Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nasze kochane PIESKI!!!  (Przeczytany 100772 razy)

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #180 dnia: Listopada 18, 2010, 21:06:08 »
Dzięki wielkie za info

karolina

  • Gość
Jak zabezpieczyć psiaka przed mrozem, śniegiem....
« Odpowiedź #181 dnia: Grudnia 03, 2010, 16:27:33 »
Hej:)

Jak już kiedys tam wspomniałam, jestem szczęśliwą posiadaczką- w tym momencie-4miesiecznego Buldoga Francuskiego.
Mój Frodek wczoraj zobaczył pierwszy raz śnieg. Nie jest on zadowolony że cos mokrego i zimnego leży  na trawie:/
Zakupiłam ja dla mego psiaka swetrek. Smiesznie maluch w nim wyglada no ale mam nadzieje ze choć troszkę go grzeje. Zastanawiam się jak moge ochronic go przed mreozem i wilgocią.
Nie jestem za tym by pieski nosiły butki sweteki kurteczki-wiem jednak jak trzesie sie mój frodek z zimna i zrobiłabym wszystko by wyjscie na dwór nie było dla niego traumą.
Co moge zrobic?? Jak oswoic psa ze sniegiem?? Jak zabezpieczyć go przed zimnem??

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #182 dnia: Grudnia 03, 2010, 22:20:12 »
Nijak. Jeśli pies jest zdrowy, to pozwól mu być psem, a nie dziwadłem na 4 łapach.
BF nie mają podszerstka, więc nie są przystosowane do dłuższego przebywania w temperaturach zimowych. Spacer fizjologiczny jednak w zupełności są w stanie znieść i przetrwać.
Moja dobermanka w ubiegłym roku przy temperaturach dużo niższych spędzała na świeżym powietrzu po 2h i nic jej nie było. Owszem była cały czas w ruchu, ale nie miała żadnych okryć dodatkowych, ani nawet posmarowanych łap wazeliną na trudnym podłożu.
Z bezpodszerstkowym psem dosłownie nie robię nic. Oj no może poza tym, że tradycyjny metalowy łańcuszek treningowy zamieniam na szeroką skórzaną obrożę by zimno metalu nie powodowało infekcji gardła (a powodowało).
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #183 dnia: Grudnia 04, 2010, 09:35:28 »
Witam.


Ramzes


Marley


i jeszcze nasze króliczki Mila i Czarek :P

Pozdrawiam.
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #184 dnia: Grudnia 04, 2010, 15:19:53 »
Ja tam mam kubrak(pod spodem polar,na wierzchu materiał nieprzemakalny) dla swojej rudej,ale zakładam go tylko jak jest poniżej -10,albo jak idziemy na zakupy,gdzie musi postać trochę przed sklepem,na szkoleniu,gdzie musimy dużo siedzieć lub warować też miała kubrak,a warowanie tylko na materacu,bo za chiny się nie położy na śniegu.Jak idziemy do lasu i szleje jak głupia,kubrak zostaje w domu,też u niej podszerstka brak,ale musi się z zimnem oswajać,zacznij Karolinka od krótkich spacerków i z czasem dopiero je wydłużaj,a najlepiej znaleźć kompana do zabaw na spacerku to pies zapomni o zimnie.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

karolina

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #185 dnia: Grudnia 30, 2010, 14:01:23 »
A mam takie pytanko:
nie wiecie przypadkiem jak pracuje w ostatnie dni roku weterynarz przy ul. głowackiego??

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #186 dnia: Grudnia 30, 2010, 18:11:50 »
Karolina on na bieżąco ma wywieszone kartki na bramce kiedy przyjmuje.Raz przyjmuje z rana,raz po południu.Nie ma ustalonych dni i godzin,kiedy on przyjmuje niestety.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

cassidy

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #187 dnia: Stycznia 26, 2011, 16:00:12 »
Witam!

Mój 9miesięczny piesek poszukuję kolegów oraz koleżanek do wspólnych zabaw   ;D  
Mile widziane młode psiaki,płeć bez znaczenia.
Ważne,żeby lubiły zabawę,ruch oraz nie były agresywne.
Ze względu,że mój pies jest dużej rasy poszukuje dla niego towarzysza nie mniejszego niż cocer spaniel,a najlepiej optymalna wielkość to psy takie  jak labrador,bokser,husky itp.  
Jak wiadomo najwięcej frajdy szczególnie młodym psiakom przynosi właśnie zabawa z innym psem, więc mam nadzieje,że znajdzie się ktoś chętny,by nasze pieski mogły się razem pobawić i wybiegać.
Jakby co proszę pisać, będę tu codziennie zaglądać.

Pozdrawiam

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #188 dnia: Stycznia 26, 2011, 17:30:17 »
Ja mam sunię bokserkę,często w lesie za wieżowcami i dalej latamy,jak coś,to zapraszamy do zabawy :)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

cadillac89

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #189 dnia: Marca 25, 2011, 00:52:03 »
Chow-Chow król lew w śród psów.Oto fotki moich dwóch chowków



Wspaniała,choc zapomniana w Polsce rasa. Alternatywa dla wszelkiego rodzaju psów  ludożerców.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #190 dnia: Marca 25, 2011, 10:34:04 »
To ja pokażę swoją pannicę :)









Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

cadillac89

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #191 dnia: Marca 25, 2011, 22:59:25 »
Proponuję by sunia biegała w kagańcu bo może się zdarzyc że jęzor sobie przydepnie. :rotfl:  Piękny szczęśliwy zwierzak.

cadillac89

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #192 dnia: Marca 25, 2011, 23:15:02 »
Ja też sobie pobiegałem...



Benek z przyjaciółką.


Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #193 dnia: Marca 26, 2011, 23:59:19 »
Szukam aktu prawnego mówiącego o tym, iż pies biegający luzem, pod opieką przewodnika, musi nosić kaganiec. Czy ktoś wie gdzie i jak go znaleźć?
Przeszukałam bip.police.pl ale najwyraźniej nie potrafię odnaleźć :|
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

cadillac89

  • Gość
Nasze kochane PIESKI!!!
« Odpowiedź #194 dnia: Marca 27, 2011, 12:28:27 »
Czasem zastanawiam się czemu ustawodawca uwziął się na psy. Po psach trzeba sprzątac,prowadzac na smyczy i w kagańcach. A co z kotami? Ostatnio kot sąsiada mnie podrapał i ugryzł kiedy ratowałem go z pod maski samochodu przed niechybną śmiercią . Jego ulubionym miejscem na załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych jest  wygrabiony pas piasku między płotem a autem. Czy prawo nie powinno zrównac w obowiązkach właścicieli psów i kotów?Jak na razie koty po znajomości  mają fory.