Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zjeść kebaba?  (Przeczytany 108992 razy)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 07, 2010, 17:16:48 »
Cytat: "Robak"
a w którym dokładnie miejscu  z chęcią odwiedzę
to w nowym budynku koło hoteli, jak się idzie w stronę kurczaków z rożna koło ryneczku.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 13, 2010, 14:44:01 »
właśnie jadłam stamtąd hamburgera :chef:  naprawdę to najlepszy hamburger, jaki jadłam. własnej roboty, dobrze przyprawiony i gruby. pycha!Komi napisał/a:
Nowy kebab na PCK
stamtąd, czyli stąd ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 13, 2010, 19:22:25 »
Odnośnie mięsa mielonego, to takie właśnie powinno być w kebabie. Zwykłe mięso jest w potrawie, która nazywa się gyros. A wracając do tematu to najlepszy kebab jest u "Turka", a gyros w sklepie Maciuś u Wiolety. Pozdrawiam.

Offline agunia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 13, 2010, 21:18:45 »
Kiedyś kebab u turka był rewelacyjny, miał w sobie surówki a nie poszatkowane warzywa: surówka z białej i czerwonej kapusty, sporo cebuli dorzucali, a teraz jak kupowałam to dostałam pekińską i marchewkę z natką pietruszki :/ To już nie jest ten kebab co kiedyś w Bosforze w Kindze.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 13, 2010, 22:18:34 »
Koło ryneczku dobry kebab dużo surówek i wszystko świeże .Ja nie lubię mielonego wole kawałki mięsa.Tam jadłam raz z drobiu a raz z wieprzowy z kurczaka był lepszy bardziej doprawiony.Mam po sąsiedzku to jak nie chce mi się gotować to lecę po kebaba.Oby mnie nie zawiedli ;D

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 13, 2010, 23:42:32 »
Cytat: "Medyk"
gyros w sklepie Maciuś u Wiolety.
to właśnie przy ulicy Bankowej w nowym budynku jest ten sam kebab, ci sami właściciele :biggrin:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

smakosz01

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 14, 2010, 11:51:54 »
Witam. Ja tez miałem ten zaszczyt posmakować  jedzonka na PCK. Wyśmienite,dużo surówek,świeże mięsko bardzo miła obsługa. Nie wszędzie spytają się jakie suróweczki sobie klient życzy a tam zawsze. Nie żydzą surówkami, duży wybór. Brawo. Ja jestem dość wybredny ale kebab ,który zrobiła mi pani (czarne włosy) był pyszny. Polecam ten lokal , nie wyjdziesz z lokalu głodny.

Offline Kvaser

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 16, 2010, 19:17:24 »
Spróbujemy co tam polecacie ten nowy lokal. Z zewnątrz wygląda bardo przyjaźnie.
Ja jestem zwolennikiem u turka na Mieszka. Mimo iż z zewnątrz i wewnątrz wygląda jak na tureckiej prowincji, gdzieś przy granicy  Iranem wrażenia smakowe są naprawdę dobre.

Offline aniapolice

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 06, 2010, 15:56:43 »
witam ja tez polecam ten nowy lokal na pck dobre jedzonko i mila obsługa

wtrych

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 06, 2010, 17:32:59 »
a gaz już im podłączyli czy jeszcze na butlach jadą? ostatnio jak tam byłem to troszku palniki im wybuchały :lol2: szefuńcio dysz pewnie nie zmienił no i jedzonka też nie było :(

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 06, 2010, 22:20:39 »
No tam jeszcze nie bylem przechodzilem obok to zielony wystroj byl :) kiedys na sprobowanie pojde ale i tak jestem za kebabem od Jimmiego :D

Komi

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 06, 2010, 22:26:52 »
że jedzonka nie było to się nie dziwie byłam tam w piątek , masa  ludzi tam była stałam w kolejce ale było warto  jedzonko ok :chef:

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 06, 2010, 22:33:21 »
Bardzo dobry kebab dużo surówek,wszystko świeże jadam  tam parę razy w miesiącu odkąd istnieją.A obsługa bardzo  miła pyta co dać ,jaki sos ,jaka surówka.Polecam

joannas84

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 07, 2010, 07:40:03 »
A ja Wam powiem, że mi ten kebab/gyros (jak kto woli) z PCK nie smakował tzn. owszem surówki dużo i  świeża ale mięso bez smaku i suche i sosy też bez wyrazu. Mi smakuje najlepiej w BAR-RABie i każdy kebab/gyros porównuje z nimi. Ale jeśli PCK troszeczkę poprawi smak mięs i sosów naprawdę mogą się utrzymać sama za jakiś czas pójdę sprawdzić czy może trochę się podciągnęli

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 07, 2010, 12:28:42 »
Bułeczka tak chrupiąca że zęba złamałam ale nie o to chodzi .Bardzo dobre jedzonko :sunny: