Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Fotografia ślubna i nie tylko  (Przeczytany 31238 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 09, 2009, 11:19:46 »
No właśnie za jakość trzeba zapłacić - i słusznie.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

kinia

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 09, 2009, 12:53:15 »
Robiłam jakieś dwa tygodnie temu sesję ślubną w Este,powód?Sławek robi najlepsze zdjęcia w całym zachodniopomorskim, jeżeli chodzi o fotografię ślubną :).Niestety są dość drodzy ale zdjęcia nie są sztuczne i poprawiane w photoshopie .Moje zdanie jest takie, że sztuką jest zrobić dobrą fotę a nie poprawić ją później w programie.A oto aktualny cennik :
 Studio:
1h-890zł
1/2h -590zł
Plener:
1h(dotyczy sobót,30 zdjęć w albumie)-890zł
5h(wyjazdowy w tygodniu,30 zdjęć w albumie+koszt benzyny(0,70zł/km)-1100zł
plener+studio(1,5h,dotyczy sobót,40 zdjęć w albumie)-1200zł
Plener+studio(5 h w tygodniu,40 zdjęć  w albumie+koszty benzyny 0,70zł/km)-1400zł

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 11, 2009, 19:31:52 »
http://danielwojcik.pl

fotograf z Polic
SPZP "Skarb"

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 11, 2009, 20:10:53 »
Cytat: "theville666"
http://danielwojcik.pl

fotograf z Polic



Niektóre fotki naprawdę niezłe ! :)

pikuś

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 11, 2009, 21:04:25 »
Eeeeeee.... Zdjęcia rewelacja podobają mi się. :compress:

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 11, 2009, 21:30:24 »
Trzeba przyznać- są piękne!

[ Dodano: 2009-12-11, 22:36 ]
Polecam sobie też oglądnąć zdjęcia Pana Darka Stawskiego ze Szczecina... Czytałam o nim, że kiedyś powiedział, że nigdy nie będzie robił fotografii ślubnej.... A teraz to pokochał i wychodzi mu to nieźle!!!

[ Dodano: 2009-12-11, 22:37 ]
http://www.darekstawski.com/spis.html
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 14, 2009, 15:06:02 »
i jeszcze jeden link znalazłem do fot rzeczonego policzanina http://www.danielwojcik.digart.pl
mnie cieszy że w naszym mieści już nie tylko Foto Anro a i ktoś jeszcze ;)
SPZP "Skarb"

Arfa

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 09, 2010, 22:51:34 »

Roland

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 26, 2010, 08:16:09 »
Arfa, coś ci ta reklama nie wychodzi :) Po 3 miesiącach na siłę wciskasz nam tego "ekselenta"...
Oto jak ja poznałem tą "firmę": wybrałem się tam po reklamie Arfy aby zrobić fotki legitymacyjne. Na miejscu całowałem klameczkę... Niby w godzinach otwarcia a tu drzwi zamknięte. Zapytałem w biurze obok i uprzejma pani powiedziała "ten pan wyszedł na chwilę". Poszedłem zrobić zakupy na ryneczku, wracam po pół godzinie i ... - drugi raz całuję klameczkę. Jak widać mają podejście do klienta. Na szczęście jest w Policach konkurencja i jej usług skorzystałem.

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 26, 2010, 11:44:48 »
Ooo ho ho! Co prawda my już zdecydowaliśmy się na Este, ale zdjęcia p. Wójcika są super!!!
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

herbaciana

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 02, 2010, 19:30:23 »
Cytat: "ona"
http://danielwojcik.pl

fotograf z Polic


Ale ten pan chyba nie ma studia??

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 02, 2010, 19:59:52 »
Bo i po co mu? Ślubna fotografia studyjna jest tak sztuczna że głowa boli (w większości - nie wrzucam do jednego wora) - jakieś pierdołowate skrzypce, antyczne kolumny, lampki naftowe i inne graty nie trzymające się kupy. No i malowane płótno udające tło... - przecież po to są plenery.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

herbaciana

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 02, 2010, 20:15:38 »
Cytat: "robert1995"
Bo i po co mu? Ślubna fotografia studyjna jest tak sztuczna że głowa boli (w większości - nie wrzucam do jednego wora) - jakieś pierdołowate skrzypce, antyczne kolumny, lampki naftowe i inne graty nie trzymające się kupy. No i malowane płótno udające tło... - przecież po to są plenery.


plener to plener, natura to natura ale zdjęcia tez sa pozowane:) a studio nie ogranicza sie do tla i lampki... czasami można sobie puścić wodze wyobraźni i zaaranżować fajne fotki... trzeba trafić na dobrego fotografa z wyobraźnią i pomyslami:) samemu tez można mieć jakiś dobry pomysł. i sie nim podzielic z fotografem:) poza tym to wyjatkowe fotki, bo slubne a te ze studia maja swoj urok...
pozdrawiam

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 02, 2010, 20:23:48 »
Cytat: "herbaciana"
zdjęcia tez sa pozowane

Tu się nie zgodzę - z całą stanowczością. Wybierz się kiedyś na sesję plenerową i zobacz jak wygląda współpraca z modelem/modelką/parą młodą...

Podoba ci się studio? Twoje zdanie - ja je szanuję. Ja "plastikowi" mówię nie.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 02, 2010, 20:30:26 »
robert1995, ma rację. W plenerze są o wiele większe możliwości aranżacji i niepowtarzalności. Poza tym sama para może być o wiele bardziej mobilna i żywa. Można na prawdę cuda zrobić.

Faktycznie pary powoli odchodzą od studia, studio ogranicza kreatywność. Wolą plener na łące, w parku czy na zamku. Jeżeli komuś jednak podoba się zdjęcie studyjne w stylu "ona siedzi, od stoi i się na nią patrzy", to nikt mu tego nie zabroni.

[ Dodano: 2010-03-02, 20:36 ]
PS. W razie potrzeby mogę dać kilka linków do fotografii z plenerów. Są zdjęciach których nigdy nie uda się uzyskać w studio.