Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy uważasz się za osobę kulturalną?

Tak
37 (80.4%)
Nie
9 (19.6%)

Głosów w sumie: 22

Głosowanie skończone: Października 13, 2008, 21:33:55

Autor Wątek: Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...  (Przeczytany 24607 razy)

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #15 dnia: Października 21, 2008, 22:56:05 »
Witam Panstwa,
Chcialem ten temat ominac, bo wydaje mi sie zadaniem na dlugie lata, ale mimowoli odnalazlem post,o jakim wspominam w uprzednim liscie.
Napoisal(a) go Donam i brzmi jak nastepuje:
"...najwiecej jest w tekstach pana Yak'a.Zrobilam kopie wszystkich jego
dotychczasowych tekstow na "forum reaktywacja" i jestem przerazona
jego wypowiedziami o mlodych ludziach."
Szukalem tych postow, ale we wspomnianymdziale nic nie znalazlem.
Mam pewien dorobek w korespodencji z Yak'iem, i jedynie mocniejsze okreslenia
spotkalem u Niego tylko, gdy pisze o osobie, lub temacie trzecim. Nigdy w stosunku
do rozmowcy !
Dodam, ze nie mam zamiary Yak'a bronic (On sam by w to nigdy nie uwierzyl!),
ale chodzi mi o zasade FAIR PLAY.
Drugie to pytanie, czy slowa (epitety) o ktorych wspomina Donam, sa rzeczywiscie
chamskie? W Jej ocenie, czy ogolnie przyjetej? I wreszcie sam temat - mlodziez !
Musimy wziasc pod uwage, ze aczkolwiek forum jest otwarte dla uzytkownikow , bez
okreslenia granic wieku, to gros stanowi grupa wiekowa 13-25 lat.
Jezeli sie wyraznie pomylilem, prosze admina o korekte.
Yak jest po 50-ce, wiec Jego ocena mlodziezy sila rzeczy jest bardziej konserwatywna
a reakcje proporcjonalne do oceny!
Mozecie sobie Panstwo wyorazic, jaka bylaby mioja ocena mlodego pokolenia ? Jestem
od Yak'a o pokolenie starszy!!
To co pisze, nie nalezy rozumiec, ze te oceny musza lub maja byc negatywne! Ale konia
z rzedem temu, kto doszuka sie wsrod mlodziezy takich cech jak: slownosc, punktualnosc,
poczucie odpowiedzialnosci, czy nawet schludnosc wygladu, nie wspominajac juz o
podstawowym warunku - czystosci polskiego jezyka, a czesto i znajomosci ortografii!
Moje pokolenie mialo wpojone takie cechy, jak np.. szacunek dla belfrow
Mlodzian, znajdujacy sie na ulicy po godz. 20.00 - bez towarzystwa osoby doroslej -
mogl byc dziwnie spokojny, ze nazajutrz bedzie te okolicznosc wyjasnial wychowawcy
klasy.
Obowiazywaly mundurki szkolne, z tarcza na lewym ramieniu, na ktorej byl haftowany
numer szkoly. Dodatkowa identyfikacja mogly byc czapki (roznego fasonu) i kolorowe
wypustki przy rekawach mundurkow. Z ustaleniem tozsamosci problemu nie bylo!
Niniejszy temat o chamstwie poprzedza ankieta "kulturalna" !!!
Wybacz adminie, ale to tak, jak bys pytal rekina, czy by czegos nie przekasil !
Gdyby miala przynajmniej 4-5 pytan (wyksztalcenie, wiek, dochody roczne, etc.)
Ja np. bym umiescil raczej pytania typu: ile masz ksiazek w domu? Ile kupujesz rocznie? Czy nalezysz do biblioteki?
W zamieszczonej ankiecie, wszyscy ktorzy odpowiedzieli na NIE - wydaja mi sie
znacznie bardziej interesujacy ! Przynajmniej wykazuja minimum wymagan kulturowych
w stosunku do wlasnej osoby.
A slowo drukowane jest kluczem do tych archaicznych cech mojego pokolenia!
Nie chce zbyteczniue tematu rozciagac, ale pozwole sobie wysunac dwie rady dla
piszacych:
a.) Dla wierzacych: "czyncie tak, jak chcecie by Wam czyniono!"
b.) Dla reszty: Nigdy nie piszcie - "opanuj sie chamie!", gdy mozecie napisac:" pohamuj
sie Panie!".
Jezeli ktos z Was, moi mili - sprobuje tej metody (duzo czytac - oglednie pisac), bardzo
szybko dojdzie do wniosku, ze jej opanowanie daje duzo satysfakcji.
I na zakonczenie, rowniez we wlasnej obronie:
Klawiatury komputerowe sa naogol standartowe. Zanim napiszecie cos w rodzaju:
"Popraw gramatyke gamoniu", to sprawdzcie, czy bledne klikniecie nie jest po prostu
wynikiem "zawadzenia" o sasiedni znak ?
Lacze uklony - Bill

