Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 194464 razy)

blick

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 26, 2009, 17:28:12 »
Cytat: "annka"
Ciekawe że jak ktoś dojdzie do władzy to potem cała rodzina jest dobrze ustawiona i ma pracę w różnych miejscach mamy masę takich przypadków przecież.
Osobistymi? Nieznam osobiście nikogo tylko z tzw. widzenia i  kiedyś na własne oczy widziałem jak mamie pare lat temu rozsypała sie reklamówa a tam masa kotletów a o ile się nie mylę to ona pracowała w Domu Dziecka...niestety




znałaś z widzenia i wiedziałaś gdzie mama pracuje? sorry, ale nie mogłem się powstrzymać

annka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 26, 2009, 22:30:14 »
Kochani Police to jedna wielka wioska tu wszyscy o wszystkich wiedzą i to nie ja wiedziałem tylko kobieta  ktora stała i zwróciła na to uwagę i miała zamiar zadzwonić do dyrekcji.
I dopiero po latach zostały polączone  fakty, w całośc jak puzzle.
Nie interesuje sie specjalnie polityką zapytaliście dlaczego nie to odpowiedziałem
Nieoszukujmy się większośc ludzi zna się z widzenia jak mieszkają np.20 lat

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 26, 2009, 22:58:22 »
Platforma wdała ulotkę chyba to już kampania wyborcza aż się słabo robi jednego słowa prawdy ,wystarczy przeczytać uważnie kto jest w temacie wie o czym pisze .Podpisał się pan Jerzy K. łżą w oczy cała ta polityka jest tak brudna że szkoda słów nie tylko u nas w Policach ale w całej Polsce .Ulotki były w skrzynkach pocztowych.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:22:16 »
Oj Storczyku, Storczyku... Gdybyś tak jeszcze zechciała przytoczyć z tej ulotki chociaż z jedną ową nieprawdę i uzasadnić ją wiarygodnymi argumentami, byłbym bardzo zaszczycony... ;-)

dnfan1

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 27, 2009, 09:06:00 »
Cytat: "annka"
Kochani Police to jedna wielka wioska tu wszyscy o wszystkich wiedzą i to nie ja wiedziałem tylko kobieta  ktora stała i zwróciła na to uwagę i miała zamiar zadzwonić do dyrekcji.
I dopiero po latach zostały polączone  fakty, w całośc jak puzzle.
Nie interesuje sie specjalnie polityką zapytaliście dlaczego nie to odpowiedziałem
Nieoszukujmy się większośc ludzi zna się z widzenia jak mieszkają np.20 lat


i ta kobieta podzieliła sią z Tobą swoją spostrzegawczością :) i do dyrekcji miała też zadzwonić ale niech zgadnę nie zadzwoniła, a teraz po burzy mózgów połączyłaś te fakty... niesamowite, może powinnaś pracować w CSI? bystrość umysłu i łatwość dokonywania analiz są Twoją mocną stroną, może jeszcze coś ta pani widziała, proszę podziel się z nami innymi spostrzeżeniami  :rotfl:

annka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 27, 2009, 09:31:06 »
dnfan oj widzę że coś na rzeczy jest
Stojąc pod Kingą można wiele rzeczy zobaczyć , usłyszeć a ponadto nigdy nie wiesz czy obok nie stoi znajomy osoby o której mówisz
Może faktycznie czas zmienić pracę

dnfan1

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 27, 2009, 09:37:36 »
tak więc się dowiadujemy, że miejsce pod Kingą jest tym tajemnym miejscem gdzie wszystko słychać i widać  :faja: to już kolejne takie miejsce w Policach! innymi miejscami gdzie można się ciekawych rzeczy dowiedzieć są autobusy linii 103 i zmianowe kursujące do i z ZCH Police , tam też większość wie wszystko najlepiej i z najbardziej wiarygodnego źródła  ;D zatem policzanie do dzieła!!! wszyscy pod Kingę!!!

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 27, 2009, 10:50:34 »
Cytat: "archanioł"
Oj Storczyku, Storczyku... Gdybyś tak jeszcze zechciała przytoczyć z tej ulotki chociaż z jedną ową nieprawdę i uzasadnić ją wiarygodnymi argumentami, byłbym bardzo zaszczycony...  
Chodzi o blaszaki ale nie chce mi się pisać na ten temat bo tyle już zostało powiedziane a mnie już ręce opadają coś innego PO mówi a coś innego robi, przez rok nic nie zrobili nawet rozmawiać nie chcieli a potem wydają biuletyn i piszą bzdury a gdzie byli jak ludzie do nich chodzili ???

dnfan1

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 27, 2009, 11:12:28 »
Cytat: "annka"
chciałeś wiedzieć czemu nie Ty


pod Kingą nic nie słyszałaś? :faja:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 27, 2009, 11:53:09 »
Cytat: "archanioł"
Cytat: "Wykidajło"
przyjmowanie, że w ewentualnej drugiej turze głosy pozostałej czwórki wspomogłyby kandydata PO, to już wręcz nadużycie.

