Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zjeść kebaba?  (Przeczytany 107520 razy)

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« dnia: Kwietnia 02, 2009, 00:01:12 »
Dziś byłem tak głodny, że wpadłem do Akropolisa koło parku i zamówiłem sobie kebaba z frytkami, to co mi zrobiła to masakra, takie kebaby 1/3 bułki to chyba dla dzieci się robi ;/ wkurzyłem się pojechałem sprzedawczyni troszeczke "to za co dostałem nie jest warte tej ceny" i musiałem oczywiście wrócić się do TURKA na mieszka gdzie nie ważą mięsa ani frytek, i gdzie dbają o klienta, dlatego odradzam jedzenia w akropolisie ;/
Robak

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 02, 2009, 00:14:06 »
tez juz tam nie jadam, ogolnie maja dobry kebab ale wlasnie malutki, za ta cena gdzie indziej dostaje sie duzy i sie naje czlowiek a tym nie:// polecam Maciusia:D

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Re: akropolis koło parku
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 02, 2009, 02:06:51 »
Cytat: "Robak"
musiałem oczywiście wrócić się do TURKA na mieszka gdzie nie ważą mięsa ani frytek/


Ten sam Turek ma jeszcze kebaba przy Kindze, więc nie musiałeś gonić na drugą stronę Polic :)

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 02, 2009, 09:16:53 »
Jak chcesz sie najesc to idz do Sportu :) tam hamburger w bułce od kebaba jest zamocny nalozy Ci tego ja sam skonczyc nie moge :)

Ciaciek

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 02, 2009, 11:51:15 »
Sport daje solidne kebaby ale ostatnio tez zasmakował mi kebab w pizzeri Desperados :) Za 9 zl dostaje sie kebaba ktorego ciezko zjesc bo jest taki duzy i do tego te wszystkie pyszne dodatki..... MMMmmm

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 02, 2009, 14:24:21 »
Desperados!!! kolega wyżej wie co mówi. polecam również pizze kebab. naprawde warto spróbować.

ktpb

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 02, 2009, 16:15:54 »
Ja posmakowałem ostatnio kebaba z Mieszka I i był bardzo dobry i dużo mięsa.
Bardzo dobry jest też na starych policach koło kościoła, na przeciw parku.
Akropolis - odpada, bułka malutka i przypalona, jadłem jak sucharka! Kebab jak breloczek mały  :crazy:

2OO

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 02, 2009, 16:26:01 »
Akropolis dobry ale maluuutki, Desperados - 10zł na talerzu z frytkami i surówką ;] Idał, dobry, duży, bajera ;] no i jeszcze Zbyszek - szybko, tanio, dużo, z sosem czosnkowym - dobrze ;]

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 02, 2009, 18:53:37 »
U Zbycha wlosy w kebabach fuj fuj w zyciu juz tam nic nie kupie ;/ najlepszy mac kwak szkoda ze u nas nie ma
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 03, 2009, 09:20:38 »
Cytat: "Nataleczka"
najlepszy mac kwak szkoda ze u nas nie ma


Moim osobistym zdaniem kebab u Turka koło Kingi jest o niebo lepszy od mak kwakowego: mięso smaczniejsze, drobniutko pokorojone i co najważniejsze nie spalone, że o sałatkach nie wspomnę (nie to co w mak kwaku - 90 % sałatki to biała kapusta i marchewka) ale to tylko moje zdanie

Pozdrawiam

ktostamsobie

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 03, 2009, 10:14:01 »
Akropopolis ma nie za ciekawe kebaby.. tzn mi nie zabardzo smakuja . Co do Zbycha to trzeba trafic bo raz jest dobry raz nie . Polecam turkow :)

Heidi

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 03, 2009, 10:41:13 »
Cytat: "Nataleczka"
U Zbycha wlosy w kebabach fuj fuj
widzę, że koleżance też się tam przytrafiła taka przygoda :/ Kłak smak, okropność, od tej pory też już tam nic nie jem  :crazy:

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 03, 2009, 15:10:47 »
Cytat: "Heidi"
Cytat: "Nataleczka"
U Zbycha wlosy w kebabach fuj fuj
widzę, że koleżance też się tam przytrafiła taka przygoda :/ Kłak smak, okropność, od tej pory też już tam nic nie jem  :crazy:


bo może brałyście opcja KŁAK-KEBAB, a nie np. kebaba w bułce. :P

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Kłak Kebab to nowość :)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 03, 2009, 15:21:31 »
Hehehe Marcin wygrałeś z tym Kłak-Kebabem :) Pewnie na zapleczu trzymają wielkiego długowłosego psiaka i jak ktoś chce Kłaka to piesek woła hau hauka :) W Mak Kwaku faktycznie surówka składa się z kapusty i marchewki dlatego ja zawsze dziękuje za białą kapustę i dostaję nowalijki mniam mniam :)

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 03, 2009, 16:02:43 »
Doszedłem do wniosku, że nie warto zdradzać swoich stałych miejsc, gdzie się je, ponieważ taką zapłate się dostaje małych kebabów. Już nigdy nie zdradze Turka :P no może raz się skusze na tego kebaba z Desperados... :p Pozdrawiam
Robak