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #16 dnia: Października 22, 2008, 08:06:45 »
Założyłem ten temat, by zmusić kilka osób do zastanowienia się nad tym, co piszą i stąd tylko dwie odpowiedzi.
Cytat: "billkronos"
Ale konia
z rzedem temu, kto doszuka sie wsrod mlodziezy takich cech jak: slownosc, punktualnosc,
poczucie odpowiedzialnosci, czy nawet schludnosc wygladu, nie wspominajac juz o
podstawowym warunku - czystosci polskiego jezyka, a czesto i znajomosci ortografii!
Mam 18 lat i staram się jak tylko mogę byś słowny i punktualny. Z poczuciem odpowiedzialności bywa różnie, ale przez 90% czasu jestem (staram się być) odpowiedzialny, ale jak każdego młodego człowieka, mnie również czasami ponosi (sądzę, że Pan w moim wieku również czynił różne, sprzeczne z odpowiedzialnością rzeczy). Jeżeli chodzi o wygląd, tutaj nie mam sobie nic do zarzucenia, ponieważ zawsze ubieram się schludnie i odpowiednio do danej sytuacji. Tak jak schludność ubioru, tak i czystość języka może świadczyć o człowieku. Może nie czytam za dużo, ale jednak piszę dosyć sporo. Zawsze piszę używając polskich znaków diakrytycznych, bo uważam taką formę za poprawną. Nie czepiam się sposobu w jaki Pan napisał swoją wypowiedź, ponieważ rozumiem, że w pewnym wieku ciężko jest skoordynować pisownię na klawiaturze w taki sposób, by owych znaków używać. Wyrażeń wulgarnych próbuję unikać, jednak w pewnych sytuacjach uniknąć się ich nie da. Jednym z aspektów czystości jest jego poprawna ortografia. Tak jak napisałem wcześniej, nie czytam wielu książek (chociaż nie można powiedzieć, że nie czytam w ogóle), a podobno bez przewertowania sporej ilości stron maszynopisu nie da się pisać poprawnie ortograficznie. Mnie się to jednak udaje i robię bardzo mało błędów.

Pewnie spodziewał się Pan odpowiedzi w stylu "jestem młody i każda z cech wymienionych w wypowiedzi wyżej, jest moją cechą". Część moich rówieśników jest taka, jaka jest, ale nie można wszystkiego sprowadzać do ogółu.


Pozdrawiam
Kuba
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #17 dnia: Października 22, 2008, 18:57:02 »
Hello Adminie,
Dziekuje za odpowioedz! Zgadzam sie z Panem calkowicie! Ale niepotrzebnie Pan te
wypowiedz wzial do siebie. Wlasnie dlatego, ze jest Pan taki jaki jest, piastuje Pan
funkcje admina, a innych (slusznie czy nie) policja wyluskuje z klatek schodowych.
Prosze traktowac moje wypowiedzi jako standartowe, przecietne i statystyczne.
Moze Pan byc spokojny, ze jezeli bede chcial skierowac pochwale czy krytyke pod
adresem okreslonej osoby lub grupy - to zrobie to tak wyraznie, iz watpliwosci
nie bedzie.
A wulgaryzmy ? Moim skromnym zdaniem, dopuszczalne tylko jako konieczna puenta
w dowcipach, lub miedzy czlonmkami okreslonej grupy, gdzie raczej nie ma
mozliwoisci dowolnej interpretacji.
Nie nalezy byc zbyt wrazliwym .Czasem odnosze wrazenie, ze jakbym zamiescil w
poscie tylko jedno slowo : "AMEN", to tez doczekalbym  sie krytycznej wypowiedzi!
Lacze serdeczne pozdrowienia - Bill

