Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: ceny paliw  (Przeczytany 111240 razy)

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 10, 2011, 20:44:39 »
toć cały czas w Policach na Lotosie i Orlenie takie same ceny są, ewentualnie z 1 dniowym poślizgiem

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 10, 2011, 20:56:01 »
zalezy ktory orlen bo jak widze na stronie podanej przez rbk to orlen na tanowskiej 10 gr tańszy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 10, 2011, 21:20:07 »
Orlen na Golęcinie 4.95 litr benzyny e95.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Natasza

  • Gość
ceny paliw
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 10, 2011, 22:46:27 »
Proponuje zakonczyc temat ,glowa juz mnie boli od tych cen :<Ciekawe co bedzie sie dzialo w porze wakacyjnej o zgrozo :<

kinia

  • Gość
ceny paliw
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 11, 2011, 06:21:22 »
Będziemy jeździć pociągami i PKS-em heheee na wakacje:)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 11, 2011, 10:40:58 »
Cytat: "Natasza"
Proponuje zakonczyc temat ,glowa juz mnie boli od tych cen :<Ciekawe co bedzie sie dzialo w porze wakacyjnej o zgrozo :<


A ja proPOnuje myśleć na kogo się głosuje...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 05, 2011, 15:51:54 »
Jak tam Orlen w Policach ma 95ke? Bo na Shellu już 5.27, zaczynają się majowe podwyżki w związku z zlikwidowaniem kolejnej ulgi przez nasz kochany rząd.

Swoją drogą ostatnio zaintrygowała mnie pewna sytuacja. Cena 95 na Shellu na Gdańskiej 5.23, kawałek dalej cena na bezobsługowej Neste... też 5.23! No kurde, nie dość, że odchodzi im wiele kosztów związanych z ludźmi, sklepem, myjnią czy innym badziewiem to mimo tego i tak zdzierają taką samą ceną jak na stacji, w której pan mi zatankuje, umyje szybki, poleci RedBulla or sth. _-_

Ruchają nas na każdym możliwym kroku już.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 05, 2011, 16:04:52 »
Cytat: "KrP"
Ruchają nas na każdym możliwym kroku już.


Hehehe, no... Dlatego nazywa sie to "POlityka milosci".

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 05, 2011, 16:08:42 »
Cytat: "KrP"
Jak tam Orlen w Policach ma 95ke? Bo na Shellu już 5.27, zaczynają się majowe podwyżki w związku z zlikwidowaniem kolejnej ulgi przez nasz kochany rząd.

Swoją drogą ostatnio zaintrygowała mnie pewna sytuacja. Cena 95 na Shellu na Gdańskiej 5.23, kawałek dalej cena na bezobsługowej Neste... też 5.23! No kurde, nie dość, że odchodzi im wiele kosztów związanych z ludźmi, sklepem, myjnią czy innym badziewiem to mimo tego i tak zdzierają taką samą ceną jak na stacji, w której pan mi zatankuje, umyje szybki, poleci RedBulla or sth. _-_

Ruchają nas na każdym możliwym kroku już.


Nie moge sie powstrzymac, jak widze osobnika o tak malej wiedzy.

1. To nie rzad likwiduje ulge.
"To wynik decyzji Komisji Europejskiej, która ograniczyła możliwość stosowania tych ulg do 30 kwietnia 2011 r." - Rzeczniczka prasowa szefa służby celnej Sylwia Stelmachowska PAP 1 maja 2011.

2. Jednym z wazniejszych zyskow stacji to sklep, myjnia i takie duperele, bo na marzy zarobic sie nie da, dlatego ceny na samoobslugowych i tych standardowych sa zblizone.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 05, 2011, 16:29:49 »
Cytuj (zaznaczone)
Nie moge sie powstrzymac, jak widze osobnika o tak malej wiedzy.


Nie musisz mówić o sobie w tak negatywny sposób, naprawdę. ;<

Cytuj (zaznaczone)
1. To nie rzad likwiduje ulge.
"To wynik decyzji Komisji Europejskiej, która ograniczyła możliwość stosowania tych ulg do 30 kwietnia 2011 r." - Rzeczniczka prasowa szefa służby celnej Sylwia Stelmachowska PAP 1 maja 2011.


A rząd nie ma jaj by się odpowiednio wcześniej przed takimi regulacjami zabezpieczyć? Oczywiście, że nie ma, pokazali to już nie raz.

Swoją drogą to też ciekawe. Z jednej strony te patałachy krzyczą jaka to ekologia ważna, a z drugiej likwidują ulgi na biokomponenty. Banda kretynów.

Cytuj (zaznaczone)

2. Jednym z wazniejszych zyskow stacji to sklep, myjnia i takie duperele, bo na marzy zarobic sie nie da, dlatego ceny na samoobslugowych i tych standardowych sa zblizone.


Bullshit. Jeszcze nie tak dawno różnica w cenach wynosiła nawet 10gr, dopiero niedawno się zbliżyły.

P.S. Nie zamierzam tu dyskutować o polityce więc następny post na jej temat po prostu zignoruję.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline looki8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 05, 2011, 22:57:08 »
Ciekawy jestem, czemu stacja na Golisza daje rade mimo obsługi itd... I ma diesla po 4.99?? :)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 05, 2011, 23:14:41 »
Cytat: "looki8"
Ciekawy jestem, czemu stacja na Golisza daje rade mimo obsługi itd... I ma diesla po 4.99??
Bo nie ma tzw. programów partnerskich jak np. Vitay, którego koszty są wliczone w cenę paliwa.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 06, 2011, 14:47:42 »
Ale Shell przy Gontynce ładnie przycina. Ustawili wczoraj 5.27 mimo, iż na Orlenie obok było 5.19 (na Hożej też). Dziś tak jadę koło 12 i nadal 5.27 (na Orlenie cały czas 5.19). Wracam koło 14 i co? Na Shellu już 5.19. ;D

Po prostu podwyższyli sobie cwaniaki na jeden dzień żeby sprawdzić czy im obroty nie spadną, widocznie ludzie powiedzieli FAKJU BIJACZ więc wrócili do starej ceny.

Ba, nawet mam zdjęcie gdzie na wyświetlaczu cyfrowym jest 5.19, a na tym niższym 5.27. ;D

Tak jak pisałem - [ciach] nas na każdym możliwym kroku.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 06, 2011, 15:38:08 »
Ten Schell koło Gontynki  zawsze przegina i na Hożej Orlen też przesadza nie wspomnę o Orlenie na Redzie totalna przegina a cena z kosmosu.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
ceny paliw
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 02, 2011, 13:50:56 »
Na Auchan 95 po 4,94. Na stacji Tesco 4,95 - 5 groszy jak zrobisz zakupy za >100 zł - 5 gr. jak masz ich kartę. Czyli minimalnie 4,85.