Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: opinia na temat administratorów  (Przeczytany 47578 razy)

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« dnia: Czerwca 04, 2009, 19:19:56 »
witam co sądzicie o adminach tego forum , według mnie są to ludzie którzy usuwają tematy bez powodu lub są dla nich nie wygodne , ich nadgorliwość mnie przeraża , proszę o wasze opinie na tentemat,o ile oczywiście nie zostanie on usunięty a ja nie dostanę ostrzeżenia za obrazę trzcigodnie panujących nam administratorów-cenzorów

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 04, 2009, 19:28:47 »
Co ma temat do spraw bieżących w Policach i okolicach? Ehhh - jako że mam dzisiaj dobry humor, to go przeniosłem do odpowiedniego działu. I nawet obędzie się bez ostrzeżenia z powodu złego działu ;]

Aha, zapomniałbym. Radzę Ci przeczytać dokładnie regulamin - inaczej nie wróżę Ci świetlanej przyszłości tutaj.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 04, 2009, 19:37:53 »
o dzięki wielki adminie twoja łaska i arogancja nie zna granic

szkutnik51

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 04, 2009, 22:08:40 »
Cytat: "miś"
o dzięki wielki adminie twoja łaska i arogancja nie zna granic


Jestes w złym forum  :szukaj!: TU cenzury nie uświadczysz :lol2:

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 04, 2009, 23:18:10 »
Cytat: "miś"
witam co sądzicie o adminach tego forum , według mnie są to ludzie którzy usuwają tematy bez powodu lub są dla nich nie wygodne , ich nadgorliwość mnie przeraża , proszę o wasze opinie na tentemat,o ile oczywiście nie zostanie on usunięty a ja nie dostanę ostrzeżenia za obrazę trzcigodnie panujących nam administratorów-cenzorów


Po pierwsze szanowny MISIU/GACKU tworzenie kilku kont powinno cię zdyskwalifikować.
Po drugie - nikt ci nie każe brać udziału w dyskusji na tym forum -
Po trzecie - ci "trzcigodni" administratorzy poświęcają swój wolny czas aby były respektowane pewne zasady - ustalone na początku
Po czwarte - jeśli po dwóch postach "nadgorliwość cię przeraża" to pomyśl jak z przerażenia wyglądają ci którzy są tu już jakiś czas i napisali 200 lub więcej postów - ze zgryzoty osiwieli, ocipieli a posty piszą z Intensywnej Terapii. :)

Główny cenzor Forum Wirtualnych Polic
"trzcigodny" admin

PS. Nikt specjalnie dla Ciebie nie będzie zmieniał regulaminu ani zasad
Wirtualne Police - www.police24.pl

misiek

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 05, 2009, 09:53:40 »
a ja napisze,że nic do adminów nie mam:) jak napisze coś nie tak to mnie poprawią, pomogą... a to,że jakieś tematy są usuwane to napewno z jakiegoś powodu:) pozdrawiam

pendrajf

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 05, 2009, 10:25:20 »
Gdzie można tanio wazelinę kupić?

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 05, 2009, 14:01:46 »
spytaj miśka

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 05, 2009, 14:18:08 »
Generalnie do naszych adminów nic nie mam. Doceniam i dziękuję im za wysiłek i poświęcony czas, by nasze forum funkcjonowało. Niemniej jedak podzielę się pewną uwagą na zasadzie porównania do sędziów piłkarskich. Są tacy sędziowie, którzy za byle przewynienie  i popierdółkę używają gwizdka. Ale są tacy, którzy potrafią wyczuć sytuację i "puszczają grę". Dzięki tym drugim widowisko nie jest przerywane a gra jest płynna. Regulaminy i przepisy swoje, ale czasami należy spojrzeć szerzej by nie okazało się, że głownymi bohaterami meczu są sędziowie, a w w przypadku forum, pierwsze skrzyce nie grają osoby chcące się wypowiedzieć lecz administratorzy.
Pozdrawiam

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 05, 2009, 16:02:38 »
MrW -> podejrzewam, że nawet się nie domyślasz jak wiele drobnych rzeczy jest załatwianych po cichu bez zostawiania śladów :) - mam tu na myśli poprawianie nazw tematów, przenoszenie do odpowiednich działów, poprawianie czytelności postów, dodanie tagu i jeśli to nie jest nagminne to nikt nikogo się nie czepia. Wiele wątków, gdzie pojawiają się offtopy, nie czyści się w nadziei, że po chwili wróci się w nim do tematu. Jednak jeśli topik idzie dalej w las, wtedy jest albo czyszczony, albo zamykany w zależności od sytuacji.

Poza tym nie po to niektóre przyklejone wątki mają kolorek czerwony, żeby je ignorować. Tak było w przypadku gacka - w odpowiedzi była krótka piłka ze strony Administracji.

Podsumowując - małe błędy mogą zdarzyć się każdemu, jednak jeśli ten błąd pojawia się w każdym poście/nowym wątku, to w takiej sytuacji nie można już liczyć na przychylność Administracji.


Pozdrawiam :)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 05, 2009, 16:43:02 »
Kubo drogi. Nie trakutj mojej wypowiedzi jako krytykującej Was. Bo zdaję sobie sprawę, że krytykować jest łatwo ale samemu coś stworzyć lub robić jest dużo trudniej. więc zapewniam Ciebie, że doceniam Waszą cięzką i bezinteresowną pracę. Moją uwagę potraktujcie raczej jako pewne wskazanie, nad którym możecie się zastanowić.
Pozdrawiam

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 05, 2009, 16:45:35 »
Broń Boże nie traktowałem tego jako krytyki :). Postanowiłem po prostu wyjaśnić parę kwestii zarysowanych w Twojej wypowiedzi :)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

yak

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 05, 2009, 17:48:20 »
Ujmijmy to tak! Adminów, moderatorów i innej maści kontrolerów - trzeba wychowywać. Staram się - w miarę możliwości - jakoś dochodzi do porozumienia. Parę postów już napisałem.
Ja działam w pokrewnej, niemniej w innej branży, reaguję podobnie, wg moich kryteriów. Bo moja branża jest moja. Podobnie, jak branża adminów tylko do nich należy. Tyle rozumiem.
Summa summarum - bywają gorsze fora. To akurat do złych nie należy. Ocena czysto prywatna.

szkutnik51

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 05, 2009, 22:37:58 »
Cytat: "Kuba"
poprawianie czytelności postów


....to może i mój post w odpowiedzi dla Yak'a też byś poprawił bo sam nie daje rady :)

misiek

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 09, 2009, 09:38:18 »
Cytat: "pendrajf"
Gdzie można tanio wazelinę kupić?
Cytat: "miś"


spytaj miśka


jeżeli nic mi nie zawinił admin to dlaczego mam nie wyrażać swojego zdania... jeżeli Wy macie inne to ok ja z Was się  z tego powodu nie śmieję więc dajcie spokój!