Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dlazcego kasujecie moj list  (Przeczytany 14680 razy)

fredek43

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« dnia: Czerwca 21, 2009, 17:11:24 »
dlaczego moj list zostal wymazany? czy macie zamair kazdego tak traktowac?



Panie Mariuszu Hałgas. Musze pogratulowac panu swoich cenzorow i perfekcji w manipulowaniu ludzmi i ich opiniami. Jako staly czytelnik od roku nie wytrzymalem w koncu. na czyich uslugach pan jest? i pana ludzie. Ja myslalem ze komunizm juz zostal zapomniany ale Pan korzysta z tej formy do tej pory. Zastraszanie ludzi ! wukasowanie listow ! bez postaw i cenzura. To sa metody znane mi za Gomulki.
Ludzie nie dajcie sie straszyc. Przezto poziom tego forum jest tylko dla gowniarzy, alkoholikow i rozrabiakow. Nikt powaznie myslacy nie zabiera tu glosu. Przypuszczam ze bylo dla pana sprawa honoru zamkniecie szkutnika bo mowil wam prawde czytalem listy wykasowane na razem do europy - niech sie Pan wstydzi swojego postepowania i sluzebnosci kuby i palma

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:19:25 »
Cytat: "fredek43"
dlaczego moj list zostal wymazany? czy macie zamair kazdego tak traktowac?



Panie Mariuszu Hałgas. Musze pogratulowac panu swoich cenzorow i perfekcji w manipulowaniu ludzmi i ich opiniami. Jako staly czytelnik od roku nie wytrzymalem w koncu. na czyich uslugach pan jest? i pana ludzie. Ja myslalem ze komunizm juz zostal zapomniany ale Pan korzysta z tej formy do tej pory. Zastraszanie ludzi ! wukasowanie listow ! bez postaw i cenzura. To sa metody znane mi za Gomulki.
Ludzie nie dajcie sie straszyc. Przezto poziom tego forum jest tylko dla gowniarzy, alkoholikow i rozrabiakow. Nikt powaznie myslacy nie zabiera tu glosu. Przypuszczam ze bylo dla pana sprawa honoru zamkniecie szkutnika bo mowil wam prawde czytalem listy wykasowane na razem do europy - niech sie Pan wstydzi swojego postepowania i sluzebnosci kuby i palma


Po pierwsze: proszę nie przekręcać nicków.
Po drugie: Nikt nikogo nie zatrasza, a posty są kasowanie - owszem. Te które łamią regulamin.
Po trzecie: Gówwniarze, alkoholicy i rozrabiacy nie są naszą grupą docelową. Posty w temacie o klubie Clasic kasowane był ze względy na fakt, że ich autor łamał regulamin. Piszac o problemach picia wsród młodzieży jednocześnie obrażał innych użytkowników - to również można zobaczyć na wspomianej przez Ciebie stronie. Ot jakoś inne posty ludzi skarżących się na ten klub widnieją do tej pory.

fredek43

  • Gość
Re: Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:27:32 »
Cytat: "Plm"
Cytat: "fredek43"
dlaczego moj list zostal wymazany? czy macie zamair kazdego tak traktowac?



Panie Mariuszu Hałgas. Musze pogratulowac panu swoich cenzorow i perfekcji w manipulowaniu ludzmi i ich opiniami. Jako staly czytelnik od roku nie wytrzymalem w koncu. na czyich uslugach pan jest? i pana ludzie. Ja myslalem ze komunizm juz zostal zapomniany ale Pan korzysta z tej formy do tej pory. Zastraszanie ludzi ! wukasowanie listow ! bez postaw i cenzura. To sa metody znane mi za Gomulki.
Ludzie nie dajcie sie straszyc. Przezto poziom tego forum jest tylko dla gowniarzy, alkoholikow i rozrabiakow. Nikt powaznie myslacy nie zabiera tu glosu. Przypuszczam ze bylo dla pana sprawa honoru zamkniecie szkutnika bo mowil wam prawde czytalem listy wykasowane na razem do europy - niech sie Pan wstydzi swojego postepowania i sluzebnosci kuby i palma


Po pierwsze: proszę nie przekręcać nicków.
Po drugie: Nikt nikogo nie zatrasza, a posty są kasowanie - owszem. Te które łamią regulamin.
Po trzecie: Gówwniarze, alkoholicy i rozrabiacy nie są naszą grupą docelową. Posty w temacie o klubie Clasic kasowane był ze względy na fakt, że ich autor łamał regulamin. Piszac o problemach picia wsród młodzieży jednocześnie obrażał innych użytkowników - to również można zobaczyć na wspomianej przez Ciebie stronie. Ot jakoś inne posty ludzi skarżących się na ten klub widnieją do tej pory.


