Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 196348 razy)

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 27, 2009, 17:03:09 »
Cytat: "pycek"
archanioł człowieku o czym ty Worgule mówisz prosty przykład a nawęd dwa...

Mówię o tym co wiem i co wynika z mojej wiedzy w tym temacie. Tobie wolno jest mieć swoje własne zdanie, nawet jeśli jest ono całkowicie odmienne od mojego. A co do Twoich przykładów, to nawet nie będę ich komentował.
Cytat: "jezat"
Np.tekst pod tytułem"Blaszaki i nie tylko"pisany ręką jakiegoś pismaka a podpisany przez
Kardziejonka."Że tak powiem" w życiu by takiego tekstu nie napisał.
Cytat: "Storczyk"
całkowicie się pod tym podpisuje.

Co do ręki, która to pisała, to też się zgdzam ale mowa była o kłamstwach zawartych w treści a nie o tym czyja ręka to pisała.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 27, 2009, 18:13:09 »
Cytat: "archanioł"
Cytat: "Wykidajło"
Ja twierdzę, że PO (wliczająć wypędzonych i sympatyków) nie miała człowieka, który mógłby zebrać przynajmniej 2000 głosów. I nie ma go nadal.

A ja niezmiennie twierdzę, że PO mogła mieć nie jednego a nawet dwóch kandydatów, którzy z łatwością przekroczyliby pułap 4000 a może i 5000 głosów już w pierwszej turze.

Wskaż ich :D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 27, 2009, 18:58:46 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "archanioł"

Cytat: "jezat"
Np.tekst pod tytułem"Blaszaki i nie tylko"pisany ręką jakiegoś pismaka a podpisany przez
Kardziejonka."Że tak powiem" w życiu by takiego tekstu nie napisał.
Cytat: "Storczyk"
całkowicie się pod tym podpisuje.

Co do ręki, która to pisała, to też się zgdzam ale mowa była o kłamstwach zawartych w treści a nie o tym czyja ręka to pisała.

Jeżeli ktoś podpisuje tekst którego nie jest autorem to cała treść przestaje być wiarygodna i tak właśnie oceniam tego Pana i jego ugrupowanie,podobnie jak Tuska po sprzedaży Katarowi stoczni.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 27, 2009, 20:27:39 »
Cytat: "Wykidajło"
Wskaż ich

Przykro mi. Wybory potoczyły się jak potoczyły a to sprawiło, że nie stali się osobami publicznymi dlatego ich dane osobowe podlegają ochronie. Mogę tylko wyjawić, że pracowali w zakładach chemicznych.
Cytat: "jezat"
Jeżeli ktoś podpisuje tekst którego nie jest autorem to cała treść przestaje być wiarygodna i tak właśnie oceniam tego Pana i jego ugrupowanie...

Ja natomiast uważam, że jeżeli ktoś podpisuje swoim nazwiskiem taki tekst to bierze na siebie odpowiedzialność za jego treść co może (nie musi) świadczyć o jego wiarygodności. I tu się różnimy. Dla mnie istotna jest treść – dla Ciebie autor.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 27, 2009, 20:58:11 »
Cytat: "archanioł"
a natomiast uważam, że jeżeli ktoś podpisuje swoim nazwiskiem taki tekst to bierze na siebie odpowiedzialność za jego treść co może (nie musi) świadczyć o jego wiarygodności.
No i świadczy  że podpisał stek bzdur sprawa blaszaków jest tego dowodem .Wiarygodność Polickiego PO śmiechu warta .

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 27, 2009, 21:32:41 »
Cytat: "Storczyk"
No i świadczy że podpisał stek bzdur sprawa blaszaków jest tego dowodem .Wiarygodność Polickiego PO śmiechu warta .

