Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wiosna - nowa partia Biedronia  (Przeczytany 8297 razy)

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Wiosna - nowa partia Biedronia
« dnia: Lutego 03, 2019, 18:15:58 »
Jak w temacie, czy ma szansę wypłynąć na szerokie wody.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 03, 2019, 18:52:09 »
Moim zdaniem ma duże szanse. Biedroń jako Prezydent Słupska sprawdził się bardzo dobrze, było bardzo dużo pozytywnych opinii. Oby jego partia zmieniła w końcu Polską scenę polityczną. Ludzie mają dość tej wojny Polsko-polskiej. Duże znaczenie będzie miał też skład partii. Potrzeba jest świeżości a nie "chorągiewek" z innych partii.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 03, 2019, 23:02:52 »
Kolejny folklor polityczny w stylu Palikota, Petru i Rewińskiego. Chwytliwe hasełka i obiecywanie wszystkiego, co tylko można. Za 4 lata odejdą w polityczny niebyt, w granicach błędu statystycznego. Walka z kościołem, aborcja na żądanie i zamykanie kopalń... Koncert życzeń i nic więcej. Pis tylko zaciera ręce, bo wybory w cuglach wygrają. Uczniowi Palikota nie wróżę kariery.
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2019, 23:22:13 wysłana przez TrzebieżCITY »
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 04, 2019, 07:46:27 »
Kolejny folklor polityczny w stylu Palikota, Petru i Rewińskiego.

Dokladnie to samo chcialem napisac, ciekawe czy wschodzaca "gwiazda" lewej strony sceny politycznej rownie przejrzyscie udokumentuje srodki z jakich sfinansowano wczorajszy festiwal marzen tych oblakanych biedakow. O rozliczeniu sie z podatku od darowizn, jakie musialy poplynac, by to zorganizowac, nie warto nawet wspominac. Sam fakt, ze jeszcze nie wygral wyborow, a juz ma fuche dla swojego kochasia w przyszlym rzadzie, mowi sam za siebie. To jest dopiero szczyt hipokryzji.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 04, 2019, 12:10:34 »
Pożyjemy zobaczymy. Myślę, że jest spora grupa Polaków, która przychylnie patrzy się na rozdział kościoła od państwa i zrobieniem porządków w sprawach finansowania kk.

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 04, 2019, 16:34:47 »
Myślę, że jest spora grupa Polaków, która przychylnie patrzy się na rozdział kościoła od państwa i zrobieniem porządków w sprawach finansowania kk.

PiS jakby mial jaja, to by sam to zrobil, z korzyscia dla siebie i KK.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 06, 2019, 16:36:26 »
Pierwszy sondaż i poparcie rzędu 14% .
Żeby tylko nie przykleiły się do niego ròżnego rodzaju spierdoliny ludzkie, jak to miało miejsce w przpadku kukiz15.


Pięknie Biedroń ukręcił nosa Schetynie.
Trzymam kciuki. Żeby tylko nie machał krzyżem i wibratorem jak Palikot. Liczę na rzeczową dyskusję o finansowaniu kk i jego miejscu w świeckim państwie. liczę na rozwiązanie konkordatu i opodatkowanie każdej religii. Mam nadzieję, że przeprowadzi tą dyskusje w spokoju, przedstawi rzeczowe argumenty i przede wszystkim odeprze fałsz, że jest to jakiś zamach na kk.

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 07, 2019, 18:16:24 »
14 % to nie tak dużo, kukis15  na star miał 20 % a jak dobrze kojarzę 22%, co do programu, no to pobożny zbiór życzeń. Pierwsze pytanie z skąd na to wszystko kasa, jakoś nie potrafią konkretnie powiedzieć jakieś mgliste tłumaczenia, zero konkretów. 
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 08, 2019, 13:07:10 »
Kasa ze sponsoringu kk. Są różne wyliczenia, ale średnio nas Polaków ta przyjemność kosztuje 15 miliardów zł rocznie.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 08, 2019, 13:27:20 »
średnio nas Polaków ta przyjemność kosztuje 15 miliardów zł rocznie.