[ Dodano: 2008-10-22, 19:02 ]
Kubapolice, Sorry, wzialem Pana za admina!! Dopiero awatar sprowadzil nie
na wlasciwa droge. Nie ma za co przepraszac, bo co napisalem, moze odnosic sie do
kazdego mlodego czlowieka.
Ma Pan racje, ze w mlodych latach nie zawsze bylem , jaki byc powinienem.
W panskim wieku juz bylem po roku karniaka,Pozdrowienia - Bill

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #18 dnia: Października 22, 2008, 20:38:42 »
Chciałem zwrócić uwagę na pewną sprawę. Ten system forum ma możliwość przyznawania ostrzeżeń. Znam wiele przypadków na innych forach, kiedy zagrożenie blokadą pisania postów działało cuda.

;)
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #19 dnia: Października 22, 2008, 23:07:53 »
Dokładnie. Dziwi mnie fakt, że moderatorzy i administratorzy prawie w ogóle z tego systemu nie korzystają, bo on naprawdę poprawia jakość merytoryczną wypowiedzi, a przecież o to chodzi, by posty były czytelne i nie obrażały bezpodstawnie nikogo.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

tustuska

  • Gość
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #20 dnia: Października 24, 2008, 19:24:20 »
Niestety muszę zgodzić sie z tym, że młodzi ludzie pozwalają sobie na coraz więcej, a poziom ich kultury jest naprawdę marny. Jednak nie uważam, że do końca jest to ich wina, w dużej mierze winni są rodzice i otoczenie.
Niestety tam gdzie pracuje kultury brakuje nawet wśród 'władz' a to już jest lekka przesada. Szef wchodzący do pokoju pełnego kobiet nawet nie powie dzień dobry ... bo co? :
- nie chce mu się
- bo jest szefem
- zapomniał o kulturze?
Człowiekowi na wysokim stanowisku na pewno nie wypada tak się zachowywać.
Zauważyłam że dużo osób w wieku 28-35 lat nie przejawia tych dobrych cech. Nie chce oczywiście obrażać nikogo. Ale statystycznie rzecz biorąc w moim otoczeniu właśnie to tak wygląda.
Młodsi ok 22-24 mają czasem więcej kultury niż Ci w przedziale 28-30 choć niestety z ich wiedzą, myśleniem o przyszłości i rozgarnięciu jest naprawdę kiepsko. Natomiast jeśli chodzi o te starsze pokolenia, zauważam jedną rzecz... pogoń za pieniądzem i przechwalanie się kto sobie czego więcej kupił, kto ma lepsze dzieci, kto ma fajniejsze wnuki, co kto fajniejszego będzie robił na emeryturze...  istna paranoja.
Nie uogólniajcie tej wypowiedzi, nie bierzcie jej do siebie, to takie moje statystyki w moim  otoczeniu:)
Może pierwszym krokiem do uczenia kultury WSZYSTKICH jest właśnie rozpoczęcie akcji od internetu, od takiego naszego forum:)
A jeszcze problem ortografii... nie wierzę w dysleksje... kiedyś nie było czegoś takiego, a nagle większość dzieci jest dyslektykami???
To by było na tyle;)

zajac

  • Gość
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 02, 2008, 20:13:44 »
@tustuska

nagle więcej ludzi w porównaniu do średniowiecza ma nowotwory?
nagle więcej ludzi cierpi na schorzenia psychiczne w związku ze zjawiskiem migracji?
et cetera

ela

  • Gość
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 22, 2009, 22:31:06 »
ciekawy pomysł z ankietą, a może by tak na inne tematy zaproponować?

e.

