Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rejestracja do lekarza ogólnego  (Przeczytany 5962 razy)

Offline Jan

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Rejestracja do lekarza ogólnego
« dnia: Listopada 15, 2016, 11:30:43 »
Czy rejestracja do lekarza ogólnego musi być tylko o godzinie 7,30 na dany dzień.W innym województwie mogę się zarejestrować w danym dniu na dzień następny.Po co oni siedzą w tej rejestracji przez cały dzień.Zapisów na termin odległy brak.Jeśli pomysł Wam się podoba proszę o zasugerowanie takiego pomysłu w przychodni.
Jan

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja do lekarza ogólnego
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 15, 2016, 11:47:57 »
Jeśli pomysł Wam się podoba proszę o zasugerowanie takiego pomysłu w przychodni.
masz z tym problem to sam idź i im zasugeruj.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2016, 11:58:37 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja do lekarza ogólnego
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 16, 2016, 08:34:57 »
Ale pan ma racje kilka razy już to zgłaszałam do funduszu ale na pół roku rejestrują z wyprzedzeniem a później znów robią łaskę .Zastanawiam się dlaczego tak jest ?Wytłumaczenie jest jedno arogancja brak empatii dla pacjenta.Ja mam problem z poruszaniem się i jak słyszę że mam przyjść o 7 rano to nóż mi się w kieszeni otwiera.Wszędzie można zarejestrować się telefonicznie na późniejszy termin tylko Police robią laskę.Kierownictwo danej przychodni ma gdzieś dobro pacjenta.

Offline Jan

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja do lekarza ogólnego
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 16, 2016, 17:36:39 »
Też mam problemy z poruszaniem się.Dzisiaj dzwoniłem od 7,30, za 52-gim razem odebrano telefon, ale brakło numerków.Była godzina 7,45.
Jan

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja do lekarza ogólnego
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 16, 2016, 20:00:52 »
poinformować NFZ i jakiś czas będą rejestrować tak jak w całej Polsce.

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja do lekarza ogólnego
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 22, 2016, 18:48:14 »
Też mam problemy z poruszaniem się.Dzisiaj dzwoniłem od 7,30, za 52-gim razem odebrano telefon, ale brakło numerków.Była godzina 7,45.
potwierdzam u mnie to samo w dziecięcym, na telefon zapomnij że się zarejestrujesz na ten sam dzień wirusy szaleją, najlepiej stanąć w kolejce i się rejestrować, pierwszą kolejność mają ci pod rejestracją później w wolnej chwili odbiorą tel. i po numerkach
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2016, 18:51:16 wysłana przez VIRUS »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja do lekarza ogólnego
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 22, 2016, 19:52:04 »
Od zawsze w przychodni na siedleckiej jest normą,  ze telefonicznie się nie zarejstrujecie. Po co tu wylewanie żalu. Nic to nie da. Pomożecie,  zróbcie coś,  co wy na to....
Mi również to się nie podobało. Przepisalem się do mediki i jest trochę lepiej.
Jak wam się coś nie podoba, to robcie/dzialajcie aby to zmienić. Posty na forum mają niewielką moc sprawczą
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: Rejestracja do lekarza ogólnego
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 24, 2016, 13:42:46 »
W sumie nigdy nie miałem problemu z jakąkolwiek rejestracją w naszej dziecięcej, więc jestem trochę zdziwiony takimi postami.
Przy okazji dodam, że bodajże na dwóch (?) gabinetach lekarskich jest kartka z informacją, że wchodzi trzech pacjentów z numerkiem a jako czwarty bez owego itd.
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."