To spora suma, podaj jakies wiarygodne zrodlo.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 08, 2019, 14:48:43 »
O to chodzi, że finanse kk są sprytnie poukrywane, porozrzucane i wogóle tak prowadzone, żeby nie było łatwo jednoznacznie wyliczyć tą kwotę.
Tu masz link do filmiku na którym jest to w miarę przejrzyście wytłumaczone. Film został nagrany już jakiś czas temu. Podejrzewam, że do dnia dzisiejszego kwota podana w tym filmie zdążyła się zaktualizować (czytaj zwiększyć), gdyż co rusz znajdowane są jakieś akty prawne z których kk czerpie korzyści.


Coś nie mogę wkleić linki z Youtube. Wpisz sobie Kuba wątły odc. 108.

Wiem, można nie lubić tego faceta, ale obliczenia wydają się być w miarę rzetelne






« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2019, 14:56:39 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 08, 2019, 18:07:06 »
Strasznie manipuluja faktami, najlepszy przyklad cmentarze, fajnie, ze w Policach cmentarz na Tanowskiej nalezy do KK, albo przekazanie majatku dla KK, oczywiscie fakt, ze wczesniej bylo to zagrabione w bezprawny sposob przez komunistow takze umknelo uwadze "ekspertow". Podawane sa jakies ustawy z 89 roku, a co z pozniej podpisanym konkordatem w 1998 roku? 1% kole w oczy? Przeciez jest to dobrowolne, punkt ten nie pasuje do tej listy. Ale zeby nie bylo, osobiscie popieram rozwiazanie, ktore stosuja Niemcy. Mysle, ze w Polsce nalezaloby wprowadzic podobny system finansowania KK.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 08, 2019, 20:54:15 »
Kasa ze sponsoringu kk. Są różne wyliczenia, ale średnio nas Polaków ta przyjemność kosztuje 15 miliardów zł rocznie.

No przyjmijmy ze tyle nas to kosztuje, ale po pierwsze, aby to odzyskać, trzeba zmienić konkordat, a to trzeba uzgadnac z watykanem daje na to ze w cigu 2/3 lat się dogadają. No to musztarda po obiedzie, a na spełnienie tego wszystkiego to trzeba im jakieś 35/40 mld, czyli jeszcze trochę im brakuje. szczerze program nie do realizacji, wogóle to Biedroń przegonił w obietnicach pis.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 09, 2019, 10:10:02 »
Detonator - jakby polskiemu kk zależało na oczyszczeniu sytuacji, sam dałby czystą i klarowną informację jak to jest z tymi finansami. Nie po to zadali sobie tyle trudu, aby stan swoich finansów można było łatwo określić.
Mówisz o majątku kościoła zagrabionym przez komunistów. Ja powiem inaczej - ten majątek to właśnie kk "pokojowo" zawłaszczył od właścicieli, obiecując im zycie wieczne,  lub inne cuda w zamian.
Jak na moje, to stał się on właścicielem wielu gruntów, w skutek bardzo dobrze przeprowadzanej indoktrynacji. Lud był ciemny i co lepszy cwaniak nie miał najmniejszego problemu, aby sterować ciemną masą. Dzisiaj takie numery już tak gładko nie przechodzą.


Zgadzam się z Tobą,  że rozwiązanie jakie obowiązuje w rzeszy jest chyba najlepszym.


RPzpl - kto Ci powiedział, że rozwiązanie konkordatu musi trwać tyle lat?


Rok w rok na sam konkordat Polska oddaje 2 mld zł. Stać nas na to?
Nie ma pilnieszych wydatków? Co mamy w zamian?


KK nie jest dla nas żadnym partnerem. Ta umowa przynosi korzyści wyłącznie jednej ze stron. Tak nie postępuje równouprawniony partner. Mi to przypomina raka.

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Wiosna - nowa partia Biedronia
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 10, 2019, 09:55:13 »
kto Ci powiedział, że rozwiązanie konkordatu musi trwać tyle lat?
no chyba nie myślisz ze na pierwszym spotkaniu KK od razu wyrazi zgodę na wszystkie ustepstwa, jak byś nie znał kościoła.  Po drugie dupol gdzie ty żyjesz spojrz jak wzystko u nas trwa, no chyba ze pisowi jest cos potrzebne to w 4h.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.