za kogo Ty sie masz czlowieku. powiedz ile masz lat a wyjsnie ci na czym polega twoj i kolegow blad. ja na stronie szkutnika nie zna;lazlem zadnych obrazliwych tematow. Jak masz sie za takiego jakiego sie uwazasz to przytocz choc jeden jego tekst. ciekawe kiedy mnie zaczniecie starszyc swoim zamykaniem geby kazdemu kto ma wiecej do powiedzenai niz wy

elsevier

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:31:03 »
W zupełności popieram fredka43. Może chaotycznie to napisał, ale z sensem jego wypowiedzi zgadzam się w 100%%. Widziałem już wiele na różnych forach, ale czegoś takiego jak tutaj to jeszcze nie miałem okazji. Całkowicie zgadzałbym się z administratorami, w przypadku gdyby w wypowiedziach uczestników tego forum były obraźliwe słowa, pomówienia itd. Ale tak nie jest. Na tym forum nie można napisać to co naprawdę się myśli, bo zaraz się włączy jakiś "KUBA Rozpruwacz", który pod przykrywką regulaminu wykasuje post albo zacznie się wymądrzać. Drodzy uczestnicy portalu POLICE.info. Nie dawajcie się. To jest portal dla nas a nie dla administratorów :)

fredek43

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:37:58 »
Cytat: "elsevier"
który pod przykrywką regulaminu wykasuje post albo zacznie się wymądrzać. Drodzy uczestnicy portalu POLICE.info. Nie dawajcie się. To jest portal dla nas a nie dla administratorów  


albo nie lubia jak ktos jest madrzejszy od nich. ja lubilem czytac szkutnika bo pisze z sensem i widac ma duze doswiadczenei i wiedze. posty wykasowane przez Kube nigdy nie zawieraly lamania regulaminu. Poczytaj na szkutnik.net

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:39:22 »
Spokojnie. Nie muszę się z niczego tłumaczyć. Nie pytam użytkowników forum o ich wiek itp.
Przeglądałem forum szkutnika pobieżnie. Ale dla przykładu nalazłem taki o to fragment:

Cytuj (zaznaczone)
Cytat:
Witaj szkutnik51,

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Wirtualne Police i okolice", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

Link do tematu: http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=4103


Twój post:


Temat: "[Police] Dziś gimnazjaliści UCHLEWAJĄ GĘBY w lasach"


zal mi was, ja tez jak chodzilem do gimnazjum to po zakonczeniu roku szlismy wypic i jarac duzo szlugow i jakos wyroslem na czlowieka, zacznijcie sie interesowac wlasnym zyciem a nie ciagle tylko narzekacie. zal mi was bo chyba nie macie wlasnego zycia :spiderman:

.........no i jak widać po samym poście, edukacje skończyłeś a zaczołeś "normalne" życie


Użytkownik do którego szkutnik skierował te słowa mógł poczuć się urażony. Dlatego post został usunięty. Zwykła logika. Jeśli post zawiera treści, które mogą kogoś urazić zostaje usuwany niezależnie od pozostałej treści. Skoro ktoś nie może wyrażać swoich opinii bez urażania innych osób to musi się liczyć z jakby to powiedział szkutnik cenzurą. Oczywiście gdyby taka sytacja zdarzyła się po raz pierwszy - przymkneli byśmy oko, ale szkutnik już wcześniej naginał zasady forum. Wcześniej nazywał ktogoś chwastem - ja bym poczuł się obrażony. Poza tym zwykły użytkownik nie widzi wielu rzeczy. Nie widzi wszytskich tematów, które był zakładane ani tym bardziej nie ma wglądu to prywatnych wiadomosci jakie użytkownicy wysłają do administracji.

Cytuj (zaznaczone)
ciekawe kiedy mnie zaczniecie starszyc swoim zamykaniem geby kazdemu kto ma wiecej do powiedzenai niz wy

Po raz kolejny podkreslam, że nikogo nie chcemy zastraszać. A tym bardziej nie "zamykamy gęby" ludziom o innych niż nasze poglądach. Na forum są zwolennicy takiej partii, ale także i innej - nie usuwamy tych co popierają PIS czy PO. Są ludzie, którym Clasic przeszkadza, a są którym nie - ta kwestia wcale nie ma wpływu czy czyjeś posty są kasowane czy nie.
 Co więcej z pokorą uznajemy taki fakt, że ktoś życiowym doświadczeniem, wiedzą w danej dziedzinie może nas przewyższać. Takich użytkowników na forum jest pewnie liczna grupa. Czy oni są uciszani czy zastraszani?
Poza tym nie jest to gminne forum - jest prywatne. Jeśli komuś nie podobają się jego zasady nie musi na nie wchodzić. Może założyć własne.

fredek43

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:46:42 »
Cytat: "Plm"
Użytkownik do którego szkutnik skierował te słowa mógł poczuć się urażony. Dlatego post został usunięty. Zwykła logika. Jeśli post zawiera treści, które mogą kogoś urazić zostaje usuwany niezależnie od pozostałej treści. Skoro ktoś nie może wyrażać swoich opinii bez urażania innych osób to musi się liczyć z jakby to powiedział szkutnik cenzurą.