RobertPolice

  • Gość
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 06, 2009, 00:36:41 »
Cytat: "Plm"
Dział zamknięto na krótki czas by przeanalizować sytację, żaden temat, żaden post nie został usunięty. Więc gdzie tu mowa o cenzurze? Jak dla mnie to swojego rodzaju przerwa techniczna [:
A ja was zapewnię, że administracja naprawdę w żaden sposób nie jest powiązana z władzami gminnymi. Ba ja nawet uważam, że konstruktywna krytyka bywa potrzebna...


Odgrzeję trochę temat. Długo zastanawiałem się nad formą odpowiedzi i czy pójść za ciosem i nacisnąć TAK. Bo choć uważam się za osobę wykształconą (fizyk jądrowy) mam wątpliwości. Kilkanaście moich wpisów zostało wykasowanych przez duet Kuba-Plm zupełnie bez złamania regulaminu. Domyślam się że za konstruktywną krytykę :) Bo tak sobie życzą Administratorzy? Nasuwa się wobec tego pytanie. Komu i czemu ma służyć to forum? Jaki przykład daje i jakie ma korzyści wychowawcze, dla "generalnie psujących" poziom forum - młodzieży? Anonimowość? Internetowa forma forum przeżywa kryzys właśnie z tego powodu. Odrębną sprawą są prowokacje administratorów jako niedopuszczalna forma administrowania.
Tutaj wyrażnie można zauważyć cenzuralność krytyki i poglądów. Oczywiście dla wybranych grup respondentów. Nie dotyczy to, jak zauważyłem takich osób jak Yak czy Jurgenson. Dlaczego?
Nie rozumiem. Dlatego naciskam  - NIE

yak

  • Gość
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 06, 2009, 02:11:57 »
Hej, fizyku jądrowy. A kiedy to ja kogoś obrażam hę? Konkrety, bo inaczej taki z ciebie fizyk, jak z koziej... Lecz każdy lubi się chwalić, zwłaszcza, że nikt nie sprawdzi.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 06, 2009, 02:34:05 »
Z wielu wypowiedzi na forum zieje jad, nienawiść. Niektórzy forumowicze anonimowość wykorzystują do osobistych rozliczeń z innymi. Często temat forum, na który się wypowiadają, stanowi okazję do podkreślenia własnej wyższości, upokorzenia innych.    Wg mnie przyczyny tego stanu rzeczy wynikają często z ograniczonych umiejętności posługiwania się językiem ojczystym. Język forum, to język jakim niestety część policzan posługuje się na co dzień. To także język różnego rodzaju komunikatorów.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 06, 2009, 09:25:09 »
RobertPolice, co Ty chcesz osiągnąć? Bo w ten sposób nic nie osiągniesz, a tylko pogarszasz sytuację ściągając na siebie naszą uwagę. Jeśli jedynym celem Twoich postów jest drażnienie Administracji, to się ne dziw, że Twoje posty były/są/będą usuwane. Zmień się, dostosuj się do reguł tu panujących, a zobaczysz, że Twoje posty nie będą już w ogóle usuwane.

Jak na razie powtarzasz cały czas to samo w kółko, aż zaczyna się już to robić nudno. Z tego co widzę, nie piszesz z Polic, ale z obczyzny; nie udzielasz się w innych wątkach (tych bardziej przyziemnych), a jedynie powziąłeś za swój jedyny cel wkurzanie Administracji. Nie rozumiem tego - praktycznie nie uczestniczysz w życiu Polic/Forum, a tak jak szkutnik próbujesz je na siłę zmieniać. Jeśli tak Ci na tym zależy, to dlaczego nie piszesz z naszego miasta?

Podajesz przykład yaka. I powiem, Ci, że jest to zły przykład, ale może dlatego, że Twój staż na Forum jest za krótki. Otóż swego czasu yak również stracił sporo ze swoich postów. Co więcej miał już nieraz ładny czerwony paseczek pod nickiem.

