Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Reforma Sądów w Polsce  (Przeczytany 30179 razy)

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 09, 2017, 15:44:53 »
Żadna partia nie jest krystaliczna, nie ma takiej, ale w w chili obecnej nie widzę alternatywy dla PiS. Jak się wam nie podoba PiS to, tak jak pisałem wcześniej ,zagłosujcie w najbliższych wyborach na inną partię. A póki co możecie tylko ponarzekać. Żegnam. Bez odbioru.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 09, 2017, 15:49:28 »
Na wybory pójdę jak zawsze. Mam tylko nadzieję, że nie zdążą do tego czasu obsadzić PKW swoimi "fachowcami". Z tego co czytam powoli się do tego przemierzają.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 09, 2017, 16:09:09 »
Żadna partia nie jest krystaliczna, nie ma takiej, ale w w chili obecnej nie widzę alternatywy dla PiS. Jak się wam nie podoba PiS to, tak jak pisałem wcześniej ,zagłosujcie w najbliższych wyborach na inną partię. A póki co możecie tylko ponarzekać. Żegnam. Bez odbioru.


Czyli nic, zero argumentów? Nic, kompletnie nic się nie odniesiesz do tego co napisałem? Rozumiem, że mniej więcej tak mamy sobie ciebie wyobrażać?



"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 09, 2017, 16:12:40 »
Na wybory pójdę jak zawsze. Mam tylko nadzieję, że nie zdążą do tego czasu obsadzić PKW swoimi "fachowcami". Z tego co czytam powoli się do tego przemierzają.

Dapol nie martw sie na zapas, podobno maja szklane urny wprowadzac i monitoring, wiec spoko, wszystko bedzie sprawiedliwie. :P

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 09, 2017, 16:36:27 »
Szklane urny, monitory..... co to da, jak głosy będą liczyć "odpowiednie" osoby. Liczyć - trochę mnie poniosło.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 12, 2017, 10:26:35 »


Pani Krystyna już nie lubi Pana Piotra. :) :) :)
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 12, 2017, 18:08:23 »
p. kryspin zarzucasz innym ze opieraj swoja wiedzę na TVN, POLSAT, GAZETA WYBORCZA, no tak tylko ty opierasz swoja wiedzę na  TRWAM, RADIO MARYJA, NIEZALEZNA, DO RZECZY, TVP, no wiesz jak sa to obiektywne źródła to ja jestem księdzem, żeby nie powiedzieć biskupem. Co do twoich wypowiedzi jest to taki sam bełkot jaki na miesięcznicach prezentuje jarekzbawicielnarodu, ktory 88 miesięcy dochodzi  prawdy i dojsc nie może. 

Post Merge: [time]Sierpień 13, 2017, 10:32:43 [/time]
A tu przykład  dla pokazania ci jak będą wyglądać sądy po reformie Ziobry,
 http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tajna-wizyta-s%C4%99dzi%C3%B3w-tk-u-prezesa-pis/ar-AApYdwl?li=AAaGjkQ&ocid=spartandhp


no co powiesz na to ?

Post Merge: Sierpnia 13, 2017, 10:46:35
a tu twoje gazetki  ::) 


« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2017, 10:46:36 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 14, 2017, 12:57:25 »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 14, 2017, 15:11:58 »
Nie karmić trola!
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 14, 2017, 15:58:34 »

Sędzia wypuszczała z aresztu bandytów. podejrzani byli klientami jej kochanka adwokata:
http://niezalezna.pl/200732-sedzia-wypuszczala-z-aresztu-bandytow-podejrzani-byli-klientami-adwokata-a-jednoczesnie-jej-kochanka

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 15, 2017, 11:52:48 »

Sędziowie Sądu Najwyższego zwiedzają świat za grube pieniądze:
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/biuro-podrozy-sad-najwyzszy-ile-na-podroze-po-swiecie-wydala-prezes-sadu-najwyzszego_1013032.html


Pozwolę sobie przypomnieć pewne słowa, które z twoich ust padły niedawno:

Gazeta Fakt to rzeczywiście wiarygodne źródło informacji. Nie rozśmieszaj mnie. Ta gazeta powinna się nazywać nie "Fakt" tylko "Fake" jako że słynie z fake newsów.

> krytykuj Fakt
> wrzucaj informacje z Super Expressu

XDDDD

Chciałem rozmawiać poważnie, ale nie da się, po prostu się nie da. Dopasowujesz sobie informacje i wiadomości pod własną rzeczywistość, coś ci pasuje to wklejasz, nie pasuje (a raczej nie masz kontrargumentów) to ignorujesz.

Coraz bardziej jestem przekonany, że jesteś po prostu jednym z tych dzieciaków, którzy dorabiają pisząc fakowe komentarze w necie. Ile dostajecie? 60gr za wpis?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 15, 2017, 12:07:25 »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 15, 2017, 19:33:37 »
Nie wierzę. XD

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 15, 2017, 20:15:50 »
KrP - to dobrze że sam potrafiłeś trafnie siebie ocenić. Nareszcie. I tak właśnie wygląda cała totalna opozycja. Nic dodać nic ująć.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2017, 20:25:25 wysłana przez kryspin »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Reforma Sądów w Polsce
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 15, 2017, 20:27:33 »
XDDD

Już nic innego mi nie pozostaje jak memy skoro dyskusji z tobą przeprowadzić się nie da.

Ale co zarobisz na wpisach to twoje. ;]

Post Merge: Sierpnia 16, 2017, 06:35:00
BTW Kryspin jak to jest, że na moje konstruktywne argumenty, rzeczową i kulturalną dyskusję nie odpowiadasz, moje wykazanie ci twojej hipokryzji ignorujesz, ale memy i śmieszkowe teksty już dostrzegasz i zaczynasz swój charakterystyczny wywód?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2017, 06:35:00 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln