Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie wesele w Policach?  (Przeczytany 75392 razy)

Szalona

  • Gość
Re: WESELE
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 02, 2009, 21:40:06 »
[hej ! moge polecic tobie Hotel Dobosz mialam tam wesele na duzej sali powiem szczerze sala przepiekna obsluga na 5 sala sliczna dobre jedzenie i co wazne miejsca duzo do tanca. Polecam

patjo

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #46 dnia: Września 18, 2009, 11:24:45 »
witam.
czy ktoś się orientuje ile kosztuje wyprawienie wesela w SP8 lub na sali w Jasienicy na ok 60 osób?

kawka

  • Gość
:)
« Odpowiedź #47 dnia: Września 18, 2009, 16:48:02 »
Ja rowniez polecam wesele w Doboszu.Fakt-drogo(my placilismy 249zl z poprawinami),ale wystrojem,obslugą i przepysznym jedzeniem nadrobili i to baaardzo.Jesli chodzi o Jasienice i stołówke w osemce to niestety nie pomoge:(

myszka

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #48 dnia: Września 18, 2009, 21:42:24 »
Jeśli chodzi o SP 8 to zapytam koleżankę, która w tym roku organizowała tam wesele z poprawinami. Ja brałam ślub 5 lat temu więc ceny napewno nie są aktualne. Wiem, że teraz organizując wesele na stołówce w SP 8, poprawiny można zorganizować na Kresach, chyba na świeżym powietrzu. Ale o wszystko dopytam i się odezwę

dagmarabielik

  • Gość
welesle w doboszu
« Odpowiedź #49 dnia: Września 25, 2009, 22:16:18 »
Byłam na weselu w doboszu - jako gośc- powiem szczerze niegdy nie byłam taka głodna !!!! Fatalna obsługa - panna młoda az sie popłakała z nerwów - jak mozna w taki dzień pannie młodej robic przykrości !!!!  Dobrze ze zabawa chociaz sie udała. Obsługa , brudne talerze i długośc oczekiwania na podanie ciepłych posiłków TRAGEDIA.!!! Ja byłam po prostu GŁODNA !!!Fryzura slubna wyszła za to pięknie u Justyny to chyba na ulicy zamenhofa Tipsy slubne polecam natomiast na basenie  u pani Gosi studio MM - pięknie sie trzymają i cena jest przystepna nie ma znaczenia czy slubne czy jako swiadkowa. Naprawde polecam a zabawa to chyba juz lepiej w szkole nr 8

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Dekoruję sale weselne
« Odpowiedź #50 dnia: Września 26, 2009, 00:19:37 »
[Reklama]

karolina

  • Gość
Re: welesle w doboszu
« Odpowiedź #51 dnia: Września 26, 2009, 19:13:50 »
Cytat: "dagmarabielik"
Byłam na weselu w doboszu - jako gośc- powiem szczerze niegdy nie byłam taka głodna !!!! Fatalna obsługa - panna młoda az sie popłakała z nerwów - jak mozna w taki dzień pannie młodej robic przykrości !!!!  Dobrze ze zabawa chociaz sie udała. Obsługa , brudne talerze i długośc oczekiwania na podanie ciepłych posiłków TRAGEDIA.!!! Ja byłam po prostu GŁODNA !!!Fryzura slubna wyszła za to pięknie u Justyny to chyba na ulicy zamenhofa Tipsy slubne polecam natomiast na basenie  u pani Gosi studio MM - pięknie sie trzymają i cena jest przystepna nie ma znaczenia czy slubne czy jako swiadkowa. Naprawde polecam a zabawa to chyba juz lepiej w szkole nr 8



W hotelu byłam na weselu na 120os. obsługa uwijała się bardzo bardzo szybko. wiadomo ze kelner nie stoi przy kazdym z gości i nie sprawdza czy aby osoba juz zjadła i czy nei ma pustego talerzyka. ja uwazam iż obsługa w skali 1 do 10 jest smiało na 8. sama w przyszłym roku urządzam wesele w hotelu dobosz. polecam

satelita123

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #52 dnia: Października 09, 2009, 12:04:01 »
Witam wszystkich którzy mieli lub będą mieć wesele w zajeździe leśnym w Trzebieży.  Niedawno mieliśmy tam wesele - miejsce rzeczywiście urokliwe a właściciele rzeczywiście niesympatyczni.  Poniżej nasze spostrzeżenia:
1.  Trzeba wszystko uzgadniać wielokrotnie.  Nie zdziwcie się jeżeli tydzień przed weselem właściciel będzie zdziwiony że zamawialiście poprawiny, choć było uzgodnione to wcześniej.
2.  Noście ze sobą kopię napisaną przez kalkę bo może się zdarzyć tak, że właściciel na oryginale dopisze nieuzgodnione wcześniej warunki - nas zaskoczył termin zapłaty.
3.  Uważajcie na dzieci.  Zdarza się że dzieci waszych gości mogą zostać za nic nieprzyzwoicie nazwani (np.  ty skur. . . synie).   >:(
4.  Dokonajcie dokładnych oględzin rzeczy należących do zajazdu, aby nie zostać zaskoczonym przez właściciela zapłatą za zniszczony eksponat. . .
5.  Uważajcie na wulgarny charakter właściciela.
6.  Brak możliwości udekorowania sali według własnego uznania - znaczne ograniczenia właścicieli lokalu.
7.  Brak pełnych informacji na temat organizacji wesela i poprawin, o których dowiadujemy się w trakcie trwania imprezy, lub po imprezie.
8.  Po zakończeniu imprezy o ustalonej godzinie, właściciel lubi używać sformułowania: "co to towarzystwo tu jeszcze robi?!"