PS
Skoro tak się chwalisz swoim wykształceniem, to może jest to właśnie powodem Twojej nienawiści w stosunku do Administracji - może to właśnie to nie pozwala Ci uznać zwierzchności Adminów i Regulaminu?

PS.2
Wytłumacz jeszcze, o jakie prowokacje Ci chodzi, bo tego niestety nie rozumiem.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

RobertPolice

  • Gość
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 08, 2009, 00:27:14 »
[ciach!]

Cytat: "Yak"
Hej, fizyku jądrowy. A kiedy to ja kogoś obrażam hę? Konkrety, bo inaczej taki z ciebie fizyk, jak z koziej... Lecz każdy lubi się chwalić, zwłaszcza, że nikt nie sprawdzi.


Wysoki poziom "intelektualny" Yak'a utrzymuje to forum przy życiu. A brak szacunku do innych -  codzienność.
Cytat: "Yak"

Spróbuj się ubrać tęczowo i pójść ul. Osadników w Małej Trzebieży krzycząc: "wolność dla gejów". Nie przejdziesz pół kilometra, bo mordę Ci zleją na amen. Prosto, skutecznie, bezpośrednio. I moralnie nad wyraz.

A wypowiedzi nawołujące do nienawiści kwalifikują to forum do zamknięcia.
Cytat: "Kuba"
Jak na razie powtarzasz cały czas to samo w kółko, aż zaczyna się już to robić nudno. Z tego co widzę, nie piszesz z Polic, ale z obczyzny; nie udzielasz się w innych wątkach (tych bardziej przyziemnych), a jedynie powziąłeś za swój jedyny cel wkurzanie Administracji. Nie rozumiem tego - praktycznie nie uczestniczysz w życiu Polic/Forum, a tak jak szkutnik próbujesz je na siłę zmieniać. Jeśli tak Ci na tym zależy, to dlaczego nie piszesz z naszego miasta?


Bo żyje i mieszkam w Bonn. Jeżeli już mówisz o zmianach to pamiętaj Kuba że zawsze pozostaje alternatywa. I Ciebie mogą zmienić  !  Powodzenia

P.S.  Aby paść barany nie trzeba być zbyt inteligentnym. Jaki Pan taki sługa.

[ Dodano: 2009-08-29, 00:33 ]
Cytat: "Kuba"
RobertPolice, co Ty chcesz osiągnąć? Bo w ten sposób nic nie osiągniesz, a tylko pogarszasz sytuację ściągając na siebie naszą uwagę. Jeśli jedynym celem Twoich postów jest drażnienie Administracji, to się ne dziw, że Twoje posty były/są/będą usuwane. Zmień się, dostosuj się do reguł tu panujących, a zobaczysz, że Twoje posty nie będą już w ogóle usuwane.

Jak na razie powtarzasz cały czas to samo w kółko, aż zaczyna się już to robić nudno. Z tego co widzę, nie piszesz z Polic, ale z obczyzny; nie udzielasz się w innych wątkach (tych bardziej przyziemnych), a jedynie powziąłeś za swój jedyny cel wkurzanie Administracji. Nie rozumiem tego - praktycznie nie uczestniczysz w życiu Polic/Forum, a tak jak szkutnik próbujesz je na siłę zmieniać. Jeśli tak Ci na tym zależy, to dlaczego nie piszesz z naszego miasta?

Podajesz przykład yaka. I powiem, Ci, że jest to zły przykład, ale może dlatego, że Twój staż na Forum jest za krótki. Otóż swego czasu yak również stracił sporo ze swoich postów. Co więcej miał już nieraz ładny czerwony paseczek pod nickiem.

PS
Skoro tak się chwalisz swoim wykształceniem, to może jest to właśnie powodem Twojej nienawiści w stosunku do Administracji - może to właśnie to nie pozwala Ci uznać zwierzchności Adminów i Regulaminu?

