Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Foto Anro  (Przeczytany 23943 razy)

gg-g

  • Gość
Foto Anro
« dnia: Czerwca 12, 2009, 11:06:50 »
Cześć. Czy ktoś miał robioną u nich ślubną sesje zdjęciową? Jakie opinie?

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Foto Anro
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2009, 14:55:54 »
Mieliśmy tam sesję zdjęciową w studio.
Opinie pozytywne, do dziś po kilku latach. Tym bardziej, że bywam tam wywoływać zdjęcia i jesteśmy "pamiętani".
Zdjęć mieliśmy robionych kilkadziesiąt, z czego powstał pięknie oprawiony album kilkunastu zdjęć + 3 kopie każdego zdjęcia (2 kolor+2 sepia) oraz dostaliśmy zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości na CD.
Ceny niestety nie pamiętam.
Ogólnie polecam!
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

cukierka

  • Gość
Foto Anro
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2009, 16:30:47 »
Ja również polecam. Robiłam zdjęcia w studio i w kościele całą sesję. Zdjęcia świetne. Nas również pamiętają i jak robiłam sesję po chrzcinach, to 2 zdjęcia gratis dostaliśmy. Do dziś przy każdej wizycie pamiętają o stałych klientach i zawsze "coś" dorzucą :)

herbaciana

  • Gość
Foto Anro
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 27, 2010, 09:26:30 »
Naprawdę polecam to studio:) Miła atmosfera:) A fotografie cud miód. Pełny profesjonalizm. Zarówno plener,studio jak i reportaż, widać że pan fotograf ma wykształcenie artystyczne. Znakomicie wyczuł co nam się podoba i stworzył nam wspaniała pamiątkę:) Maja mnóstwo pomysłów.. I rzeczywiście nie znają słowa niemożliwe. Pozdrawiam

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Foto Anro
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 27, 2010, 11:33:37 »
ANRO to najlepszy fachowiec w Policach .Robiłam parę razy i jestem zadowolona.Nawet ze starych zdjęć potrafi zrobić cuda ,robiłam na ścianę taką małą galerie ze starych małych zniszczonych zdjęć ,no wyszło rewelacyjnie.Codziennie je widzę.
Cytat: "herbaciana"
I rzeczywiście nie znają słowa niemożliwe. Pozdrawiam
To prawda ;D

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Foto Anro
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 27, 2010, 15:59:30 »
Nie miałam tam zdjęć ślubnych, ale często korzystam z usług Foto Anro i jestem zawsze zadowolona. Zarówno jakość usług jak i obsługa są super! Widziałam ich zdjęcia ślubne  plenerowe i są piękne, ale wg mnie zdjęcia studyjne mają kiepskie. Studio jest zwykłe. Nic się tam nie zmienia od wielu lat... Polecam naprawde sesję w Studiu na piętrze  w Szczecinie lub w Este. Pisałam już na ten temat na forum. Bo jeśli chodzi o plener to dobry fotograf wszędzie zrobi piękne zdjęcie. A studio.... No to już musi być wyjątkowe... Polecam się po prostu rozglądnąć po studiach.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

herbaciana

  • Gość
Foto Anro
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 02, 2010, 16:09:32 »
Cytat: "palana"
Studio jest zwykłe. Nic się tam nie zmienia od wielu lat... Polecam naprawde sesję w Studiu na piętrze w Szczecinie lub w Este. Pisałam już na ten temat na forum. Bo jeśli chodzi o plener to dobry fotograf wszędzie zrobi piękne zdjęcie. A studio.... No to już musi być wyjątkowe... Polecam się po prostu rozglądnąć po studiach.

 Zdjęcia ślubne miałam robione pół roku temu... Przedtem parę sesji dla ukochanego okazyjnie np. walentynki, dzień chłopaka... Uważam, że studio się zmieniło na przestrzeni czasu... I nie zgodzę się z przedmówczynią. Szukając studia do sesji ślubnej przejrzałam różne oferty, i okazało się ze tylko foto Anro miało np. łoże z baldachimem.. Swoja droga świetny pomysł... Zdjęcia wyszły świetnie. Zamówiliśmy fotoksiążke żeby nie wyglądało to jak zwykły album. Jest to naprawdę wyjątkowa pamiątka.. Polecam
herbaciana

cukierka

  • Gość
Foto Anro
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 02, 2010, 16:50:48 »
Ja jestem zadowolona ze zdjęć, ALE jedno zastrzeżenie. W 2005 robiłam zdjęcia w studio na chrzciny synka. Były śliczne. po 4 latach zrobiłam zdjęcia z chrztu drugiego synka a zdjęcia takie same. Znaczy nic nowego. I to mnie trochę zniechęciło do nich.