Jeżeli chodzi o jedzenie, napoje i obsługę kelnerską nie mamy żadnych zastrzeżeń.  Wszystko pyszne i świetnie podane.

satelita123

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #53 dnia: Października 09, 2009, 12:05:31 »
Witam wszystkich którzy mieli lub będą mieć wesele w zajeździe leśnym w Trzebieży.  Niedawno mieliśmy tam wesele - miejsce rzeczywiście urokliwe a właściciele rzeczywiście niesympatyczni.  Poniżej nasze spostrzeżenia:
1.  Trzeba wszystko uzgadniać wielokrotnie.  Nie zdziwcie się jeżeli tydzień przed weselem właściciel będzie zdziwiony że zamawialiście poprawiny, choć było uzgodnione to wcześniej.
2.  Noście ze sobą kopię napisaną przez kalkę bo może się zdarzyć tak, że właściciel na oryginale dopisze nieuzgodnione wcześniej warunki - nas zaskoczył termin zapłaty.
3.  Uważajcie na dzieci.  Zdarza się że dzieci waszych gości mogą zostać za nic nieprzyzwoicie nazwani (np.  ty skur. . . synie).   >:(
4.  Dokonajcie dokładnych oględzin rzeczy należących do zajazdu, aby nie zostać zaskoczonym przez właściciela zapłatą za zniszczony eksponat. . .
5.  Uważajcie na wulgarny charakter właściciela.
6.  Brak możliwości udekorowania sali według własnego uznania - znaczne ograniczenia właścicieli lokalu.
7.  Brak pełnych informacji na temat organizacji wesela i poprawin, o których dowiadujemy się w trakcie trwania imprezy, lub po imprezie.
8.  Po zakończeniu imprezy o ustalonej godzinie, właściciel lubi używać sformułowania: "co to towarzystwo tu jeszcze robi?!"

Jeżeli chodzi o jedzenie, napoje i obsługę kelnerską nie mamy żadnych zastrzeżeń.  Wszystko pyszne i świetnie podane.

[ Dodano: 2009-10-09, 12:07 ]
Polecamy panów z Trzebieży - WiP - naprawdę świetni!!!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #54 dnia: Października 09, 2009, 14:19:51 »
Scaliłem wątki: "WESELE" i "Gdzie w Policach wesele?"
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #55 dnia: Października 09, 2009, 15:00:01 »
ja słyszałam od paru osób, że w Doboszu jest niedobre jedzenie. Raz koleżanka mi mówiła, ze mięso było niedopieczone, druga zaś- zepsute. Goście jej powiedzieli, że mięso cuchnie. Podobno nie jest tam za ciekawie, jeśli chodzi o menu. Nie słyszałam opinii pozytywnej na temat Dobosza. Dlatego nie polecam....
Podobno bardzo fajne wsele było w restauracji MIRAGE, ale nie wiem, jakie tam są ceny.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Co sądzicie o zajeździe leśnym w Trzebieży?????
« Odpowiedź #56 dnia: Października 24, 2009, 13:08:18 »
Witam!
Szukamy miejsca na wesele, myśleliśmy o zajeździe leśnym w Trzebieży??
Co o tym sądzicie, może ktoś poleci jakiś fajny lokal w okolicach Szczecina i Trzebieży??
Pozdrawiamy gorąco :)

gg-g

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 04, 2009, 10:22:44 »
Witam
Miałam wesele w Zajeździe Leśnym w Trzebieży miesiąc temu. Z czystym sumieniem polecam ten lokal. Wszystko było tak jak zostało ustalone. Właściciele w pierwszym momencie wydają się być nie sympatyczni, ale tacy nie są. To bardzo mili ludzie. Można się z nimi spokojnie dogadać. Dekoracje robiłam sama i mogłam zrobić co mi się tylko podoba oby jedynie nie wbijać jakiś gwoździ itp. Jedzenia było bardzo dużo i wszystko było bardzo dobre. Obsługa kelnerska również bez zarzutu. Polecam!

pikuś

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 05, 2009, 16:32:33 »
Hotel Dobosz wystrój bajeczny,jedzenie koszmar,rosół zupka chińska tylko ze zwykłym makaronem,ogólnie głód doskwierał.

Sylwia

  • Gość
Re: Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 06, 2009, 19:36:32 »
polecam hotel Dobosz sala ppierwsza Czerwona jest superr...