Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kontroler xbox one s  (Przeczytany 3791 razy)

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Kontroler xbox one s
« dnia: Lipca 17, 2017, 23:41:55 »
Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest użytkownikiem konsoli xbox one s? Chciałem się dowiedzieć jak u was wygląda sytuacja z trwałością kontrolerów? Moje dwa padły po paru dniach. Konkretnie lewy drążek w obydwu  padach coś pękło i zaczęło strzelać. Kontroler stał się mało precyzyjny i się zacinał. Jestem przerażony bo gdy wysłałem pady na gwarancję do serwisu i otrzymałem pad zastępczy to po czterech dniach stało się to samo!!! Ogólnie to trzymając tego pada w ręce mam wrażenie że to jakaś plastikowa chińszczyzna. Miałem 7 lat xbox 360 i nigdy nie było żadnych problemów z padem. Chciałbym cofnąć czas i kupić ps.
A jak u was?

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Kontroler xbox one s
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 18, 2017, 09:16:53 »
Przy takiej ilości popsutych padów obstawiał bym jednak błąd użytkownika. Mam tego pada i działa bez problemu. Nie mam też wrażenia plastikowej chińszczyzny.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Kontroler xbox one s
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 18, 2017, 09:56:35 »
Mam xone praktycznie od premiery. Dwa pady pomimo tego, ze są trochę sponieierane przed dwójkę dzieci są w stanie idealnym.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Kontroler xbox one s
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 18, 2017, 20:48:37 »
Kurcze gram na xboxach od siedmiu lat więc nie sądzę abym popełniał błąd w użytkowaniu pada. Zresztą jaki można popełnić błąd? Nie spada na ziemię, nie siadam na nim nie jem podczas grania... tak jak pisałem wcześniej poprzednia generacja służyła mi siedem lat bez żadnej usterki. Gry typu fifa są że tak powiem "dynamiczne" i pady są zapewne bardziej obciążone ale skoro w 360 się dało to uważam że te w one s są po prostu za delikatne. Czytałem na różnych forach konsolowych i ten problem jest dość powszechny. Albo ludzie narzekają bardzo slbo wręcz przeciwnie. Może problem dotyczy jakiejś partii produkcyjnej? Są pady elite ale dość drogie w których podobno nic takiego się nie dzieje...