Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: ceny paliw  (Przeczytany 111558 razy)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
ceny paliw
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 13, 2009, 20:16:05 »
Taniej jest to i Niemiec tankuje, nie podejrzewałbym, że przyjeżdżają u nas na tańsze zakupy i tankują paliwo na droższych stacjach. Fakt faktem, że sam tam parę razy tankowałem i bez problemu. Najlepiej niech się wypowiedzą właściciele jakiś diesli zdychających od kropli wody w paliwie, np. tych na pompowtryskiwaczach.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 14, 2009, 12:20:43 »
Cytat: "parian"
się wypowiedzą właściciele jakiś diesli zdychających od kropli wody w paliwie, np. tych na pompowtryskiwaczach.


Nadal, niezmiennie od chyba już lat - wiernie tankuję na stacji Shell przy al. Wojska Polskiego w Szczecinie, zamiennie ze stacją przy rondzie (nazwa mi wyleciała) koło Makro.
Pisałam na poprzednim forum i napiszę ponownie - Shell w Szczecinie - wszystkie stacje są zaopatrywane z rafinerii w Schwedt*. Różnice w cenach na wszystkich stacjach wynikają z tego, że są one w rękach różnych ajentów-franczyzobiorców.
Ceny Shella porównuję z innymi stacjami owszem, ale nawet jak wychodzi 2-5gr. drożej, to jestem do przodu na spalaniu na 100km.


*-prawo do sprawdzenia źródła zaopatrzenia stacji ma chyba każdy odbiorca paliw, poprzez poproszenie o kartę charakterystyki produktu na stacji.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 14, 2009, 16:10:08 »
Też zauważyłem lepsze spalanie na stacjach Shella. Głównie tankuję koło TME, ale na Wojska też się zdarza.

Po ostatnim tankowaniu na 123 w Policach spalanie przekraczało mi 7l benzyny co uważam za bardzo dużo w moim aucie. Nawet mimo mrozów i ogólnej zimowej pogody.

Na stacjach marketowych w ogóle bałbym się tankować.

Przy okazji:  Pb95   Stacja MPO / Nowohucka 1     2,96zł  (14/1)     Kraków

Szkoda tylko, że wraz z tym spadkiem cen wszystko inne nie tanieje. Ale jak na wakacje benzyna znów zacznie drożeć to będą gadki "no benzyna drożeje więc i transport drożeje dlatego musimy podnieść ceny".

Kto się składa na jakieś podziemne baniaki? Zalejemy 5000 litrów i na lato będzie jak znalazł. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 14, 2009, 18:16:02 »
Cytat: "KrP"
Przy okazji: Pb95 Stacja MPO / Nowohucka 1 2,96zł (14/1) Kraków


To od wielu lat najtańszy punkt tankowania w Krakowie  :jupi:
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

2OO

  • Gość
ceny paliw
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 14, 2009, 18:28:18 »
gospodarka sie zapadła, a ceny paliwa w dół poszły... zamist sie jakos ratować ;p
a wcześniej ?? gospodarka stała elegancko... ojro po 3,30... a benzyna po 4.30 zł ;p

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 14, 2009, 18:47:12 »
Cytat: "2OO"
gospodarka sie zapadła, a ceny paliwa w dół poszły... zamist sie jakos ratować ;p
a wcześniej ?? gospodarka stała elegancko... ojro po 3,30... a benzyna po 4.30 zł ;p


Gdzie tu sens, gdzie logika? ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 14, 2009, 21:46:10 »
ceny znów  w górę :O( na BP na Wojska ON droższy dziś o jakieś 8gr

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 15, 2009, 12:48:09 »
No, tez zauważyłem, 95 chyba już po prawie 3,5 jest. ;/
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 15, 2009, 14:01:49 »
Wszedzie w Polsce wacha tanieje tylko w okolicach Szczecina ostatnio zauważylismy wzrost ceny :/

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 15, 2009, 14:40:33 »
I tak mieliśmy w miarę tanio. Im dalej jechałem na wschód tym ceny były wyższe, w Wałczu była już różnica 20gr.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 15, 2009, 15:29:09 »
taka sama sytuacja jak w Wałczu była w Gorzowie Wlkp,  ceny ok 10-15 gr wyższe

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Swierzak

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 08, 2009, 11:13:29 »
Dawno ucichło w temacie, więc jakby ktoś mógł napisać gdzie najtaniej ON to wdzięczny bym był :P z tego co widziałem do na stacji Carrefour ale trochę się boje bo nie wiadomo co jest z tym paliwem. Jak ktoś tam tankował niech się podzieli radą

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 08, 2009, 11:29:29 »
jakbym miał zatankować za 3 zł np:
Cytat: "C80"
Auchan za rondem Hackena - 3,10... Wkrótce zejdzie poniżej 3 zł. Szkoda, że nie w Policach


to wole zatankować w Policach za 3,43 jeszcze drożej wyjdzie mnie przejazd po paliwo tam ;P niż zatankowałbym w Policach, no chyba że ktoś jedzie w tamtym kierunku :)

Stacja Faraon, polecam
Robak

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
ceny paliw
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 08, 2009, 11:29:37 »
a co myślicie o 1.2.3? zawsze ma najtaniej paliwo w Policach. Nigdy tam nie tankowałam zawsze tylko Orlen  i też nie wiem jakie tam mają paliwo czy ktoś miał jakiś problem potem czy coś?
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !