Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 194488 razy)

Offline pycek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 23, 2009, 00:48:56 »
Cytat: "archanioł"

A tak naprawdę panie Ufniarz, to wyborcy nic nie pokazali! Wynik wyborów to nie kwestia wiary a pewnych przyzwyczajeń i arytmetyki wyborczej. Burmistrz uzyskał ponad 9 tys. głosów a pozostali kandydaci razem ponad 4 tys. głosów (ok. 32%). Prawda jest taka, że gdyby platforma nie poparła Diakuna a wystawiła swojego kandydata, to z pewnością doszłoby do drugiej tury a w niej wygrana burmistrza stała pod znakiem zapytania. Platforma uzyskała wynik ponad 23 % i prawdopodobnie o tyle podniosła rezultat Diakunowi. Gdyby kandydat PO przystąpił razem z Diakunem do drugiej tury, to należało zakładać, że głosy Misiły, Drzazgi, Jadźwińskiej i Sobczyka wspomogłyby kandydata PO i wówczas ten uzyskać mógł ok. 55% co oznaczało przegraną obecnego burmistrza. A tak - dzisiaj PO zbiera plon własnego błędu.


A Msiło przepraszam to co może  reprezentował ZCHN ???
Archanioł  tak to już kiedyś u ruskich mierzyli, może niech pan nam błyśnie i powie ile głosów zebra jakiś super działacz z PO z 400 ?
Z taką arytmetyką to w zerówce byś sobie  rady nie dał
Ja też na szybkiego mógłbym uknuć jakąś śmieszną teorie.  A może to Diakun podciągnął wynik Pokemonów

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 23, 2009, 02:20:22 »
Twierdzenie, że kłopoty ZCH spowodowane są rządami Gryfa jest oczwyiście kompletnie błędne. Mówienie o tym, że Gmina Police funkcjonuje i rozwija się głównie dzięki ZCH(podatki, opłaty za środowisko) jest oczywiste i często powtarzane na tym forum.
Nie czuje sie kompetentny aby wskazywać winnych za stan fabryki. Natomiast wskazuję, że ów stan w bezpośredni sposób przenosi się na kondycję Gminy i komfort życia mieszkańców.
Jeżeli ktoś uważa, iż zagrożenia jakie stają obecnie przed Gminą Police wynikają również z "rządów" Gryfa, to oczwyiście pełne prawo każdego aby tak myśleć. Ja uważam, że nie jest to jednak do końca trafny pogląd.

W sprawie wyników wyborczy powiem tyle. liczby i statystyki mogą potwierdzać zdanie archanioła. Ale uważam, że PO na tamten czas nie dysponowała ani odpowiednim kandydatem, ani programem ani możliwościami orgaanizacyjnymi aby spróbować choć odrobinę zawalczyć z Burmistrzem Diakunem. A wiem to świetnie bo sam prowadzilem kampanię Gryfa... i po części równiez PO.
Zatem statystycznie może sie jakoś zgadzać teoria archanioła. Praktycznie jednak stwierdzam z całą stanowczością, że PO nie miała najmniejszych szans chocby nawiązać walkę z Panem Diakunem.
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

elsevier

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 23, 2009, 21:22:55 »
Szanowni użytkownicy forum. Oczywiście internet zapewnia wielką anonimowość, fakt bezsprzeczny, niemniej denerwuje mnie strasznie że wyrażacie swoje opinie na temat konkretnych ludzi o konkretnych nazwiskach używając zwykłych nicków. Czy stać by was było (poza p. Ufniarzem i kilkoma innymi którzy powszechnie są znani policczanom) na podpisywanie swojej opinii o człowieku własnym nazwiskiem? Nie ma nic bardziej krzywdzącego niż jakaś bezsensowna powielana opinia na temat 2 człowieka. Więc spójrzcie na to z 2 strony. Napiszcie to co myślicie o innych ale użyjcie własnego nazwiska i imienia. Wtedy pojedynek będzie miał sens...a tak.......szkoda gadać.....

