Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.  (Przeczytany 24210 razy)

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« dnia: Czerwca 20, 2009, 20:36:02 »
Cytat: "szkutnik51"
Witaj szkutnik51,
Twój Temat napisany przez Ciebie na: "Wirtualne Police i okolice", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Niski poziom intelektualny postu

Cytat: "Kuba"
Cytat: "szkutnik51"
Widocznie mamy różny poziom intelektualny.

Czy to miało być obraźliwe?


Nieświadomie stworzyliście jeden z lepszych żartów sytuacyjnych na tym forum.

Tak na marginesie, Kubo, sam siebie pojechałeś tym ostatnim pytaniem.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 20, 2009, 20:43:04 »
Faktycznie w tym zestawieniu zabrzmiało to śmiesznie, ale pytanie to było stąd, że nie wiem jak traktować i liczę na jakiś jego wskazówki ;]. Bo chyba nie chciałby, żebym miał ja to sobie sam zinterpretować ;p
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Swierzak

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 20, 2009, 21:32:10 »
Najchętniej zablokować tego gościa bo tylko sprawia że poziom tego forum jest niski.

Offline radix

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 20, 2009, 22:29:30 »
Toś się teraz wykazał intelektem....

qwerty111

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 21, 2009, 00:50:19 »
Cytat: "Swierzak"
Najchętniej zablokować tego gościa bo tylko sprawia że poziom tego forum jest niski.

A jaki pkt. regulaminu On łamie ?

Offline R1cz4rdz00n3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Przeprowadzki Szczecin R1 Trans
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 21, 2009, 03:00:43 »
:devil:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:26:29 »
Cytat: "qwerty111"
Cytat: "Swierzak"
Najchętniej zablokować tego gościa bo tylko sprawia że poziom tego forum jest niski.

A jaki pkt. regulaminu On łamie ?


Jednym z wielu jego przewinien było notoryczne  i świadome zakładanie tematów w nieodpowiednich działach gdzie pisał nie na temat. W temacie o klubie clasic pisał o ceznurze na forum. To tylko z ostatnich dni przewinienia.

fredek43

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:31:51 »
Cytat: "Plm"
Jednym z wielu jego przewinien było notoryczne i świadome zakładanie tematów w nieodpowiednich działach gdzie pisał nie na temat. W temacie o klubie clasic pisał o ceznurze na forum. To tylko z ostatnich dni przewinienia.


ciekawe bo nie zauwazylem. w tekscie i pomiedzy wierszami mozna pisac i o cenzurach. Czy mam edytowac kzady twoj post. zastanow sie jaki masz cel traktujac tak ludzi.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 21, 2009, 17:35:37 »
Dodam jeszcze to, że szkutnik bardzo często zakładał wątki jakby wyrwane z kontekstu, w których nie wiadomo było "o co cho".

Poza tym jego działalność ograniczała się tylko do siania zamętu tutaj na forum - a wiecznie wbijania kija w mrowisko tolerować nie można.

Cytat: "fredek43"
w tekscie i pomiedzy wierszami mozna pisac i o cenzurach


Nie można, bo na takie posty jest osobny dział.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 30, 2009, 17:13:01 »
Kubo swoimi postami w tym temacie lamiesz regulamin... Moze jakies upomnienie?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

jurgenson

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 30, 2009, 19:25:11 »
Niski poziom intelektualny ! !!!!!!

Brak słów .