PS.2
Wytłumacz jeszcze, o jakie prowokacje Ci chodzi, bo tego niestety nie rozumiem.


...... i niestety wielokrotnie mało rozumujesz. I to Ci się udziela. Niczym się nie chwalę. Nie wkurzam administracji. Nie mam zamiaru nić zmieniać. Podobnie jak Szkutnik51. Nie łamię regulaminu. Po prostu tu jestem. Z własnego wyboru.  Wymagam natomiast aby moje prawo swobody wypowiedzi było respektowane! bez cenzuralnych prowokacji. To że teraz nie piszę z Polic nie daje Ci prawa dominacji. Nic Ci nie daje prawa do sterowania moją świadomością bez względu na to gdzie obecnie mieszkam. Bądz bardziej otwary na świat i doświadczenia innych. Możesz mnie wrzucić do "ignorowanych" To już Twoje prawo wyboru.

JazzCalifornia

  • Gość
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 29, 2009, 01:17:55 »
Cytat: "RobertPolice"
[ciach!]

Cytat: "Yak"
Hej, fizyku jądrowy. A kiedy to ja kogoś obrażam hę? Konkrety, bo inaczej taki z ciebie fizyk, jak z koziej... Lecz każdy lubi się chwalić, zwłaszcza, że nikt nie sprawdzi.


Wysoki poziom "intelektualny" Yak'a utrzymuje to forum przy życiu. A brak szacunku do innych -  codzienność.
Cytat: "Yak"

Spróbuj się ubrać tęczowo i pójść ul. Osadników w Małej Trzebieży krzycząc: "wolność dla gejów". Nie przejdziesz pół kilometra, bo mordę Ci zleją na amen. Prosto, skutecznie, bezpośrednio. I moralnie nad wyraz.

A wypowiedzi nawołujące do nienawiści kwalifikują to forum do zamknięcia.
Cytat: "Kuba"
Jak na razie powtarzasz cały czas to samo w kółko, aż zaczyna się już to robić nudno. Z tego co widzę, nie piszesz z Polic, ale z obczyzny; nie udzielasz się w innych wątkach (tych bardziej przyziemnych), a jedynie powziąłeś za swój jedyny cel wkurzanie Administracji. Nie rozumiem tego - praktycznie nie uczestniczysz w życiu Polic/Forum, a tak jak szkutnik próbujesz je na siłę zmieniać. Jeśli tak Ci na tym zależy, to dlaczego nie piszesz z naszego miasta?


Bo żyje i mieszkam w Bonn. Jeżeli już mówisz o zmianach to pamiętaj Kuba że zawsze pozostaje alternatywa. I Ciebie mogą zmienić  !  Powodzenia

P.S.  Aby paść barany nie trzeba być zbyt inteligentnym. Jaki Pan taki sługa.

[ Dodano: 2009-08-29, 00:33 ]
Cytat: "Kuba"
RobertPolice, co Ty chcesz osiągnąć? Bo w ten sposób nic nie osiągniesz, a tylko pogarszasz sytuację ściągając na siebie naszą uwagę. Jeśli jedynym celem Twoich postów jest drażnienie Administracji, to się ne dziw, że Twoje posty były/są/będą usuwane. Zmień się, dostosuj się do reguł tu panujących, a zobaczysz, że Twoje posty nie będą już w ogóle usuwane.

Jak na razie powtarzasz cały czas to samo w kółko, aż zaczyna się już to robić nudno. Z tego co widzę, nie piszesz z Polic, ale z obczyzny; nie udzielasz się w innych wątkach (tych bardziej przyziemnych), a jedynie powziąłeś za swój jedyny cel wkurzanie Administracji. Nie rozumiem tego - praktycznie nie uczestniczysz w życiu Polic/Forum, a tak jak szkutnik próbujesz je na siłę zmieniać. Jeśli tak Ci na tym zależy, to dlaczego nie piszesz z naszego miasta?