a moze by przyjac zasade ze urzytkownik musi sie pozcuc urazony. i jest na to sposob aby zglosic taki post. Chcesz byc CAREM na tym forum? wiec nie wysilaj sie bo twoje argumenty sa glupie.
teraz tez mozesz mnie wykasowac

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:50:05 »
Cytat: "fredek43"
Cytat: "Plm"
Użytkownik do którego szkutnik skierował te słowa mógł poczuć się urażony. Dlatego post został usunięty. Zwykła logika. Jeśli post zawiera treści, które mogą kogoś urazić zostaje usuwany niezależnie od pozostałej treści. Skoro ktoś nie może wyrażać swoich opinii bez urażania innych osób to musi się liczyć z jakby to powiedział szkutnik cenzurą.



a moze by przyjac zasade ze urzytkownik musi sie pozcuc urazony. i jest na to sposob aby zglosic taki post. Chcesz byc CAREM na tym forum? wiec nie wysilaj sie bo twoje argumenty sa glupie.
teraz tez mozesz mnie wykasowac


Uważam, że taka jest rola administatora - w Twojej nomenklaturze nazywasz to carem. Ok akcpetuje to i wcale nie uważam, że jest to twierdzenie głupie czy też nie.
Musi się poczuć urażony czy może... dla mnie nie ma miejsca na takie wątpliwości.
PRzperaszam, ale nie wykusję Cię - postępuje zgodnie z regulaminem i zdrowym rozsądkiem. Nie mam więc powodu, albo ich nie znam, dla którego miałbym Ciebie usuwać.

Możesz śmiało pisać na forum, zabierać głos w każdej sprawie, wykazywać się swoją widzą czy doświadczeniem - nikt Cię nie będzie kasował Twoich postów ze względu na prefencje czy światopogład. Warunek jest jeden: postanowienia regulaminu.

yak

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:53:48 »
Czy nie zauważyliście, że szkutnik się rozmnożył? Ci wszyscy nagli "nowicjusze" to jedna i ta sama osoba.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:56:09 »
Cytat: "yak"
Czy nie zauważyliście, że szkutnik się rozmnożył? Ci wszyscy nagli "nowicjusze" to jedna i ta sama osoba.


Wiemy [: zdradzają to pewne detale. Lubie metrytorczną dyskusję z użytkownikami - nawet jeśli to alterego szkutnika - zawsze można się czegoś nowego powiedzieć.

yak

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 21, 2009, 18:00:11 »
No to wszystko OK! To jednak nie jest forum wyłącznie rozrabiaków, alkoholików i gówniarzy. Ludzi myślących również. Pozdrowienia!

fredek43

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 21, 2009, 18:05:10 »
Cytat: "Plm"
Cytat: "yak"
Czy nie zauważyliście, że szkutnik się rozmnożył? Ci wszyscy nagli "nowicjusze" to jedna i ta sama osoba.


Wiemy [: zdradzają to pewne detale. Lubie metrytorczną dyskusję z użytkownikami - nawet jeśli to alterego szkutnika - zawsze można się czegoś nowego powiedzieć.



A ciebie yak boli ze szkutnik pisal lepiej niz ty?

yak

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 21, 2009, 18:10:28 »
Zwariowałeś Fredku? Tyle, co ja w życiu napisałem szkutnik nawet w 10% nie przeczytał. Ja bracie co miesiąc "produkuję" ok. 200 (Word) stron pisaniny. I tak już od jakichś 30 lat. Naprawdę z nikim nie konkuruję. Ja z pisania żyję.

fredek43

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 21, 2009, 18:32:08 »
Cytat: "yak"
Zwariowałeś Fredku? Tyle, co ja w życiu napisałem szkutnik nawet w 10% nie przeczytał. Ja bracie co miesiąc "produkuję" ok. 200 (Word) stron pisaniny. I tak już od jakichś 30 lat. Naprawdę z nikim nie konkuruję. Ja z pisania żyję.

o jestes
A ja z uprawy ziemi. ale takiego chamstwa to i na naszej wsi nie uswiadczysz. Wy inteligenty myslicie ze kazdemu mozna gebe zamknac bo mowi o piciu i bojkach a do robory nie ma zadnego jak trzeba. czytalem twoje wypociny i pisanine wiele razy i piszesz bez zadnego znaczenai dla ludzi bo bez prawdy i mamotasz ludziom w glowie. Jak szkutnik cos madrego napisal to mu nie odpisujesz bo jestes tchurz jak napisal a twoi koledzy go wyrzucili bo prawde pisal.
Ja wiecej nie bede pisal bo sensu to niema a wy broncie pijakow i chuliganow i wybierajcie Pisanskeigo na burmistrza to bedzie dobrobyt w gminie.

yak

  • Gość
Dlazcego kasujecie moj list
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 21, 2009, 18:34:47 »
Synku mały! Popraw ortografię - wtedy pogadamy. Mój dziad i pradziad miał na takich jak Ty tylko nahajki. I dobrze się przodkom działo!