Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.  (Przeczytany 35690 razy)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Marca 15, 2019, 07:41:34 »
Dlaczego jeszcze żaden dziennikarz nie podjął tematu cen paliw w Policach? Różnica pomiędzy cenami w Policach, a Szczecinem waha się pomiędzy 10-25 groszami na litrze. Wiem, że mamy "wolny rynek" ale u nas ewidentnie robią nas w bambuko.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 15, 2019, 09:27:01 »
Też to zauważyłem. Różnice w cenie potrafią sięgać nawet 40gr/L.
Jest wolny rynek i jedyną szansą na to aby nie robili nas w bambuko, jest poprostu nie tankować na polickich stacjach.
Osobiście tankuje na orlenie w lubieszynie. Są dni, kiedy tankując za 300 zł jestem ponad 30 zł do przodu. Niby nic, ale piechotą nie chodzi.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 15, 2019, 09:43:05 »
Są dni, kiedy tankując za 300 zł jestem ponad 30 zł do przodu. Niby nic, ale piechotą nie chodzi.

E no, 10% to nie jest "nic", to już fajny rabat, którego nie osiągnie się nawet kartami lojalnościowymi.

Nie trzeba jechać na Lubieszyn nawet. BP koło Leroya obecnie chyba 4,79zł. A w Policach ile? Nadal ponad 5zł? XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 15, 2019, 10:23:23 »
Przez miesiące czy nawet lata w Policach cena paliwa była niższa na stacjach niż w Szczecinie (Orlen=Orlen, Lotos=Lotos). Teraz od paru miesięcy to Szczecin jest tańszy o 30-40 gr, nawet na trasie do Świnoujścia paliwo potrafi być tańsze. Cóż tak bywa. Ja jestem tego świadom i dlatego kasę zostawiam teraz w Szczecinie. Problem mają niestety tylko ci, którzy jeżdżą tylko po Policach.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 15, 2019, 10:27:56 »
Ja już od dłuższego czasu omijam polickie stacje i tankuję tylko w Przęsocinie. Benzyna i LPG bardzo dobrej jakości i osiągam na paliwie z tej stacji najlepsze osiągi jeżeli chodzi o przejechane kilometry na zatankowanym tam paliwie. Nawet Szczecin się nie umywa do przęsocińskiej stacji. Cenowo również jest różnica między polickim a przęsocińskim Orlenem.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 15, 2019, 12:17:42 »
Może jesteśmy "Doliną Krzemową":), ale fakt coś w tym jest z tymi cenami.

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 15, 2019, 16:17:54 »
Przez miesiące czy nawet lata w Policach cena paliwa była niższa na stacjach niż w Szczecinie
To fakt, że kiedyś w Policach było taniej i nawet znajomi ze Szczecina wykorzystywali okazję i tankowali  w Orlenie na Piłsudskiego. Teraz to my jadąc do Szczecina tankujemy w Schellu, Orlenie lub BP, oszczędzając kilka złotych. Polickie stacje tracą klientów na własne życzenie.

Offline ogolny 22

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 15, 2019, 18:00:26 »
Wydaje mi się że ta zmiana cen nastąpiła jakiś czas po zmianie Ajenta na Polickich stacjach Orlenu. Nawet na stacjach na samej granicy w Kołbaskowie jest taniej niż w Policach.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 15, 2019, 18:41:25 »
Ale Lotos i ta mała obok też mają mocno zawyżone.

Dziś na Orlenie widziałem wszystkie stanowiska zajęte także o czym my w ogóle rozmawiamy. XD Po co mają obniżać ceny jak lud i tak płaci?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 15, 2019, 19:43:07 »
Tak z ciekawosci - ile litrow paliwa zuzywacie miesiecznie, ze oplaca wam sie jechac specjalnie do Szczecina zatankowac za 10 gr mniej? :D

Offline Żaba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 15, 2019, 19:51:53 »
A kto mówi że specjalnie jeździ tankować? Raczej przy okazji.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 15, 2019, 19:53:49 »
Chłopy na shoutboxie pisali cos takiego pare dni temu, zanim ten temat powstal.

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 15, 2019, 20:25:50 »
Ja tankuje raz w tygodniu, fakt, że gazu ale w miesiącu to jest na 100 km. więcej jazdy.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 15, 2019, 20:50:09 »

Ale Lotos i ta mała obok też mają mocno zawyżone.




Pewnie dlatego, że jest też zmowa między Lotosem i Orlenem, a mała odejmuje sobie raptem 3 czy 5 groszy od nich. Wjeżdżasz do Polic i po cenie na Orlenie od razu wiesz ile będzie na Lotosie. Jeżeli jest różnica w cenie między L i O, to tylko dlatego że ktoś przysnął i nie zmienił na taką identyczną.