Podajesz przykład yaka. I powiem, Ci, że jest to zły przykład, ale może dlatego, że Twój staż na Forum jest za krótki. Otóż swego czasu yak również stracił sporo ze swoich postów. Co więcej miał już nieraz ładny czerwony paseczek pod nickiem.

PS
Skoro tak się chwalisz swoim wykształceniem, to może jest to właśnie powodem Twojej nienawiści w stosunku do Administracji - może to właśnie to nie pozwala Ci uznać zwierzchności Adminów i Regulaminu?

PS.2
Wytłumacz jeszcze, o jakie prowokacje Ci chodzi, bo tego niestety nie rozumiem.


...... i niestety wielokrotnie mało rozumujesz. I to Ci się udziela. Niczym się nie chwalę. Nie wkurzam administracji. Nie mam zamiaru nić zmieniać. Podobnie jak Szkutnik51. Nie łamię regulaminu. Po prostu tu jestem. Z własnego wyboru.  Wymagam natomiast aby moje prawo swobody wypowiedzi było respektowane! bez cenzuralnych prowokacji. To że teraz nie piszę z Polic nie daje Ci prawa dominacji. Nic Ci nie daje prawa do sterowania moją świadomością bez względu na to gdzie obecnie mieszkam. Bądz bardziej otwary na świat i doświadczenia innych. Możesz mnie wrzucić do "ignorowanych" To już Twoje prawo wyboru.


Jakże żałośnie wygląda poszanowanie praw na tym forum. Aspiracje może właściciel ma duże ale administracja?  Ani be-ani-kukuryku. Bo Cię zaknebluje ! Aż rzuca się w oczy obawa innych dyskutantów przed grożbą wykluczenia. Co odważnieszych normalnie sie usuwa (czytaj Szkutnik51) A w założeniach forum jest prawdopodobnie polemika a nie pranie mózgów ! Czesto zastanawiam się dlaczego zawsze jest tak dużo nie zalogowanych - czytających. Być może podzielają moje obawy. Po cholerę się narażać administracji. Ale czas na zmiany ! Z emigracji wracają doświadczeni ludzie. Muszą sie dla nich znaleść miejaca. Nawet w administracji. Razem do Europy Szkutnika51 niebawem będzie potrzebą chwili.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Chamstwo, łgarstwo, obrzucanie błotem, pomówienia...
« Odpowiedź #29 dnia: Września 03, 2009, 22:57:33 »
Cytat: "JazzCalifornia"
Cytat: "RobertPolice"
[ciach!]

Cytat: "Yak"
Hej, fizyku jądrowy. A kiedy to ja kogoś obrażam hę? Konkrety, bo inaczej taki z ciebie fizyk, jak z koziej... Lecz każdy lubi się chwalić, zwłaszcza, że nikt nie sprawdzi.


Wysoki poziom "intelektualny" Yak'a utrzymuje to forum przy życiu. A brak szacunku do innych -  codzienność.
Cytat: "Yak"

Spróbuj się ubrać tęczowo i pójść ul. Osadników w Małej Trzebieży krzycząc: "wolność dla gejów". Nie przejdziesz pół kilometra, bo mordę Ci zleją na amen. Prosto, skutecznie, bezpośrednio. I moralnie nad wyraz.

A wypowiedzi nawołujące do nienawiści kwalifikują to forum do zamknięcia.
Cytat: "Kuba"
Jak na razie powtarzasz cały czas to samo w kółko, aż zaczyna się już to robić nudno. Z tego co widzę, nie piszesz z Polic, ale z obczyzny; nie udzielasz się w innych wątkach (tych bardziej przyziemnych), a jedynie powziąłeś za swój jedyny cel wkurzanie Administracji. Nie rozumiem tego - praktycznie nie uczestniczysz w życiu Polic/Forum, a tak jak szkutnik próbujesz je na siłę zmieniać. Jeśli tak Ci na tym zależy, to dlaczego nie piszesz z naszego miasta?


Bo żyje i mieszkam w Bonn. Jeżeli już mówisz o zmianach to pamiętaj Kuba że zawsze pozostaje alternatywa. I Ciebie mogą zmienić  !  Powodzenia

P.S.  Aby paść barany nie trzeba być zbyt inteligentnym. Jaki Pan taki sługa.