A wiarygodność Gryfa i wywodzących się z niego urzędników to jest cacy tak? To w końcu zdecyduj się kogo potępiasz a kogo chwalisz.  Pytam nie bez powodu bo w innym temacie - „Nowy blok przy ul. Bankowej” - kogo innego uważasz za złoczyńcę w sprawie blaszaków, vide cytaty poniżej…

Cytat: "Storczyk"
To co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie mieli dostać tylko ci co nie zalegają z czynszem i prowadzą działalność.Co nagle Burmistrz zmienił regulamin?A gdzie są radni??? nie widzą co się dzieje to granda w biały dzień.Czy w Policach nic nie może być jasne i przejrzyste t.z.uczciwe,


Cytat: "Storczyk"
I znowu wychodzi że kolesiostwo jest ważniejsze niż prawo.Jak to jest że lokale dostają ludzie co mają DUŻE długi wobec gminy lub tacy co nie prowadzili działalności ?Był regulamin który był jasny i czytelny ,lokale otrzymują ci co przez ostatni rok nie zalegali z czynszem.A teraz wychodzi że jest nowy dla kolesiów i pociotków.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 27, 2009, 22:56:02 »
Cytat: "archanioł"
A wiarygodność Gryfa i wywodzących się z niego urzędników to jest cacy tak? To w końcu zdecyduj się kogo potępiasz a kogo chwalisz. Pytam nie bez powodu bo w innym temacie - „Nowy blok przy ul. Bankowej” - kogo innego uważasz za złoczyńcę w sprawie blaszaków, vide cytaty poniżej…
Dla mnie czarne to czarne chociaż rozróżniam szarości ale wszystkich obowiązują pewne reguły i zasady i nie jest ważne czy to Gryf czy PO dla mnie może być u władzy każdy kto prowadzi uczciwą grę i nie pominę milczeniem kantów .A  Gryf też nie jest święty ale w porównaniu do PO to pikuś .Panowie z PO to szlachta ze tak powiem w nieuczciwej grze. Na horyzoncie politycznym nie widać narazi  rzetelnego kandydata na Burmistrza wobec tego wole stare .

[ Dodano: 2009-08-27, 22:57 ]
i tak myśli większość mieszkańców Polic .

kumaty

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 27, 2009, 23:27:45 »
Cytat: "Storczyk"
A Gryf też nie jest święty ale w porównaniu do PO to pikuś


Hmmm, bardzo zastanawiające. Wiadomo, że Gryf w porównaniu z PO to pikuś:) To oczywiste. Małe stowarzyszonko (czytaj Grupa Trzymająca się Stołków) kontra partia dominująca na scenie politycznej w kraju. Nie trzeba mieć wyższego wykształcenia żeby to zobaczyć. Nikt nie jest święty - zgodzę się z Tobą. Ale oglądam kablówę i mogę stwierdzić, że Grupa Trzymająca się Stołków wypada bladziuuuuutko w porównaniu z w miarę merytorycznymi wypowiedziami radnych PO.

Cytat: "Storczyk"
anowie z PO to szlachta ze tak powiem w nieuczciwej grze


Trafne określenie. A Panowie z Grupy Trzymającej się Stołków to chłopi. Może i tak.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:59:28 »
Cytat: "kumaty"
Grupa Trzymająca się Stołków wypada bladziuuuuutko w porównaniu z w miarę merytorycznymi wypowiedziami radnych PO.
Powiadasz że merytoryczne a ja że dużo krzyczą jak są kamery taki szum medialny bo o to przecież chodzi .A tak naprawdę co robią ? dla nas prostych ludzi .Ja szary człowiek mam sprawę to szlachta nawet gadać ze mną nie chce a chłop wysłuchał pokazał drogę rozwiązania problemu .Ja w lokalnych wyborach głosowałam na Diakuna a w ogólnopolskich na PO ale się zawiodłam .Fakt przyszło im rządzić w ciężkich czasach kryzysu  ale to nie usprawiedliwia lokalnych z PO .

[ Dodano: 2009-08-28, 11:00 ]
Cytat: "kumaty"
to pikuś
Pan Pikuś

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 28, 2009, 14:04:40 »
Cytat: "Storczyk"
... a chłop wysłuchał pokazał drogę rozwiązania problemu .

