Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 204460 razy)

anilewe

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #540 dnia: Grudnia 12, 2009, 20:19:57 »
Cytuj (zaznaczone)
Czy chamski? - tego nie wiem. Czy rozgarnięty? - niech każdy sam oceni.

http://www.goldenline.pl/bartlomiej-pachis


Panie Pachis dosc tej samoreklamy, kazdy kto Pana zna sam oceni. [ciach!] Troche skromnosci radze.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #541 dnia: Grudnia 12, 2009, 20:36:43 »
Proponuję nieco luzu. Burmistrzem 2010-2014 będzie Władysław Diakun. Warto na tego Człowieka spojrzeć przez pryzmat różnych osiągnięć, w tym międzynarodowych. Czy ktoś, odznaczony wysokim orderem Niemiec, nie jest wart docenienia?
Wybaczcie Drodzy Respondenci, ale w zestawieniu: Prezydent RFN - Z. Durman, B. Korczycowa, J. Kardziejonek, B. Pachis - mimo wszystko ranga Prezydenta jest większa. Niemcy byle komu odznaczeń nie nadają. Mamy historyczną szansę na rozsławienie Polic. A paru krzykaczy usiłuje ją zniwelować. Dla mnie - to są wrogowie Polic! Bądźmy wreszcie prawdziwymi Polakami!

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #542 dnia: Grudnia 12, 2009, 22:06:52 »
Cytat: "anilewe"
Cytuj (zaznaczone)
Czy chamski? - tego nie wiem. Czy rozgarnięty? - niech każdy sam oceni.

http://www.goldenline.pl/bartlomiej-pachis


Panie Pachis dosc tej samoreklamy, kazdy kto Pana zna sam oceni. [ciach!] Troche skromnosci radze.


Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Ludzie obdarzeni skromnością nie mają miejsca w polityce.
Co do p. Pachisa, chętnie poznam jego zdanie i plany. Więc nie odbieraj mu szansy na promowanie własnej osoby. Tego regulamin WP jeszcze nie zabrania :)
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

anilewe

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #543 dnia: Grudnia 12, 2009, 22:22:21 »
Cytat: "malkontent8"
Więc nie odbieraj mu szansy na promowanie własnej osoby. Tego regulamin WP jeszcze nie zabrania  

 Nie odbieram nikomu szansy, owszem kazdy ma prawo sie promowac. Znam Pana Pachisa z czasow szkolnych, uprzejmy kolega,ale do czolowki nigdy nie nalezasz, a nawet pozostawal w tyle jesli chodzi o nauke, a teraz chyba o tym zapomnial i robi z siebie wielkiego uczonego. Zycze mu sukcesu w polityce, bo i tak dalego zaszedl, ale niech nie traktuje innych z gory, zwlaszcza tych ktorzy kiedys razem z nim kuleli z nauka ;)

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #544 dnia: Grudnia 12, 2009, 22:33:08 »
Z tego, co napisano wynika, że malkontent8 to po prawdzie niedorostek. I ty, młodziku ośmielasz się mnie atakować? Czekaj dziecko skutku!

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #545 dnia: Grudnia 12, 2009, 22:42:58 »
Cytat: "yak"
Mamy historyczną szansę na rozsławienie Polic.

Czy aby nie za dużo patosu w tym zdaniu? Odznaczenie rzeczywiście nietuzinkowe ale rozsławić miasta się przez nie nie da.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #546 dnia: Grudnia 12, 2009, 22:47:33 »
Yak, czy ty traktujesz poważnie i z szacunkiem  tylko wypowiedzi ludzi, którzy mają siwe włosy na głowie ?
Dlaczego ludzi młodych traktujesz z góry i protekcjonalnie?
Nie wierzysz w madrość młodości?
Uwierz mi , niekiedy od młodych można się wiele nauczyć.
pozdrawiam jasia

kumaty

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #547 dnia: Grudnia 12, 2009, 22:52:35 »
Cytat: "yak"
Z tego, co napisano wynika, że malkontent8 to po prawdzie niedorostek. I ty, młodziku ośmielasz się mnie atakować? Czekaj dziecko skutku!


Cieszymy się, że mamy takiego mentora YAK-a. Nasza wdzięczność nie zna granic. I co tu sie dziwic, ze malkontent8 niedorostek, mlodzik, dziecko! - nasladuje mistrza.
W ostatnich postach z usuniętego rychle tematu odnośnie obiektywizmu MP, dal nam przyklad mentor YAK prawdziwego infantylizmu. Szkoda tylko, ze na forum nie mozna tupac nozkami. To tyle na temat dojrzalosci. Forumowicze zdegustowani stylem YAK-a!!! Wstyd...

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #548 dnia: Grudnia 12, 2009, 23:32:12 »
Cytat: "yak"
Z tego, co napisano wynika, że malkontent8 to po prawdzie niedorostek. I ty, młodziku ośmielasz się mnie atakować? Czekaj dziecko skutku!


No coż, muszę przyznać że do wieku dojrzałego brakuje mi dwa lata. Mam nadzieje że nadrobię zaległości i będziemy mogli jak równy z .....równym, chociaż nie sądzę. Właśnie skończylem 58 lat i po 60-tce chyba już nie będę miał ochoty z Tobą dyskutować nawet o polityce polickiej.
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #549 dnia: Grudnia 14, 2009, 09:42:52 »
Cytat: "yak"
Z tego, co napisano wynika, że malkontent8 to

Janku, jego styl nie brzmi Ci znajomo?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #550 dnia: Grudnia 14, 2009, 09:50:31 »
Rozważam Jarku różne możliwości. Sądzę, że mam do czynienia z przedstawicielem dawnych "służb". Tych z PRL.  Pozdrowienia - Janek

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #551 dnia: Grudnia 20, 2009, 00:41:34 »
Cytat: "yak"
Rozważam Jarku różne możliwości. Sądzę, że mam do czynienia z przedstawicielem dawnych "służb". Tych z PRL.  Pozdrowienia - Janek


No więc się w koncu domyśliłeś, Janku. Przypominasz widzę sobie starych "druhów"
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

piotrus^

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #552 dnia: Grudnia 20, 2009, 00:53:20 »
W takim razie ja sie zapytam co Pan "panie Janku" robil w czasach PRL?

No chyba ze ktoś poza "panem Jankiem" wie i mnie oswieci;-)

dnfan1

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #553 dnia: Grudnia 22, 2009, 07:53:28 »
pytanie do yaka, czy to prawda, że w środę poznamy nowego wiceburmistrza?

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #554 dnia: Grudnia 22, 2009, 08:04:49 »
Malkontencie8 - jeszcze jedna taka sugestia i masz sprawę sądową. Nie żartuję. Mógł prezydent Krzystek, mogę ja. Zniesławienie jest oczywiste.