[ Dodano: 2009-08-29, 00:33 ]
Cytat: "Kuba"
RobertPolice, co Ty chcesz osiągnąć? Bo w ten sposób nic nie osiągniesz, a tylko pogarszasz sytuację ściągając na siebie naszą uwagę. Jeśli jedynym celem Twoich postów jest drażnienie Administracji, to się ne dziw, że Twoje posty były/są/będą usuwane. Zmień się, dostosuj się do reguł tu panujących, a zobaczysz, że Twoje posty nie będą już w ogóle usuwane.

Jak na razie powtarzasz cały czas to samo w kółko, aż zaczyna się już to robić nudno. Z tego co widzę, nie piszesz z Polic, ale z obczyzny; nie udzielasz się w innych wątkach (tych bardziej przyziemnych), a jedynie powziąłeś za swój jedyny cel wkurzanie Administracji. Nie rozumiem tego - praktycznie nie uczestniczysz w życiu Polic/Forum, a tak jak szkutnik próbujesz je na siłę zmieniać. Jeśli tak Ci na tym zależy, to dlaczego nie piszesz z naszego miasta?

Podajesz przykład yaka. I powiem, Ci, że jest to zły przykład, ale może dlatego, że Twój staż na Forum jest za krótki. Otóż swego czasu yak również stracił sporo ze swoich postów. Co więcej miał już nieraz ładny czerwony paseczek pod nickiem.

PS
Skoro tak się chwalisz swoim wykształceniem, to może jest to właśnie powodem Twojej nienawiści w stosunku do Administracji - może to właśnie to nie pozwala Ci uznać zwierzchności Adminów i Regulaminu?

PS.2
Wytłumacz jeszcze, o jakie prowokacje Ci chodzi, bo tego niestety nie rozumiem.


...... i niestety wielokrotnie mało rozumujesz. I to Ci się udziela. Niczym się nie chwalę. Nie wkurzam administracji. Nie mam zamiaru nić zmieniać. Podobnie jak Szkutnik51. Nie łamię regulaminu. Po prostu tu jestem. Z własnego wyboru.  Wymagam natomiast aby moje prawo swobody wypowiedzi było respektowane! bez cenzuralnych prowokacji. To że teraz nie piszę z Polic nie daje Ci prawa dominacji. Nic Ci nie daje prawa do sterowania moją świadomością bez względu na to gdzie obecnie mieszkam. Bądz bardziej otwary na świat i doświadczenia innych. Możesz mnie wrzucić do "ignorowanych" To już Twoje prawo wyboru.


Jakże żałośnie wygląda poszanowanie praw na tym forum. Aspiracje może właściciel ma duże ale administracja?  Ani be-ani-kukuryku. Bo Cię zaknebluje ! Aż rzuca się w oczy obawa innych dyskutantów przed grożbą wykluczenia. Co odważnieszych normalnie sie usuwa (czytaj Szkutnik51) A w założeniach forum jest prawdopodobnie polemika a nie pranie mózgów ! Czesto zastanawiam się dlaczego zawsze jest tak dużo nie zalogowanych - czytających. Być może podzielają moje obawy. Po cholerę się narażać administracji. Ale czas na zmiany ! Z emigracji wracają doświadczeni ludzie. Muszą sie dla nich znaleść miejaca. Nawet w administracji. Razem do Europy Szkutnika51 niebawem będzie potrzebą chwili.


Wybacz, ale nie muszą (znaleźć). Niech wracają, chwała im za to, ale nic im się nie należy za sam fakt wyjazdu i powrotu i takim czy innym bagażem doświadczeń - to tak ogólnie, a co do miejsca dla nich w administracji - totalne mrzonki.
Hmmm widzisz rozbieżność między zarejestrowanymi użytkownikami, a ogółem czytających a nie widzisz różnicy pomiędzy "popularnością" forum Razem do Europy, a tym...