Pokazał! Tyle tylko, że pokazał to co chciał pokazać a nie to co mógł pokazać! Dlatego teraz zaczynasz już powoli narzekać. A będziesz narzekać jeszcze więcej. Zobaczysz.

kinga ling

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 28, 2009, 16:38:14 »
Ja podobnie jak Ty Storczk zawiodłam się na PO okrutnie chociaż głosowałam na nich. I takie małe spostrzeżenie. Co mają studia MBA do rządzenia gminą Police? bo nie bardzo wiem? Najlepiej jak korzystać  ze zdobytej tam wiedzy pokazał były prezes Z.Ch. Chłop chciał i port budować i kopalnie nawet kupować. Niestety marzeń nie udało się zrealizować. Za codzienną nieudolność odwołała go Warszawa. Studia MBA skończył a porządnie języka angielskiego nie znał, bo póki był prezesem korepetycje za darmo( tzn. płaciły Z.Ch)) zreszą jak cały poprzedni zarząd brał. Także to jest dla mnie smieszne. Ja oddaje swój głos na W. Diakuna( obojetnie czy był agentem czy nie).Poważam tego człowieka. Chcę jedynie żeby zmienili sie ludzie na dworze.  P.S. MBA powinni natomiast ukończyc wszyscy radni. Może praktyczna wiedza w zakresie zarządzania odwiodła by ich od zawirowań personalnych.

kumaty

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 28, 2009, 18:31:20 »
Cytat: "kinga ling"
Ja oddaje swój głos na W. Diakuna( obojetnie czy był agentem czy nie).Poważam tego człowieka.


Zapytaj się burmistrza iloma językami on włada. (może ukraińskim?) Ja też poważam tego człowieka, ale korepetycje z wysławiania się i techniki prezentacji osobistej są mu koniecznie potrzebne. Nie wiem, czy zauważyłaś, że w sprawach trudnych jakoś nasz Pan burmistrz nie garnie się do konwersacji. Zawsze głos zabiera Pan Król lub Pan Pisański.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 28, 2009, 18:35:09 »
Cytat: "kinga ling"
P.S. MBA powinni natomiast ukończyc wszyscy radni. Może praktyczna wiedza w zakresie zarządzania odwiodła by ich od zawirowań personalnych.


Jak nazwa wskazuje MBA to mistrz zarządzania biznesem
Bycie radnym nie ma wiele wspólnego z zarzadzaniem - to domena burmistrza i jego zaplecza w urzędzie. Ponadto, gmina to nie "biznes" tylko przedsiewzięcie publiczne działające dla dobra i zaspokajania potrzeb mieszkańców, którzy ją tworzą.
Sami Panstwo wybieracie sobie radnych wiec przy wyborze kierujcie się swoimi kryteriami i jesli czujecie taka potrzebę, zagladajcie kandydatom w rubrykę wykształcenie.
Ja uważam, że radnym jest bardziej potrzebny talent do słuchania ludzi i rozumienia ich potrzeb, a do tego nie trzeba jakiegoś specjalnego wykształcenia.
Jeżeli juz jednak mamy zaglądać w ukonczone szkoły to bardziej tu wskazana jest znajomość prawa administracyjnego i samorządowego.
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

kumaty

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 28, 2009, 18:35:48 »
Cytat: "kinga ling"
Najlepiej jak korzystać ze zdobytej tam wiedzy pokazał były prezes Z.Ch. Chłop chciał i port budować i kopalnie nawet kupować.


Można by profesora nauk ekonomicznych obdarować stanowiskiem Prezesa Zarządu, a i tak zapewne nie wyprowadziłby firmy z dołka.

kinga ling

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 28, 2009, 18:55:38 »
Ciekawa teoria o tych studiach. Wspomniał Pan o niej Pana klubowemu koledze burmistrzowi Diakunowi? Moze Pan Władysław o tym nie wiem, że według Pana opini powinien mieć ukończone MBA.  A co do domeny umiejętności słuchania. To pana opinia. Pozdrawiam serdecznie.