A no i jeszcze jedna sprawa, która mnie zniesmaczyła. Odbierając zdjęcia, na których mój 4-miesięczny synuś leżał na jakimś futerku, zauważyłam że na ścianie w salonie wiszą zdjęcia, a na zdjęciach gołe panie również na tym futerku ( bo nie sądzę, że mają 2) . Niby nic ale jakoś mnie zrazili do siebie :/

kinia

  • Gość
Foto Anro
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 02, 2010, 17:33:27 »
Nie tylko Foto Anro ma łoże z baldachimem bo inne studia też je posiadają  :rotfl: Ja robiłam sesję ślubną w Este i też mam takowe zdjęcie :jupi:

herbaciana

  • Gość
Foto Anro
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 02, 2010, 20:23:49 »
Cytat: "cukierka"

A no i jeszcze jedna sprawa, która mnie zniesmaczyła. Odbierając zdjęcia, na których mój 4-miesięczny synuś leżał na jakimś futerku, zauważyłam że na ścianie w salonie wiszą zdjęcia, a na zdjęciach gołe panie również na tym futerku ( bo nie sądzę, że mają 2) . Niby nic ale jakoś mnie zrazili do siebie :/


pociesze cie i może sprostuje ale maja więcej futerek:) robiłam parę mniejszych okazyjnych sesji tam i się o tym przekonałam wiec nie ma o co się martwić:)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Foto Anro
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 02, 2010, 21:51:14 »
Cytat: "cukierka"
Odbierając zdjęcia, na których mój 4-miesięczny synuś leżał na jakimś futerku, zauważyłam że na ścianie w salonie wiszą zdjęcia, a na zdjęciach gołe panie również na tym futerku ( bo nie sądzę, że mają 2)
I co z tego że na tym futerku leżała naga kobieta? Przecież brudna nie była ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

kamka

  • Gość
Foto Anro
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 02, 2010, 22:28:13 »
Ja również jestem zadowolona z usług FOTO ANRO,zdjęcia wyszły super za każdym razem :lol:

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Foto Anro
« Odpowiedź #12 dnia: Października 01, 2010, 17:04:03 »
Wszystko fajnie "och i ach", nikt nie będzie narzekał na fotografa, którego miał na swojej uroczystości, z którego usług korzystał, ale warto zauważyć, jak często właściciel "dość gabarytowy facet" niegrzecznie zwraca się do klientów w swoim zakładzie nie rozumiejąc tego, że mogą oni nie rozumieć jego fachowych pytań i ma on wręcz pretensję do nich o to, że odpowiadają, lub pytają go w niefachowym języku.
Czekając w kolejce obserwowałam takie właśnie jego zachowanie i doświadczyłam tego także sama na własnej skórze.
Druga sprawa nie oszukujmy się - jest bardzo drogi i to ogólnie pod każdym względem, wystarczy na uroczystość ślubną, weselną, czy też inną wziąć znajomego z dobrym sprzętem foto żeby cykał fotki i wywołać pliki na jednym z bardzo wielu portali foto-usługowych za znacznie niższą cenę z nie mniejszym zadowoleniem.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Foto Anro
« Odpowiedź #13 dnia: Października 01, 2010, 20:03:41 »
Cytat: "Angelika"
Druga sprawa nie oszukujmy się - jest bardzo drogi i to ogólnie pod każdym względem, wystarczy na uroczystość ślubną, weselną, czy też inną wziąć znajomego z dobrym sprzętem foto żeby cykał fotki i wywołać pliki na jednym z bardzo wielu portali foto-usługowych za znacznie niższą cenę z nie mniejszym zadowoleniem.
Nie chcesz chyba powiedzieć, że amator na amatorskim sprzęcie zrobi lepsze zdjęcie niż profesjonalista (włącznie w odpowiednim wykształceniem w tym kierunku) z profesjonalnym sprzęcie. Szczególnie, że na tego typu imprezach jest kiepsko z odpowiednim światłem.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Foto Anro
« Odpowiedź #14 dnia: Października 02, 2010, 10:08:24 »
A gdzie ja napisałam, że z amatorskim sprzętem?
Dzisiaj ktoś prywatnie bez problemu może mieć sprzęt wcale nie gorszy niż zawodowiec, a fantazja ekspozycji i pomysłowość ujęć często mogą wykraczać po za zakres usług zakładu fotograficznego. Wykształcenie jest odwrotnie proporcjonalne akurat do fantazji na zdjęciach, gdyż szablonowe fotki pozowane w/g szkolnych wyuczonych zasad wyglądające jak u babci na kredensie już dawno nie są przebojowymi.
Jeśli chodzi o małą ilość światła na imprezach jest to absurd nie dotyczący lamp błyskowych, które równie tak, jak dobry sprzęt mogą być lepsze i gorsze.
Osobiście mam znajomych zapaleńców z ekstra sprzętem, których pomysłowość pozowania i chęć poświęcenia się dla chociażby pary młodej tylko po to, by mieć niepowtarzalne ujęcia przerasta każdy rutynowy klepiący wszystkie fotki na tym samym tle zakład fotograficzny. Żaden zakład foto nawet nie zgodziłby się na tego typu wymagania, aby z klientem ganiać po plaży, czekać na wschód słońca itp.