Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...  (Przeczytany 34816 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #75 dnia: Września 18, 2016, 20:15:26 »
Ależ oczywiście, że stworzył. Nie ma ku temu żadnych wątpliwości - zresztą w wielu systemach filozoficzno-naukowych, tłumaczących mechanizmy funkcjonowania świata wspomina się o praprzyczynie, albo o Pierwszym Poruszycielu. Poza tym mówi się też o tym, że świat/wszechświat powstał przez najzwyczajniejszy przypadek - a dla katolika nie ma czegoś takiego, jak przypadek ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #76 dnia: Września 18, 2016, 20:24:27 »
Bo osobiście uważam, że nie mógł stworzyć wszechświata, ponieważ przed wielkim wybuchem nie było pojęcia czasu, ponieważ nie było jeszcze materii... Więc bóg nie miałby czasu stworzyć czegokolwiek...

Skoro Bóg niczego nie stworzył, to dlaczego człowiek tylko odkrywa różne rzeczy? Odkrywa, a nie tworzy z niczego. Nie ma na Ziemi ani jednej rzeczy stworzonej z niczego przez człowieka, jest to tylko połączenie już istniejących elementów w logiczną całość, która finalnie tworzy tzw. "odkrycie". To wszystko nie może być i nie jest przypadkiem.

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #77 dnia: Września 19, 2016, 08:53:09 »
jesteśmy na Ziemię rzuceni przez nie poznane dotąd byty z Wszechświata a religia została nam dana i wymyślona tylko po to, by człowiek nie czul się samotnie, by czul oparcie, by czul, ze ma jakaś sile wyższą nad sobą, której może swój los powierzyć. Kościół to podłapał i do dzisiaj to ciągnie. Co by nie mówić, bardziej jestem utwierdzony w przekonaniu, że jesteśmy z kosmosu - wzorując się na programie starożytnych kosmitach ze stacji history niż to, że jest bóg. Jest wiele dowodów, że w przeszłości mieliśmy gości na Ziemi niż na to że bóg istnieje. Wiem, że trudno to przyjąć do siebie, że jesteśmy rzuceniu na Ziemię od tak... ale brutalna prawda tak wygląda...

ja dalej postuluję. że kasjer zbierający w niedziele na tace powinien mieć wolne - on też chciałby z rodziną święcić dzień święty...
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2016, 09:00:30 wysłana przez anna.kupiec »

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #78 dnia: Września 19, 2016, 08:57:28 »
Może jednak wróćcie do tematu związanego z pracą w niedzielę. O Bogu, jego istnieniu lub nie piszcie w innym dziale.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #79 dnia: Września 19, 2016, 09:16:54 »
Co by nie mówić, bardziej jestem utwierdzony w przekonaniu, że jesteśmy z kosmosu - wzorując się na programie starożytnych kosmitach ze stacji history niż to, że jest bóg.

Kolejna baba z suisiakiem na forum... Teraz przynajmniej wiem skad biora sie te wszystkie "kosmiczne" tematy. :)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #80 dnia: Września 19, 2016, 09:53:13 »
Kolejna baba z suisiakiem na forum...
podobno wszyscy jesteśmy stworzeniami bożymi, więc proszę się nie śmiać :P
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #81 dnia: Września 19, 2016, 10:05:23 »
Ostatni raz proszę o powrót do tematu, będę usuwał posty.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #82 dnia: Września 20, 2016, 16:19:20 »
podobno wszyscy jesteśmy stworzeniami bożymi, więc proszę się nie śmiać
Piotr Duda,ten sam ,który z bronią u nogi stał na straży socjalistycznej ojczyzny,pełniąc zaszczytna zasadnicza słuzbę wojskową, dalej twierdzi ,że niedziela jest dla boga.Ciekawe skąd on to wie?Jeśli tak uważa to powinien powstrzymać się od zakupów w niedzielę a nawet sobote i pozostałe dni.Dzięki temu on ze swoją bolszewicką organizacją zniszczy handel niedzielny i nie trzeba będzie ustawowo wprowadzać jedenastego przykazania.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2016, 16:23:01 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu