Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 196451 razy)

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #510 dnia: Grudnia 08, 2009, 21:11:57 »
Zbigniewa Kardziejonka. Kardziejonków jest trzech - wg starszeństwa: Zbigniew, bardzo mądry, acz lubiący zgrywać chłopka-roztropka, nic niewiedzącego. Ma dwoje dzieci i miłą żonę - Greczynkę. To jego zięciem jest B. Pachis. Jerzy - powszechnie znany, ongiś naprawdę fajny facet, którego zmanierowała kasa. Dwoje dzieci - syn i córka. Syn, świetnie wykształcony (Politechnika, Sztokholm), szykowany jest na "następcę tronu". Córka - zamężna, dwa fakultety, mieszka w Berlinie. Najmłodszy - Janusz. Wg powszechnej opinii najbardziej etyczny w zachowaniach. Mieszka w Szczecinie (Warszewo) i Policami już się specjalnie nie interesuje. Jest jeszcze siostra, ale nie zajmuje się polityką.
Wszyscy Kardziejonkowie prywatnie są fajnymi ludźmi, problem w tym, że Jurkowi odbiło, co tym razem piszę bez żadnej złośliwości. Jerzy ma wszystko, czego pragnie typowy obywatel. Fajną żonę, udane dzieci, prosperujące firmy, solidne oszczędności. Zostaje mu jeszcze pragnienie władzy. Stąd rozróby. Niestety - wg mnie - samo pragnienie nie jest tej władzy wystarczającym uzasadnieniem.

Offline gacek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #511 dnia: Grudnia 08, 2009, 22:22:58 »
Cytat: "yak"
Dla jasności: radny Bartłomiej Pachis nie jest zięciem radnego Jerzego Kardziejonka. Jest zięciem jego rodzonego brata - Zbigniewa, najstarszego z trójki braci.

przepraszam mój błąd - ale i tak jest to maszynka do głosowania radnego Kardziejonka, jakiś czas pracowałem z tym człowiekiem - niezbyt rozgarnięty i chamski typ , a i jeszcze jedno nie wpuszczajcie go do swoich samochodów bo przypali wam tapicerkę zapalniczką, tak już ma
gacek

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #512 dnia: Grudnia 08, 2009, 22:35:53 »
Jednym zdaniem - łobuz.

lorenzza

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #513 dnia: Grudnia 08, 2009, 22:53:16 »
Cytat: "gacek"
jakiś czas pracowałem z tym człowiekiem - niezbyt rozgarnięty i chamski typ


Czy chamski? - tego nie wiem. Czy rozgarnięty? - niech każdy sam oceni.

http://www.goldenline.pl/bartlomiej-pachis

Offline gacek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #514 dnia: Grudnia 08, 2009, 23:16:16 »
Cytat: "lorenzza"


Czy chamski? - tego nie wiem. Czy rozgarnięty? - niech każdy sam oceni.

http://www.goldenline.pl/bartlomiej-pachis

no tak piękna strona, jednak ilość zaliczonych szkół i kursów nie świadczy o inteligencji człowieka , a ilość firm w których jest lub był specjalistą, kierownikiem czy dyrektorem, świadczy tylko tyle że jest jednym z wielu partyjnych spadochroniarzy jacy lądują w spółkach skarbu państwa, i naprawdę ta strona nie robi na mnie zbyt dużego wrażenia,ot jeden z wielu DYZMÓW jakich mamy w kraju
gacek

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #515 dnia: Grudnia 08, 2009, 23:56:33 »
Cytat: "gacek"
jakiś czas pracowałem z tym człowiekiem - niezbyt rozgarnięty i chamski typ
Wnioskuje, że pod nim i nie daję ci to prawa na publiczne obrażanie. Przedstaw się z nazwiska, a  możesz się przekonać czym to pachnie. Anonimowe plucie z za węgła było już tu wiele razy przerabiane.
<*)))))>{

Offline gacek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #516 dnia: Grudnia 09, 2009, 00:10:08 »
Cytuj (zaznaczone)

   
Wysłany: Wczoraj 23:56       
gacek napisał/a:   
jakiś czas pracowałem z tym człowiekiem - niezbyt rozgarnięty i chamski typ   
Wnioskuje, że pod nim i nie daję ci to prawa na publiczne obrażanie. Przedstaw się z nazwiska, a możesz się przekonać czym to pachnie. Anonimowe plucie z za węgła było już tu wiele razy przerabiane.

pod nikim nigdy nie pracowałem,  a tak poważnie nigdy nie był moim przełożonym a to co piszę nie jest wyssane z palca, tak więc proszę nie straszyć panie ak
gacek

lorenzza

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #517 dnia: Grudnia 09, 2009, 00:33:05 »
Cytat: "gacek"
jednak ilość zaliczonych szkół i kursów nie świadczy o inteligencji człowieka


A o czym świadczy?

