Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie wesele w Policach?  (Przeczytany 75418 razy)

Nati

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« dnia: Lipca 29, 2008, 08:06:38 »
Hej wam!!!Mam ogromny dylemat...Na przyszly rok chce wyjsc za mąz.Mam jednak dylemat gdzie zrobic przyjecie weselne.Myslalam z poczatku o szkolnej stołówce w ZS im.Łukasiewicza i o Klubie Nauczyciela-czy ktos wie jak tam jest na weselu??Hotel Dobosz odpada-jakos mi sie tam nie podoba...Dodam,ze wesele planuje na ok 100 osob..Prosze doradzcie bd wdzieczna!!

Offline michu78-78

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 29, 2008, 12:29:32 »
Proponuje osrodek w brzozkach.super miejsce i ceny w normie. dobosz - przereklamowany.

Nati

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 29, 2008, 14:25:25 »
Brzózki odpadaja-za daleko....Osobiscie wolała bym cos na miejscu i z noclegami....

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 29, 2008, 14:27:48 »
brzózki moze i daleko, ale naprawde warto, ceny tez nie najgorsze, ja osobiscie moge polecic to miejsce :)

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 29, 2008, 14:30:37 »
Polecam świetlicę na działkach w Dębostrowie są noclegi i niepowtażalny klimat.

Offline strzelec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 29, 2008, 14:52:08 »
Cytat: "Nati"
Brzózki odpadaja-za daleko....Osobiscie wolała bym cos na miejscu i z noclegami....


Skoro Sama brałaś pod uwagę stołówkę w "białej", to w tym przypadku masz przynajmniej z głowy bardzo tanie noclegi w internacie - którego doś wysoki obecnie poziom już nie odstrasza jak kiedyś. Samo zaś wesele w szkolnej stołówce - wiem ze słyszenia, że na przyzwoitym poziomie, jednak setka osób na tak małej powierzchni..... to jedyny chyba problem.

pozdrawiam.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 29, 2008, 20:02:26 »
polecam Podgrodzie.zobacz strone www.podgrodzie.pl
sz

Offline agrawek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 29, 2008, 22:49:47 »
Cytat: "sz"
polecam Podgrodzie.zobacz strone www.podgrodzie.pl

po co proponujesz podgrodzie skoro brzozki juz za daleko
 :gib:

zaski

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 30, 2008, 00:14:59 »
Cytat: "bolo"
Polecam świetlicę na działkach w Dębostrowie są noclegi i niepowtażalny klimat.

Również polecam ten lokal na moim weselu bawiło się w nim 112 osób

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 30, 2008, 11:47:30 »
Cytat: "strzelec"
Samo zaś wesele w szkolnej stołówce - wiem ze słyszenia, że na przyzwoitym poziomie, jednak setka osób na tak małej powierzchni..... to jedyny chyba problem


W stołówce przy Siedleckiej mieści się tyle osób spokojnie.
Gra tam fajna orkiestra, którą moi goście po latach wspominają, jak również samo wesele "ech..u Was to była zabawa" co zważywszy na upływ czasu, miło słyszeć.
Menu - spokojnie do dogrania z p. Ufniarzem. Do dogrania i ustalenia jest z nim wszystko i facet jest bardzo elastyczny, tylko trzeba wiedzieć czego sie chce i potrafić to zorganizować :)
Noclegi też są i mimo internatowego standardu - warunki zadowalające.
Najsłabszy punkt robienia wesela w tej stołówce w tamym czasie to...toalety. Makabra i wstyd nam było na całego za panujący tam syf. No a w skali całej organizacji i przygotowań ten "drobiazg" zupełnie wypadł nam z głowy :-/

Ogólnie miejsce polecam!
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 30, 2008, 12:37:57 »
Obecnie łazienki w internacie są po remoncie ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

frania

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 30, 2008, 13:29:21 »
Jeśli chodzi o Brzózki to faktycznie godne polecenia, ale... cały 2009 jest już zerezerwowany i na 2010 też jest już mały wybór. Dość fajna sala jest na ogrodach działkowych w Jasienicy. Jest tam dobrze wyposażona kuchnia i sala na 100 osób spokojnie wystarczy. Niestety z pokojami jest ciężko, bo wiem, że jest tam ich mało. Dookoła masz też jest sporo zieleni. Z "białej" słyszałam, że ludzie są zadowoleni - i niestety nic więcej nie wiem. Jest też sala w Jasienicy po starym kinie i też tam są spore wesela.

ania

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 02, 2008, 00:08:16 »
nati, słyszałam, że w Zajeździe Leśnym w Trzebieży robią fajne imprezy, ale to też jest poza Policami, działki w Jasienicy też ponoć są dobre na takie imprezy, a po remoncie (który był robiony jakiś czas temu) jest tam fajnie. wybór należy do ciebie ty wy macie być zadowoleni

Nati

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 02, 2008, 08:16:26 »
Skoro stówka ludzi zmiesci sie w Bialej to dlaczego nie:)Jejcius..mimo,ze jeszcze rok to juz nie moge sie doczekać:)Dziekuje za pomoc kochani!!!Pomogliscie mi w podjeciu decyzji!!Jestem wam baaaaardzo wdzieczna!!Zastanawiam sie co by bylo bez tego forum..Goraco pozdrawiam!!!ZOSTAJE PRZY BIALEJ.

mkw

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 02, 2008, 22:32:50 »
Cytat: "michu78-78"
dobosz - przereklamowany.

mam pytanie co to znaczy przereklamowany??