Masz prawo tak uważać. Ja pozostanę przy swoim. Gdyby zamierzali wesprzeć Diakuna to głosowaliby na niego już w pierwszej turze.

A gdyby zamierzali wesprzeć POkandydata, to czekaliby z tym do drugiej tury? :D
Cytuj (zaznaczone)
Przecież jak sam powiedziałeś – w wyborach burmistrza głosuje się na człowieka. A oni jednak nie zagłosowali. Według mnie, gdyby PO wystawiła właściwego człowieka, to mógł on przejąć te głosy.

Gdybanie też musi mieć sens, inaczej robi się z niego czyste fantazjowanie.
POkandydat na pewno mógł odebrać część głosów. Ale wszystkim kandydatom - nie jednemu i nie po równo. Jak dużo, to jest właśnie pole do gdybania.
Ja twierdzę, że PO (wliczająć wypędzonych i sympatyków) nie miała człowieka, który mógłby zebrać przynajmniej 2000 głosów. I nie ma go nadal.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

annka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 27, 2009, 12:32:13 »
Cytat: "dnfan1"
Cytat: "annka"
chciałeś wiedzieć czemu nie Ty


pod Kingą nic nie słyszałaś? :faja:


jescze nie ale może popołudniu będą nowe wieści a co boisz się że znowu coś za dużo powiedzą?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 27, 2009, 13:49:32 »
Cytat: "Wykidajło"
A gdyby zamierzali wesprzeć POkandydata, to czekaliby z tym do drugiej tury?  

Zacznijmy gdybanie (lub jeśli wolisz fantazjować, to fantazjowanie) od tego, że gdyby PO wystawiło dobrego! kandydata to Diakun nie przekroczyłby 50% w pierwszej turze. Zaznaczam, gdyby wystawiło dobrego!!! kandydata, jednego z dwóch których mogła wystawić. Do drugiej tury doszłoby z uwagi na to, że część zdyscyplinowanego elektoratu w pierwszej turze zawsze oddaje głosy na kandydata z swojej opcji.

Cytat: "Wykidajło"
POkandydat na pewno mógł odebrać część głosów. Ale wszystkim kandydatom - nie jednemu i nie po równo. Jak dużo, to jest właśnie pole do gdybania.
Ja twierdzę, że PO (wliczająć wypędzonych i sympatyków) nie miała człowieka, który mógłby zebrać przynajmniej 2000 głosów. I nie ma go nadal.

A ja niezmiennie twierdzę, że PO mogła mieć nie jednego a nawet dwóch kandydatów, którzy z łatwością przekroczyliby pułap 4000 a może i 5000 głosów już w pierwszej turze. I szkoda, że tej szansy PO nie wykorzystała.

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 27, 2009, 14:56:49 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "archanioł"
Oj Storczyku, Storczyku... Gdybyś tak jeszcze zechciała przytoczyć z tej ulotki chociaż z jedną ową nieprawdę i uzasadnić ją wiarygodnymi argumentami, byłbym bardzo zaszczycony... ;-)

Np.tekst pod tytułem"Blaszaki i nie tylko"pisany ręką jakiegoś pismaka a podpisany przez
Kardziejonka."Że tak powiem"  w życiu by takiego tekstu nie napisał.

Offline pycek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 27, 2009, 15:02:50 »
Cytat: "archanioł"

A ja niezmiennie twierdzę, że PO mogła mieć nie jednego a nawet dwóch kandydatów, którzy z łatwością przekroczyliby pułap 4000 a może i 5000 głosów już w pierwszej turze. I szkoda, że tej szansy PO nie wykorzystała.


archanioł człowieku o czym ty Worgule mówisz prosty przykład a nawęd dwa paru prostych ludzi zwykłych samorządowców nie związanych z żadną huczną partią na której mogli by się śliznąć zdobyli tyle samo głosów co przepotężna Platforma Obywatelska (i to nie wożąc busami swoich pracowników do punktów wyborczych )
Pomięta też niedawną  potężną akcję Platformy w sprawie zbierania podpisów do Parlamentu Europejskiego w kurą wszyscy byli obowiązkowo zaangażowani  Nooo i zebrali coś z 500 podpisów,
A paru handlarzy z Błaszaków  w dwa dni zebrali ponad 2000, pewnie przy odrobinie anonimowości gdyby nie trzeba było podawać imienia, nazwiska i adresu pewnie by mieli 5 razy tyle. I podejrzewam iż głównym tego powodem  była niesłychana popularność tych twoich kandydatów na burmistrza z PO

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 27, 2009, 16:33:43 »
Cytat: "pycek"
zdobyli tyle samo głosów co przepotężna Platforma Obywatelska (i to nie wożąc busami swoich pracowników do punktów wyborczych )
Może teraz dorożki zafundują lub inne atrakcje bo na busy nikt się już nie da nabrać . :faja:

[ Dodano: 2009-08-27, 16:35 ]
Cytat: "jezat"
Np.tekst pod tytułem"Blaszaki i nie tylko"pisany ręką jakiegoś pismaka a podpisany przez
Kardziejonka."Że tak powiem" w życiu by takiego tekstu nie napisał
całkowicie się pod tym podpisuje.