Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: serwis klimatyzacji samochodowej  (Przeczytany 32168 razy)

koala

  • Gość
serwis klimatyzacji samochodowej
« dnia: Lipca 08, 2009, 15:43:19 »
Można  gdzieś naprawić klime w samochodzie  w Policach ? . Oprócz Trans-netu.

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 08, 2009, 16:30:54 »
Z tego co wiem to Frankowscy, się też tym zajmowali.

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 08, 2009, 17:57:06 »
I tak jak piszesz Medyku - dalej się zajmują :-)
I love the night.
1101110100101111

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 08, 2009, 22:22:18 »
Cytat: "Medyk"
Z tego co wiem to Frankowscy, się też tym zajmowali.

Wiecie nie wiem jak jest teraz ale pod koniec zeszlego roku byłem u franka w zwiazku z moja klimą i powiem szczerze ze powiedzieli mi ze oni nie naprawiaja klimy tylko nabijaja, odgrzybiaja itp.  Ale moj przypadek troche ich zaciekawił i chwile pogrzebali. Powiedzieli ze chyba wiedza co jest i powiedzieli ze taka naprawa w wiekszosci warsztatów kosztuje okolo 500 zł. I faktycznie w innych miejscach diagnoza była mniej wiecej taka sama i koszt naprawy wyceniali na okolo 5 stówek. oczywiście załamka ale poczytałem troszke w necie i znalazłem jeden warsztat w szczecinie. troche daleko ale opinie były pozytywne wiec postanowiłem pojechac. I opłacało sie. Umówiłem sie na przeglądzik klimy i powiem szczerze że sie mile zaskoczyłem. mechanior chwilke pogrzebał troszke rozkręcił i po pietnastu minutach postawił diagnoze. koszt naprawy 30 zł. moja radość: bezcenna  :rotfl:   od tej pory kazdemu kto ma problem z klimą polecam to miejsce. A więc:
PAMIS auto - serwis, chłodnice - klimatyzacje, sprzedaż - serwis
Szczecin, ul. Granitowa 51
tel. 091 4609006
pozdrawiam i zycze powodzenia. klima w lato jest bezcenna i musi być sprawna heh

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 08, 2009, 23:20:32 »
Xxpirat dzięki za informacje, dobrze wiedzieć, że jest gdzieś dobry fachowiec, pozdrawiam.

koala

  • Gość
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 09, 2009, 16:12:53 »
frankowscy to w Policach ?

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 09, 2009, 16:42:39 »
Tak zakład Frankowskich mieści się koło Lidla przed wiaduktem.

Demon Wąż

  • Gość
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 09, 2009, 18:29:47 »
U kraksy też mają sprzęt do klim:)

Realista

  • Gość
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 09, 2009, 19:06:26 »
tak sie składa ze temat klimatyzacji jest dla mnie na czasie, bo wlasnie na jutro mam umowiony termin na przegląd, dobicie czynnika, oraz odgrzybianie mojej klimy. Ja już 2 raz korzystam z usług firmy FROST na ul. Cukrowej w Szczecinie.

koala

  • Gość
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 12, 2009, 00:24:49 »
Dzięki , ale u  Frankowskich nie naprawiają klimatyzacji tylko dobijają  i odgrzybiają .

Offline w_lukasz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 12, 2009, 07:34:08 »
Ja byłem odgrzybić i napełnić klime w GAZ-TECH na Nehringa koszt 180 zł + 50 zł  wymiana filtra kabinowego + czynnik chłodzący max 80 zł (zależy ile wejdzie). Okazało się jednak, że mam nieszczelny kompresor policzyli tylko 50 zł za wymianę filtra. Naprawa kompresora wymiana kompletu uszczelek 300 zł - może ktoś się orientuje czy to dużo czy mało? Auto to Oplel Vectra  B 2.0 16V 98r.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 12, 2009, 10:44:31 »
Zważywszy na to, że nowy kompresor to koszt ~600 PLN to chyba tanio. :S
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Tomislav

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 17, 2009, 13:38:18 »
Cytat: "xxpirat"
PAMIS auto - serwis, chłodnice - klimatyzacje, sprzedaż - serwis
Szczecin, ul. Granitowa 51
tel. 091 4609006
pozdrawiam i zycze powodzenia. klima w lato jest bezcenna i musi być sprawna heh

Dzięki. Chyba sprawdze, bo w ASO zapodali mi koszt około 250zł za samą diagnozę, więc podziękowałem..  :crazy:

Mi padła klima, najprawdopodobniej nieszczelność układu nastąpiła ucieczka czynnika.
Mam nadzieje że ten zakład który polecasz jest wyjątkowo tani i pół wypłaty nie wydam na naprawe :)

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 19, 2010, 11:00:53 »
witam! mam pytanie odnośnie klimy, posiadam od pół roku auto używane z klimą, i wydaje mi się, że jakby coraz słabiej chłodzi, czyli pewnie jest to objaw braku chłodziwa w układzie? ale dokładniej to chodzi mi o to, czy uzupełnianie "klimy" jest jednoznaczne ze sprawdzeniem szczelności układu przed nabiciem? czytając wyżej widzę, że np. "frankowski" zajmuje się tylko nabijaniem, czyli bez sprawdzenia szczelnosci czy z? dlatego pytam, poniewaz przed chwilą żona mi mówiła, że jej koleżanka nabijała gaz parę dni temu, a dziś jechały i już ledwo co chłodzi, wydała ok 300zł, i że niby się gaz ulotnił, to co teraz? pieniądze wywalone w błoto? proszę o wyjaśnienie całego procesu, i jeszcze pytanie, jak często trzeba uzupełniać gaz w klimatyzacji?

Pieczka00

  • Gość
serwis klimatyzacji samochodowej
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 19, 2010, 11:10:46 »
Ja byłem rok temu u Franków w celu nabicia klimy.Cena 150zł w czasie nabijania ok 40min,okazało się ze gdzieś jest nieszczelność ,Franek szukał urządzeniem ale nie udało się zlokalizować.Stwierdzenie klima będzie chłodziła ale czynnik ucieknie,koszt 0zł klima działała tydzień i przestała.A co do ceny 300zł za na bicie to chyba koleżankę "nabili w butelkę".