

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 18, 2009, 15:49:28 »
Cytat: "jasia"
secha, a z kąd sól?


Pewnie budowlańcy sikali w tym rogu i stąd sól. Przecież wszyscy o tym wiedzą, że w sikach jest sól, ryby sikają do morza i jaka w morzu jest woda - słona  :rotfl:

A tak poważnie to współczuję przyszłym lokatorom mieszkać w zagrzybionym od nowości mieszkaniu.

Pozdrawiam

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 18, 2009, 16:00:43 »
http://www.muratordom.pl/budowa-i-remont/remont/jak-zlikwidowac-wykwity-soli,7211_3091.htm

Taka sytuacja miała miejsce w nowym kościele, śmiejecie się a nie macie pojęcia:/

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 18, 2009, 16:35:28 »
o ile mi wiadomo odbiór techniczny budynku zaczyna sie jutro
uwagi tu zgłoszone zostały juz przekazane do komisji odbiorowej
pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 18, 2009, 16:53:46 »
Cytat: "bzyku"
A tak poważnie to współczuję przyszłym lokatorom mieszkać w zagrzybionym od nowości mieszkaniu.
Myślałam że jak są już przydziały mieszkań to po odbiorze.
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
o ile mi wiadomo odbiór techniczny budynku zaczyna sie jutro
uwagi tu zgłoszone zostały juz przekazane do komisji odbiorowej
Sama słyszałam jak robotnicy śmiali się z kierownikiem że musi zrobić dobry bankiet aby to przyjeli bo tyle jest fuszerek.No to czeka ich pracowita noc zamalować te wszystkie lokale zawilgocone ale to po jakimś czasie wyjdzie a ja się zastanawiałam na co oni czekają?

89anula11

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 24, 2009, 21:41:54 »
najciekawsze jak urzędasy upychają tam swoich, okazuje się że lokale dostaną osoby, które nie prowadziły tam nawet działalności gospodarczej, oraz te które przez lata zalegały i zalegają z płatnościami. ?????
Dlaczego tak nie postąpiono z lokatorami!!! Wystarczyło ze lata temu miało się małą zaległość od dawna spłaconą żeby dostać kopa :szukaj:

Offline pycek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 24, 2009, 22:51:51 »
Widziałem regulamin jaki Burmistrz przedstawiał radnym.  Teraz  zmieniono  go w taki sposób żeby przepchnąć  parę takich osób. A teraz wyszło nowe rozporządzenie ktoś posmarował i przeszło szkoda że takimi rzeczami nie zajmuje się nasza spec komisja pod przewodnictwem p. Jurka K

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 25, 2009, 00:55:17 »
Cytat: "89anula11"
najciekawsze jak urzędasy upychają tam swoich, okazuje się że lokale dostaną osoby, które nie prowadziły tam nawet działalności gospodarczej, oraz te które przez lata zalegały i zalegają z płatnościami. ?????
To co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie mieli dostać tylko ci co nie zalegają z czynszem i prowadzą działalność.Co nagle Burmistrz zmienił regulamin?A gdzie są radni??? nie widzą co się dzieje to granda w biały dzień.Czy w Policach nic nie może być jasne i przejrzyste t.z.uczciwe,

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 25, 2009, 12:55:46 »
Cytat: "pycek"
I co miała mu nie załatwić ???
I znowu wychodzi że kolesiostwo jest ważniejsze niż prawo.Jak to jest że lokale dostają ludzie co mają  DUŻE  długi wobec gminy lub tacy co nie prowadzili działalności ?Był regulamin  który był jasny i czytelny ,lokale otrzymują ci co przez ostatni rok nie zalegali z czynszem.A teraz wychodzi że  jest nowy dla kolesiów i pociotków .

annka

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 25, 2009, 14:41:33 »
Same przekręty będą a lokal dostaną nawet Ci co chyba się budują ale oficjalnie przecież mają tylko mieszkanie w hotelach. Dostaną lokal i pewnie dzici w nim zostaną a sami się wyprowadzą