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 23, 2009, 22:24:59 »
Popieram kolegę wyżej!
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

RobertPolice

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 23, 2009, 22:55:30 »
Cytat: "elsevier"
Szanowni użytkownicy forum. Oczywiście internet zapewnia wielką anonimowość, fakt bezsprzeczny, niemniej denerwuje mnie strasznie że wyrażacie swoje opinie na temat konkretnych ludzi o konkretnych nazwiskach używając zwykłych nicków................. Napiszcie to co myślicie o innych ale użyjcie własnego nazwiska i imienia. Wtedy pojedynek będzie miał sens...a tak.......szkoda gadać.....


No właśnie, proponuje zacząć od siebie samego.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 24, 2009, 00:41:28 »
Elsevier, przeciez ty też nie podajesz , ani swojego imienia ani nazwiska...więc czego wymagasz od innych?
To jest tylko internet, to jest tylko forum..kazdy ma prawo wypowiedzieć swoja opinię, nie musi podawać swoich danych osobowych...
A tak nawiasem , głosując do urny wyborczej, też głosujesz anonimowo... i to co przeszkadza?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 24, 2009, 11:07:10 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
liczby i statystyki mogą potwierdzać zdanie archanioła.

Mogą albo i nie - wszystko zależy od przyjętych założeń.
Nie wiem, co zrobiliby w innej sytuacji zwolennicy PO (pod tym określeniem rozumiem tych, którzy w wyborach do rady oddali swoje głosy na kandydatów z tej partii). Ale zakładanie, że oddaliby głosy na kandydata PO jest myśleniem życzeniowym. A przyjmowanie, że w ewentualnej drugiej turze głosy pozostałej czwórki wspomogłyby kandydata PO, to już wręcz nadużycie.
W wyborach burmistrza głosuje się na osobę. Szyld partyjny ma znaczenie jeszcze mniejsze niż w wyborach samorządowych.
Uważam, że w ostatnich wyborach największą zasługę dla wyniku Diakuna ma... Misiło. Jego kampania nadaje się do podręczników marketingu i reklamy. Może nawet jako "efekt Misiły"?

[ Dodano: 2009-08-24, 11:21 ]
Cytat: "jasia"
Elsevier, przeciez ty też nie podajesz , ani swojego imienia ani nazwiska...więc czego wymagasz od innych?

Nie wymaga, tylko zwraca uwagę na pewną niestosowność. Jeśli zaś chodzi o niego, to nie zauważyłem, żeby objeżdżał kogoś wymienionego z nazwiska. Mylę się?
Cytuj (zaznaczone)
To jest tylko internet, to jest tylko forum..kazdy ma prawo wypowiedzieć swoja opinię, nie musi podawać swoich danych osobowych...

Ano nie musi. Ale jeśli wypowiada się na temat konkretnych, identyfikowalnych osób, wypadałoby dać się też zidentyfikować. Inaczej będzie traktowany jak gówniarz, którego cała odwaga bierze się z anonimowości.
Przynajmniej ja takich traktuję w ten sposób. Oczywiście Ty możesz mieć inne zdanie i cenić anonimową bezkompromisowość - to wolny kraj.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 24, 2009, 15:14:05 »
Cytat: "Wykidajło"
Mogą albo i nie - wszystko zależy od przyjętych założeń.

Zgadza się. Każda prognoza, jaką byśmy dzisiaj nie postawili, zależy wyłącznie od tego jakie przyjmiemy założenia. Które z nich są bliższe realiom? - zweryfikować mogłaby jedynie  rzeczywistość, gdyby takowa wystąpiła. Ale nie wystąpiła i już nie wystąpi. Dlatego pozostaje nam gdybanie.
Cytat: "Wykidajło"
A przyjmowanie, że w ewentualnej drugiej turze głosy pozostałej czwórki wspomogłyby kandydata PO, to już wręcz nadużycie.

Masz prawo tak uważać. Ja pozostanę przy swoim. Gdyby zamierzali wesprzeć Diakuna to głosowaliby na niego już w pierwszej turze.  Przecież jak sam powiedziałeś – w wyborach burmistrza głosuje się na człowieka. A oni jednak nie zagłosowali. Według mnie, gdyby PO wystawiła właściwego człowieka, to mógł on przejąć te głosy.  
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Twierdzenie, że kłopoty ZCH spowodowane są rządami Gryfa jest oczwyiście kompletnie błędne.

