Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej  (Przeczytany 113784 razy)

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #255 dnia: Stycznia 14, 2012, 23:43:41 »
Cytat: "Kuba"

Mieszkania, które też są daaaalekie od ideału - vide bardzo równe podłogi, ściany, sufity, nie mówiąc już o braku kątów prostych między ścianą a sufitem/podłogą  :devil:


darowanemu koniowi...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #256 dnia: Stycznia 14, 2012, 23:46:07 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "mandarinegirl"
Ile rodzin dostało mieszkania od Zakładów?


Mieszkania, które też są daaaalekie od ideału - vide bardzo równe podłogi, ściany, sufity, nie mówiąc już o braku kątów prostych między ścianą a sufitem/podłogą  :devil:


E, jak to budowali to Bareja filmy kręcił, Alternatywy pewnie widziałeś więc wiesz jak to wyglądało.

Nie dziwię się, że lokatorzy oczekują czegoś więcej teraz. A standard budownictwa bardzo często jest gorszy niż PRLowski.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline smile

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #257 dnia: Stycznia 15, 2012, 00:25:35 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "mandarinegirl"
Ile rodzin dostało mieszkania od Zakładów?


Mieszkania, które też są daaaalekie od ideału - vide bardzo równe podłogi, ściany, sufity, nie mówiąc już o braku kątów prostych między ścianą a sufitem/podłogą  :devil:


Trzebabyło nie brać jak się nie podoba. nic docenić ludzie w tym czasie nie potrafią...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #258 dnia: Stycznia 15, 2012, 00:32:38 »
Zwróć uwagę na emotę na końcu mojej wypowiedzi  :faja:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

mandarinegirl

  • Gość
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #259 dnia: Stycznia 15, 2012, 22:09:03 »
To co napisałam nie miało na celu szerzyć jakiejś zawiści w stosunku do ludzi, którym nie pasuje to "rozdawnictwo" ani świadczyć o mnie, że nie doceniam tego co mam i spodziewam się willi z basenem.
Nie. Bardzo się cieszę, że się doczekałam normalnego mieszkania chociaż nie pomieszkam w nim tyle co na hotelu (19 lat), bo któregoś dnia będę mieć własne.
Chodzi mi głównie o to, żeby otworzyć zbulwersowanym ludziom oczy na to, że nie dostaliśmy idealnych mieszkań. Wszędzie się zdarzają usterki - mniejsze lub większe. Chciałabym mieć krzywy sufit i podłogę zamiast pleśni nie z mojej winy i cyklicznie pojawiającej się plamy wody na suficie.  :crazy:

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwca 10, 2013, 07:50:44 »
Okazuje się, że optymistyczny termin oddania nowych bloków w lipcu jest już mocno nieaktualny. Duże zaangażowanie głównego wykonawcy w budowę czwartej „Biedy” w Policach, oraz ostatni wałek z lokalami usługowymi bez przetargu przeznaczonymi dla jednej z Polickich spółek medycznych trochę ten termin przesunie. Pomimo, iż lokale zostały już wykonane spółka zażyczyła sobie dużych zmian w projekcie, niesie to za sobą wiele dodatkowej pracy burzone są i przerabiane prawie wszystkie ściany i instalacje. A kto za to wszystko zapłaci? No wiadomo ja zapłacę, pan zapłaci, pani zapłaci. My wszyscy zapłacimy, tym bardziej że stawki dla spółki mają być w przeciwieństwie do innych najemców mocno promocyjne, wręcz symboliczne. Pamiętam jak kiedyś jeden z przedsiębiorców domagał się, żeby dla niego wykonano większy lokal wtedy burmistrz twierdził że nie ma takiej możliwości. Widocznie koperta była za cienka panie „Groszku”.  Jak twierdza realny termin oddania lokali to coś w granicy Listopada lub dalej. Na szczęście główny wykonawca to zaprzyjaźniona firma naszych włodarzy i są ponoć dogadani podobnie jak ostatnim razem, że nie poniosą żadnych finansowych konsekwencji.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwca 10, 2013, 10:09:41 »
Niech się to już skończy bo już od roku mam dość tej budowy...
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwca 11, 2013, 16:15:51 »
samo zło, fajne napisałeś, szkoda, że to prawda (przesada!).

Offline bobi

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwca 11, 2013, 17:15:41 »
A dlaczego w projekcie jest kolejny plac zabaw a dookoła brak miejsc parkingowych?.Jakiś cymbał wydzwania do straży miejskiej bo mu żal z powodu braku uprawnień do prowadzenia pojazdów.
bobi

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #264 dnia: Lipca 10, 2013, 11:25:13 »
Właśnie na budowie wydarzył się wypadek przyjechało pogotowie , policja nagle budowa zaczyna pustoszeć komicznie wygląda jak ludzie uciekają. Co za kraj czemu nikt nie ma na to jakiegoś wpływu , żeby ludzie normalnie pracowali nie nie bo u góry trzeba się nachapać chciwe polaczki.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #265 dnia: Lipca 10, 2013, 12:46:12 »
A na jakiej zasadzie Ty pracujesz, że nie czujesz wartości płaconych podatków i składek, jeśli mogę zapytać? Niech państwo nie zabiera 1/3 dochodów, a jakąś uczciwszą część, to wtedy z pewnością więcej osób będzie pracować legalnie. Także pomyśl dokładniej, kto chce się w tym układzie faktycznie nachapać, bo moim zdaniem nie nim akurat przeciętny  Kowalski. I pamiętaj, że podatek płacisz zawsze i wszędzie - i zarabiając pieniądze, i wydając je, trzymając na koncie itp. Obejrzyj byle paragon - a zobaczysz, ile płacisz za towar, a ile za sam fakt jego zakupienia. I przemnóż to razy ilość zakupów, ilość osób w rodzinie, ilość rodzin w bloku, ilość miesięcy, lat itd...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #266 dnia: Lipca 10, 2013, 13:20:10 »
Gumastic nie napinaj sie tak, domyslam sie, ze Nataleczce chodzilo o polskich pseudobiznesmenow, ktorzy nie placa uciwych pieniedzy, a biedni zwykli ludzie musza brac odpowiedzialnosc za to panoszace sie cwaniactwo na siebie, wlasnie pracujac na czarno.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #267 dnia: Lipca 10, 2013, 13:37:43 »
Chodzi mi właśnie o takich pseudobiznesmenow, co to wykorzystują ale jak wiadomo nasze społeczeństwo pracuje bo każdy gorsz się liczy sama bym pracowała. Jeżeli pytasz się na jaką  umowę pracuje to umowę zlecenie bo studiuje. Pokazuje problem który tkwi w Polsce już długi czas i znając życie nic się nie zmieni. Może troszku Panowie w białych kołnierzykach będą miel problemów.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #268 dnia: Lipca 10, 2013, 15:27:30 »
Wygląda na to, że poszkodowany był sam sobie szefem...
Na razie oficjalna wersja: w pojedynkę układał więźbę dachową.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #269 dnia: Września 24, 2014, 12:58:35 »
Znaki drogowe wokół nowych bloków na Bankowej świadczą o tym, że jest to strefa zamieszkania. A więc parkowanie samochodów w tych uliczkach jest możliwe tylko na miejscach do tego wyznaczonych. Kto tamtędy czasami się porusza to widzi, że samochody parkowane są na ulicy. Szkoda, że wielu jest na bakier z kodeksem drogowym.
Grzegorzu, czy gmina zdecydowała już co będzie w miejscu ostatnio zburzonego hotelu? Jakub Pisański mówił coś o przedłużeniu Parku Solidarności ale może jednak to dobre miejsce na parking?