yak

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 30, 2009, 20:56:12 »
"Jurgenson" - przestań wyłącznie "dokładać" i to komukolwiek. jak nie swoim ulubieńcom z gminy - to chociaż "kubie". Jednak (mimo wszystko) z Tobą daje się rozmawiać, bo wiesz o czym mówisz. Ze "szkutnikiem" się nie dawało. On po prostu rżnął "wuja z Ameryki" lub nawet nim był, lecz nie znał niuansów Polic. Tu trzeba być, znać ludzi, okoliczności, rozmawiać, mieć kolegów, nawet układy, bywać w polickich sklepach, knajpkach i zakładach usługowych, pracować lub mieć inne związki z Zakładami - w sumie: jakoś się z Policami utożsamiać.
Na tym forum dyskutowano już o sprawach wielkich, o sprawach ważnych, o sprawach ubocznych lub będących pasją hobbystów (np. dział historyczny), zawsze jednak o sprawach polickich. "Szkutnik" tego nie czuł, bo czuć nie mógł, jego związki z Policami były nominalne, a nie prawdziwe. Ja też urodziłem się gdzie indziej ("szkutnik" dobrze wyczuł, w Warszawie) i co z tego? Co ja wiem o Warszawie, mieszkałem tam parę lat w dzieciństwie?
Potem mieszkałem 30 lat w Łodzi. I też cóż z tego? Dziś pamiętam (o tyle, o ile, sprawdziłem niedawno, w grudniu) układ ulic. Żadnej relacji nie mam. poza kontaktem z rodziną.
W Policach (i okolicach) funkcjonuję, dość aktywnie, nie powiem, ćwierć wieku. Byłem kiedy tu trwały w najlepsze "czasy komuny". Cokolwiek wiem, znam nieprawdopodobnie wielu ludzi. Mogę mieć rację, mogę nie mieć, ale na moich oczach i przy moim - większym lub mniejszym udziale - stawała się policka "nowa Polska". Tak jak na oczach wielu wypowiadających się, a mnie znanych, na tym forum.
A "szkutnik"? Jak już rzekłem - nie był stąd. Tak, jak ja nie jestem z wspomnianych Warszawy czy Łodzi. Było, minęło. Lecz on, przez pamięć odległej przeszłości, nagle poczuł misję by nas, biedaczków, prowincjuszy - poprawiać. Nie dziw się więc, że skończył, jak skończył, był wielokrotnie upominany, aby zmienił podejście do spraw i ludzi. Nie zmienił. No to go nie ma i koniec. I dobrze, bo naprawdę "zakłócał atmosferę"!

jurgenson

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 01, 2009, 00:34:22 »
Cytat: "yak"
"Jurgenson" - przestań wyłącznie "dokładać" i to komukolwiek. Jak nie swoim ulubieńcom z gminy - to, chociaż "kubie?.

Dokładać Kubie nie ma sensu,myślę, że sam dokonał takiej małej samo destrukcji -zupełnie nie potrzebnie.
Zawsze ceniłem i będę cenił ludzi myślących,potrafiących się wyróżniać - jest z nimi zawsze, o czym porozmawiać.
A tu tych mądrzejszych sie porostu wyeliminowuje -to bardzo poważny błąd.
Rozumiem, że pewnej grupie bardzo zależy na trzymaniu pewnej formy niedorozwoju w Policach -zawsze to mniej dyskutantów i zmniejsza kolejkę do stołków, ale to na dłuższą metę sie nie da!
Cytat: "yak"
A "szkutnik"? Jak już rzekłem - nie był stąd. Tak, jak ja nie jestem z wspomnianych Warszawy czy Łodzi. Było, minęło. Lecz on, przez pamięć odległej przeszłości, nagle poczuł misję by nas, biedaczków, prowincjuszy - poprawiać. Nie dziw się, więc, że skończył, jak skończył, był wielokrotnie upominany, aby zmienił podejście do spraw i ludzi. Nie zmienił. No to go nie ma i koniec. I dobrze, bo naprawdę "zakłócał atmosferę"!

Nie kupuje tego -to nie jest argument.
Co by nie mówić to zawsze jakiekolwiek uwagi są w stanie, dużo zmienić na lepsze.
A tak przyjdzie nam niedługo dyskutować tu z takim towarzystwem, że szkoda gadać.
Na miejscu Kuby przywróciłbym szkutnika51, jest to naprawdę człowiek,który ma cos konkretnego do powiedzenia,a każda uwaga dla ludzi cywilizowanych jest zawsze cenna

yak

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 01, 2009, 00:40:15 »
Może masz rację...

RobertPolice

  • Gość
Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 01, 2009, 10:57:48 »
Cytat: "jurgenson"

Nie kupuje tego -to nie jest argument.
Co by nie mówić to zawsze jakiekolwiek uwagi są w stanie, dużo zmienić na lepsze.
A tak przyjdzie nam niedługo dyskutować tu z takim towarzystwem, że szkoda gadać.
Na miejscu Kuby przywróciłbym szkutnika51, jest to naprawdę człowiek,który ma cos konkretnego do powiedzenia,a każda uwaga dla ludzi cywilizowanych jest zawsze cenna


Były już kiedyś takie czasy. Dlatego wyniosłem się z Polski. A "nowe" idzie w tym samym kierunku. Hasłem przewodnim WP powinno być - zamknij się bo Cię wyrzucę !
Nadworny cenzor wykasował natychmiast kilka moich wpisów bo użyłem słowa "szkutnik" !!?
W jakim celu stworzono to forum??

Może by powołać jakąś komisje. Będzie tu weselej :) Jak na Wiejskiej.