Panie Grzeorzu! Ja nigdy nie powiedziałem, że to rządy Gryfa spowodowały zapaść w Z. Ch. Police.
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Jeżeli ktoś uważa, iż zagrożenia jakie stają obecnie przed Gminą Police wynikają również z "rządów" Gryfa, to oczwyiście pełne prawo każdego aby tak myśleć. Ja uważam, że nie jest to jednak do końca trafny pogląd.

A kto inny jak nie Gryf (rządzący gminą nieprzerwanie od kilkunastu lat) ponosi odpowiedzialność za to w jaki sposób gmina Police poradzi sobie z tymi zagrożeniami? Opozycja?

annka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 25, 2009, 14:55:56 »
Niestety internet jest narzędziem w różnych rękach. I proszę się nie łudzić że ktoś jest aninimowy ;)

dnfan1 ja nie czekam aż mi ktoś podpowie bo to tylko moja opinia i byłem nieobecny a Tokarczyk jak pisał fanczeska jest napalony no i ma spoę rodzinę więc potem możemy zobaczyć jak na różnych stanowiskach pojawi się liczne rodzeństwo etc.

Ja osobiście proponuję waśnie Grzegorza Ufniarza ;)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 25, 2009, 14:59:28 »
Cytat: "annka"
Ja osobiście proponuję waśnie Grzegorza Ufniarza
Dlaczego nie dla mnie może być.

blick

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 25, 2009, 23:27:30 »
Cytat: "annka"
Niestety internet jest narzędziem w różnych rękach. I proszę się nie łudzić że ktoś jest aninimowy ;)

dnfan1 ja nie czekam aż mi ktoś podpowie bo to tylko moja opinia i byłem nieobecny a Tokarczyk jak pisał fanczeska jest napalony no i ma spoę rodzinę więc potem możemy zobaczyć jak na różnych stanowiskach pojawi się liczne rodzeństwo etc.

Ja osobiście proponuję waśnie Grzegorza Ufniarza ;)


,,wczorajszy sposób spoglądania w przyszłość",  prezentujesz całkiem niezłą wiedzę z dziedziny rodzeństwa T.;
trochę osobistymi pobudkami zaleciało

dnfan1

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 26, 2009, 08:05:56 »
Cytat: "annka"
Niestety internet jest narzędziem w różnych rękach. I proszę się nie łudzić że ktoś jest aninimowy ;)

dnfan1 ja nie czekam aż mi ktoś podpowie bo to tylko moja opinia i byłem nieobecny a Tokarczyk jak pisał fanczeska jest napalony no i ma spoę rodzinę więc potem możemy zobaczyć jak na różnych stanowiskach pojawi się liczne rodzeństwo etc.

Ja osobiście proponuję waśnie Grzegorza Ufniarza ;)


i w ten sposób doszliśmy do momentu, w którym z polityki wykluczamy wszystkich, którzy nie są jedynakami/jedynaczkami bo liczna rodzina= możliwa patologia, jak dla mnie argument o rodzinie żenujący.

annka

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 26, 2009, 09:27:40 »
Ciekawe że jak ktoś dojdzie do władzy to potem cała rodzina jest dobrze ustawiona i ma pracę w różnych miejscach mamy masę takich przypadków przecież.
Osobistymi? Nieznam osobiście nikogo tylko z tzw. widzenia i  kiedyś na własne oczy widziałem jak mamie pare lat temu rozsypała sie reklamówa a tam masa kotletów a o ile się nie mylę to ona pracowała w Domu Dziecka...niestety

dnfan1

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 26, 2009, 11:00:22 »
rozumiem, że sama jesteś członkiem jednej z takich "ustawionych" rodzin i stąd Twoja znakomita wiedza jak się to wszystko załatwia.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 26, 2009, 12:07:22 »
annka oglądał chyba ten sam materiał z wczorajszej sesji co ja ( www.police-takczynie.pl ), stąd takie jego przekonanie o rodzinnych powiązaniach. Błędne czy prawdziwe? To już musi sobie każdy sam odpowiedzieć.