Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nauka jazdy  (Przeczytany 63538 razy)

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Nauka jazdy
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 10, 2010, 16:45:01 »
Nie, nie miał na imie Tomek. Pana Tomka też znam, ale niestety nie jezdziłam z nim. Pozdrawiam.

pokahontas

  • Gość
Nauka jazdy
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 16, 2010, 23:29:31 »
W 2004 po kursie w Marsie, jeździłam z Panem który teraz prowadzi Auto Jedynke - zdane za pierwszym razem. Niestety prawko stracone w nastepnym roku :P
Drugi kurs niestety od nowa w Auto Sukces w 2009, również zdane za pierwszym razem.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Nauka jazdy
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 03, 2010, 23:50:30 »
Odświeżam temat, Gdzie prawo jazdy? Co polecacie? Police? Szczecin? a może szkoła jazdy z Tanowa?

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Nauka jazdy
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 04, 2010, 09:24:52 »
ja chodziłem do nauki jazdy Auto-Sukces, we wtorek egzamin zobaczymy jak mi pójdzie  ;D

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Nauka jazdy
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 04, 2010, 09:38:13 »
Polecam Auto-Sukces , Tanowa raczej nie polecam :P
Robak

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Nauka jazdy
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 04, 2010, 11:33:53 »
Również polecam Auto-Sukces. Zdałem za pierwszym razem, a rozłożenie w czasie- nieco ponad miesiąc.

Teraz mają nową siedzibę - w hotelu "DOBOSZ".

Vanessa2o1o

  • Gość
Nauka jazdy
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 22, 2010, 16:29:16 »
AUTO SUKCES.. Ma plusy i minusy. Wielkim minusem jest to ze jezdzi sie z kilkoma instruktorami (ja mialam ich 6) i kazdy z nich uczy inaczej. Plusem tej szkoły to dobrze ucza Teori..

Offline beerman

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
Nauka jazdy
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 22, 2010, 18:46:34 »
Cytat: "Vanessa2o1o"
AUTO SUKCES.. Ma plusy i minusy. Wielkim minusem jest to ze jezdzi sie z kilkoma instruktorami (ja mialam ich 6) i kazdy z nich uczy inaczej. Plusem tej szkoły to dobrze ucza Teori..


Dla niektórych jazda z kilkoma instruktorami to jest plus, ale 6 instruktorów to chyba jednak troszeczkę za dużo :) z tego co wiem jest opcja, że mówisz ze chcesz mieć z takim instruktorem jazdy i masz tylko z nim.
Ja miałem z czterema, ale ze swoim prowadzącym instruktorem 2/3 wyjeżdżonych godzin :)
Nie spotkałem się aby każdy uczył inaczej :P

Vanessa2o1o

  • Gość
Nauka jazdy
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 22, 2010, 22:57:58 »
Zostalam poinformowana o tym ze bede prowadzona przez dwoch instruktorow.. jednak w czasie robienia kursu okazalo sie inaczej.. Teraz bym sobie na to nie pozwoliła. Ajesli chodzi o nauke to jak wyzej napisalam ucza inaczej.. zaczynaja cos pokazywac, przerywaja i pytaja "jak Pani do tej pory była uczona? -- to ja juz nie bede mieszał..."

I z kazdym jednym instruktorem zanim wyjedziesz na jaka kolwiek trase musisz chwile pojezdzic zeby zobaczyl z czym masz problemy... Gdyby był jeden, wiedzial by i nie marnowal bys swojego cennego czasu na "slepe uliczki"

Pieczka00

  • Gość
Nauka jazdy
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 22, 2010, 23:31:22 »
Cytat: "Vanessa2o1o"
Zostalam poinformowana o tym ze bede prowadzona przez dwoch instruktorow.. Teraz bym sobie na to nie pozwoliła.


Więc w czym był problem że sobie na to pozwoliłaś???

Vanessa2o1o

  • Gość
Nauka jazdy
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 22, 2010, 23:37:08 »
We mnie byl ten problem.. myslalam ze wszedzie tak jest ale sie mylilam..

Pieczka00

  • Gość
Nauka jazdy
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 22, 2010, 23:43:15 »
Cytat: "Vanessa2o1o"
We mnie byl ten problem.. myslalam ze wszedzie tak jest ale sie mylilam..


Troszke dziwne ale ok.Do mnie zawsze dzwonili jak mój instruktor prowadzący nie mógł w danym dniu jezdzić,albo sie zgadzałem albo nie. Instruktorem był Gracjan człowiek perfekt, 2 razy jezdziełem z dziadkiem Mariuszem,raz z Piotrkiem, I raz z  kolegą który ciągłe rozmawiam przez kom mi to nie przeszkadzało :)

Martek

  • Gość
Nauka jazdy
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 23, 2010, 10:07:55 »
Serdecznie polecam naukę jazdy JEDYNKA można swobodnie dostosować godziny jazdy, miła, spokojna atmosfera, śmiało można się o wszystko podpytać, prawo jazdy zadałam za 1 wszym razem bez dodatkowych godzin jazdy, jazdy mogą być ze szczecina oraz z Polic nie miałam z tym żadnego problemu, polecam szczerze:)

Vanessa2o1o

  • Gość
Nauka jazdy
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 23, 2010, 10:51:58 »
Ja jezdziłam z Michalem Piotrkiem Mariusz Marek Emila i Z takim wysokim gosciem..  
Cytat: "Pieczka00"
dziadkiem Mariuszem
... to chyba najlepszy instruktor!

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Nauka jazdy
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 23, 2010, 13:17:25 »
Cytat: "Vanessa2o1o"
Pieczka00 napisał/a:
dziadkiem Mariuszem
... to chyba najlepszy instruktor!


i straszny nerwus  :crazy: