Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nasze kochane PIESKI!!!  (Przeczytany 100781 razy)

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 12, 2009, 20:55:30 »
Dla mnie to dzieci nie powinny w ogole po trawnikach chodzic :) jest od tego chodnik i droga do piaskownicy tez prowadzi przez chodnik :) proste :)

zbyszko

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 01, 2009, 20:59:46 »
Przybłąkał się pies (suka) rasy GOLDEN RETRIEVER (jasna) , wiadomość dla właściciela na pw lub nr tel 0913176272. Pies bardzo tęskni. Jutro zostanie odwieziony do hotelu w Sierakowie, Bo dzisiaj go tam nie chcą.................  :alien:

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 01, 2009, 21:05:32 »
zbyszko w okolicach ul. Boh. Westerplatte jest chyba 5 goldenów, w tym z pewnością dwie suczki. Niestety nie znam właścicieli tych psów osobiście, poza jednym z widzenia - G.Ufniarzem.
Może warto się tam przejechać z patrolem i popytać ludzi? Szkoda ślicznotki, by oddawać ją do hotelu :(
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

AdamPolice

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 01, 2009, 21:13:23 »


A oto mój piesek Labrador Retriever maści Biszkoptowej obecnie ma 8 miesięcy wabi się "Fliper"  :jupi:

zbyszko

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 01, 2009, 22:52:17 »
Cytat: "draculka"
Może warto się tam przejechać z patrolem i popytać ludzi? Szkoda ślicznotki, by oddawać ją do hotelu :(

Może jak to są prawdziwi psiarze to się ogarną do jutra na dziś jest w dobrych rękach...... :alien:

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 01, 2009, 23:12:35 »
jeżeli ja bym spotkała takiego bezpańskiego Labradora to bym go przygarneła i nikomu nie oddała :( ty psy są najlepsze mam nadzieje , że kiedyś sobie takiego kupie
;| AdamPolice piękny ten twój psiak :)
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 02, 2009, 17:14:20 »
Zbyszko serdecznie dziękuję za zaopiekowanie się suczką moich znajomych . Wczoraj uciekła im z podwórka, bardzo się martwili  :< . Dzisiaj odebrali ją  z sierakowa. Jest zestresowana, ale szczęśliwa, bo już u siebie.  :rotfl:  Oby takich ludzi jak ty było więcej . :)

zbyszko

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 02, 2009, 17:28:42 »
też się cieszę że znależli się właściciele- :alien:
Mam tylko pytanko czy informacja o piesku była z forum czy z ogłoszeń bo nie wiem jaką formę stosować w przyszłości.

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 02, 2009, 18:08:06 »
Oni pieska szukali nie wiedząc o ogłoszeniach, ktoś im podpowiedział żeby zajrzeć do tego hotelu. A ja to ogłoszenie na forum zauważyłam dopiero teraz jak piesek już był w domu. Szkoda że wcześniej ( wczoraj ) tu nie zajrzałam, mogłabym szybciej pomóc. Jeszcze raz dzięki ! :)

Adazz

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 23, 2009, 09:58:02 »


A oto Luna. Labrador Retriever. Aktualnie około 3 i pół roku. Wiecznie uśmiechnięta'n'głodna.

marcin

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 03, 2009, 17:34:21 »
mam dwu letnią suczkę owczarka niemieckiego i myślę czy udać się na szkolenie z nią. nie sprawia kłopotów, niezwykle posłuszna i oddana.... ale może tak dla niej niech się pobawi trochę? :smile:

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 03, 2009, 17:39:52 »
Cytat: "marcin"
mam dwu letnią suczkę owczarka niemieckiego i myślę czy udać się na szkolenie z nią. nie sprawia kłopotów, niezwykle posłuszna i oddana.... ale może tak dla niej niech się pobawi trochę? :smile:


marcin, skoro sunia ma już 2 latka i nie sprawia kłopotów to domyślam się, że jest już w miarę ułożona, może lepiej na jakieś psie sporty typu agility lub frisbee? będzie miała więcej frajdy niż na szkoleniu

marcin

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 07, 2009, 20:08:09 »
może i tak... a gdzie można się zapisać na takie sporty? ile to kosztuje?

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 07, 2009, 21:42:49 »
musiał byś popytać w psich szkołach, jedyną jaką ja znam i polecam to Psia Farma (kiedyś Psie Ranczo chyba) pogrzeb w necie to pewnie znajdziesz więcej informacji

myszka

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 19, 2009, 14:17:10 »
Witam, od paru dni zamieszkał z nami 8 tygodniowy szczeniaczek rasy West Highland White Terrier. Mój problem polega na żywieniu takiego pieska. Teraz karmie go 4 razy dziennie i są to kaszki mleczno-ryżowe, namoczona sucha karma i różnego rodzaju obiadki typu ryż, makaron z warzywami i mięskiem, no i oczywiście przegotowana woda do picia. Jak długo mój maluszek powinien być na takiej diecie, od kiedy zmiejszać ilość posiłków i ile razy już jako dorosły powinien jeść (słyszałam że jeden posiłek wystarczy?) i co? Chyba nie będę musiała się z nim tak pieścić do końca?