Napisz jakim ty jesteś człowiekiem i jakie szkoły ukończyłeś, może przy twoich osiągnięciach rzeczywiście będzie wyglądał na imbecyla.

kolins

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #518 dnia: Grudnia 09, 2009, 08:25:19 »
A czy ktoś z PO nadaje się na burmistrza? Czy tam naprawdę nie ma odpowiednich ludzi, przecież od wielu lat PO ma poparcie w Policach?

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #519 dnia: Grudnia 09, 2009, 09:42:49 »
Cytat: "kolins"
Czy tam naprawdę nie ma odpowiednich ludzi, przecież od wielu lat PO ma poparcie w Policach?

Jest obecny strarosta Leszk Guździoł. W mojej skromnej ocenie tylko on ma realne szanse powalczyć z Diakunem o fotel burmistrza. Inni kandydaci, czy to z PO czy innych ugrupowań nie mają szans.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline gacek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #520 dnia: Grudnia 09, 2009, 10:23:30 »
Cytat: "lorenzza"

A o czym świadczy?

Napisz jakim ty jesteś człowiekiem i jakie szkoły ukończyłeś, może przy twoich osiągnięciach rzeczywiście będzie wyglądał na imbecyla.

Według mnie człowiek który na tapicerce służbowego auta  wypala dziurę zapalniczką samochodową , a pytany dlaczego to zrobił odpowiada że nie wie jest imbecylem, nie jego to można zniszczyć, i niestety w naszym kraju wielu ludzi tego pokroju jest przy władzy to bardzo smutne  :'(
gacek

djlethal

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #521 dnia: Grudnia 09, 2009, 10:41:26 »
Z niektórych wypowiedzi wynika że wykształcenie i doświadczenie to sprawy mało istotne w karierze politycznej. Bo po co tracić czas lepiej przeskoczyć płot lub zdrzemnąć się na styropianie. Lepszy kandydat to prosty brat łata, dobry człowiek lecz kiepski menager.
Wspaniały bo można nim manipulować...
Jak czytam przesączone jadem wypowiedzi, w których brak merytorycznych kwestii a tylko prywatne animozje to wstyd mi że żyję w tym kraju.
I nucę sobie kawałek będący smutna refleksją Grabarza:

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=100562374

śmiech przez łzy...

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #522 dnia: Grudnia 09, 2009, 11:24:05 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: djlethal
Z niektórych wypowiedzi wynika że wykształcenie i doświadczenie to sprawy mało istotne w karierze politycznej. Bo po co tracić czas lepiej przeskoczyć płot lub zdrzemnąć się na styropianie. Lepszy kandydat to prosty brat łata, dobry człowiek lecz kiepski menager.
Wspaniały bo można nim manipulować...
Jak czytam przesączone jadem wypowiedzi, w których brak merytorycznych kwestii a tylko prywatne animozje to wstyd mi że żyję w tym kraju.

Ten temat dotyczy potencjalnych kandydatów na Burmistrza Gminy.Ponieważ klan Kardziejonków usiłuje za wszelką cenę przejąć władzę w Policach dobrze jest wiedzieć z kim mamy do czynienia.Tylko naiwni policzanie  mogą wierzyć,że to interes PO.To nie jest
sprawa PO.Polickie PO jest tylko narzędziem w rękach Kardziejonków do przejęcia całkowitej kontroli nad Policami.Potem trzeba będzie panów Kardziejonków,Pachisów itp.po rękach całować,żeby cokolwiek załatwić.Kto tego chce????????????????

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #523 dnia: Grudnia 09, 2009, 12:42:13 »
Cytat: "gacek"

pod nikim nigdy nie pracowałem,  a tak poważnie nigdy nie był moim przełożonym a to co piszę nie jest wyssane z palca, tak więc proszę nie straszyć panie ak

O, kolejny odważny anonimek. Nietoperku, osobnik opluwający innych pod osłoną nicka jest dla przyzwoitych ludzi zawsze obrzydliwy. Niezależnie od tego, kto jest celem i ile prawdy tkwi w napisach.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

nikobelic

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #524 dnia: Grudnia 09, 2009, 14:51:38 »
Cytat: "jezat"
klan Kardziejonków usiłuje za wszelką cenę przejąć władzę w Policach


Ja proponuje jezata na Burmistrza dla zaspokojenia jego własnego ego.

Cytat: "jezat"
To nie jest
sprawa PO.Polickie PO jest tylko narzędziem w rękach Kardziejonków do przejęcia całkowitej kontroli nad Policami.Potem trzeba będzie panów Kardziejonków,Pachisów itp.po rękach całować,żeby cokolwiek załatwić.Kto tego chce????????????????


Rozumiem, że Urząd Gminy w Policach będzie zamknięty na klucz i nikt z petentów nic w nim nie załatwi bo Kardziejonki zamkną się w nim i nikogo nie wpuszczą?
Proszę nie oczerniać ludzi i nie robić z nikogo bandytów, psuje Pan cała idee forum Panie jezat.