Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...  (Przeczytany 34824 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #60 dnia: Września 10, 2016, 13:39:26 »
Może parias tego by nie robił, ale jego Pani żona go tego nauczyła i wyjścia już tu taj nie ma.

Ty, opluty, od Pariana to się odpierwiastkuj, bo to porządny typ. Dobrze radzę. ;)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #61 dnia: Września 10, 2016, 15:24:48 »
Hej, ale to nie chodzi o to, czy Parian jest porządny typ (chociaż jest). Chodzi o to, że osobnik czepiający się rodziny innego forumowicza powinien z forum wylatywać natychmiast i bez ostrzeżenia.
Każdy przyzwoity admin powinien to rozumieć i egzekwować, nawet bez zapisu w regulaminie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #62 dnia: Września 10, 2016, 16:02:15 »
Chodzi o to, że osobnik czepiający się rodziny innego forumowicza powinien z forum wylatywać natychmiast i bez ostrzeżenia.

No ta działka należy do szanownych Adminów...

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #63 dnia: Września 10, 2016, 16:12:39 »
Pingwinku nie czepiam się rodziny pariana tylko modelu wychowywania tej rodziny.
I mogę polecieć z forum jeśli to cię zadowoli, bo mnie to lata.
A Ty jesteś skarżypyta. Taki Wojtek z piaskownicy, co wszystkim psocił, a jak dostał liścia to biegł do mamusi na skargę.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #64 dnia: Września 10, 2016, 16:34:49 »
Polactwo w najczysztszej postaci.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #65 dnia: Września 10, 2016, 22:38:12 »
Ja bym powiedział, że buractwo. Na całe szczęście nie mam cię andżelo w rodzinie, więc po prostu zmyślasz pisząc o modelu wychowania. Wcale mnie to nie dziwi, bo tam, gdzie brakuje argumentów zaczyna się opluwanie i jest to normalne dla ludzi o twoim poziomie. Nawet sie zbytnio nie gniewam, bo to trochę jak gniewać się na dziecko.
Kolegom dziękuję za racjonalne podejście do tematu.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #66 dnia: Września 12, 2016, 16:22:18 »
Ja bym powiedział, że buractwo. Na całe szczęście nie mam cię andżelo w rodzinie, więc po prostu zmyślasz pisząc o modelu wychowania. Wcale mnie to nie dziwi, bo tam, gdzie brakuje argumentów zaczyna się opluwanie i jest to normalne dla ludzi o twoim poziomie. Nawet sie zbytnio nie gniewam, bo to trochę jak gniewać się na dziecko.
Kolegom dziękuję za racjonalne podejście do tematu.
To nie jest buractwo.To model "nowego człowieka" o którego zabiega cały czas jarosławpolskęzbaw budując fundamenty państwa faszystowskiego.Oni nawet nie wiedzą,że dniem świętym,wolnym od pracy wg Starego Testamentu jest sobota.W 364 roku zakazano świętowania szabatu,czyli wg Biblii 7 dnia kiedy Bóg odpoczywał po stworzeniu świata.
jestem gorszego sortu

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #67 dnia: Września 12, 2016, 17:01:28 »
To bandziory z SB na kursach mieli tez, wyklady z teologii ;D Pewnie ty Juras, taki znawca dziejow kosciola, byles wykladowca.
PO,tylko dla idiotów.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #68 dnia: Września 12, 2016, 18:05:01 »
wg Starego Testamentu jest sobota.W 364 roku zakazano świętowania szabatu,czyli wg Biblii 7 dnia kiedy Bóg odpoczywał po stworzeniu świata.

Sprawdź sobie jeszcze, w jaki dzień tygodnia zmartwychwstał niejaki Jezus z Nazaretu ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #69 dnia: Września 13, 2016, 23:09:03 »
Ja bym powiedział, że buractwo. Na całe szczęście nie mam cię andżelo w rodzinie, więc po prostu zmyślasz pisząc o modelu wychowania. Wcale mnie to nie dziwi, bo tam, gdzie brakuje argumentów zaczyna się opluwanie i jest to normalne dla ludzi o twoim poziomie. Nawet sie zbytnio nie gniewam, bo to trochę jak gniewać się na dziecko.
Kolegom dziękuję za racjonalne podejście do tematu.
To nie jest buractwo.To model "nowego człowieka" o którego zabiega cały czas jarosławpolskęzbaw budując fundamenty państwa faszystowskiego.Oni nawet nie wiedzą,że dniem świętym,wolnym od pracy wg Starego Testamentu jest sobota.W 364 roku zakazano świętowania szabatu,czyli wg Biblii 7 dnia kiedy Bóg odpoczywał po stworzeniu świata.


Jednak ty odjechałeś.
Do kościoła nie chodzę.
Sobota jest wolna dla żydów.
Niedziela w Polsce zawsze była wolna od pracy. Nawet dla komunistów. Może dla tego, że nie uznawali szabatu.
I w moich wypowiedziach, nigdy nie użyłem argumentu religijnego.
Jeśli dla ciebie rosół u babci kojarzy się z religią to współczuję.
I dziękuję, że teraz my jesteśmy Top model nowego człowieka, a nie pedalskie lewactwo w apaszkach i zbrązowiali, liberalni chłopcy po solarium.


Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #70 dnia: Września 14, 2016, 13:02:26 »
wg Starego Testamentu jest sobota.W 364 roku zakazano świętowania szabatu,czyli wg Biblii 7 dnia kiedy Bóg odpoczywał po stworzeniu świata.

Sprawdź sobie jeszcze, w jaki dzień tygodnia zmartwychwstał niejaki Jezus z Nazaretu ;)
Tytuł tematu zaczyna się od słów"niedziela jest dla boga.....".Niejaki Jezus z Nazaretu nie jest bogiem a na syna bożego został namaszczony przez Konstantyna Wielkiego w 325 roku na I soborze nicejskim.  Sam Jezus z Nazaretu o czczeniu szabatu mówił słowami Mateusza"nie sądzcie,że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków.Nie przyszedłem znieść ale wypełnić.Zaprawdę bowiem powiadam wam:dopóki niebo i ziemia nie przeminą ,ani jedna jota ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie,aż sie wszystko spełni.Ktokolwiek więc zniósłby jedno z  tych przykazań,choćby najmniejszych,i uczyłby tak ludzi,ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim.A kto je wypełnia i uczy wypełniać,ten będzie wielki w królestwie niebieskim".
jestem gorszego sortu

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #71 dnia: Września 14, 2016, 13:32:26 »
wg Starego Testamentu jest sobota.W 364 roku zakazano świętowania szabatu,czyli wg Biblii 7 dnia kiedy Bóg odpoczywał po stworzeniu świata.

Sprawdź sobie jeszcze, w jaki dzień tygodnia zmartwychwstał niejaki Jezus z Nazaretu ;)
Tytuł tematu zaczyna się od słów"niedziela jest dla boga.....".Niejaki Jezus z Nazaretu nie jest bogiem a na syna bożego został namaszczony przez Konstantyna Wielkiego w 325 roku na I soborze nicejskim.  Sam Jezus z Nazaretu o czczeniu szabatu mówił słowami Mateusza"nie sądzcie,że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków.Nie przyszedłem znieść ale wypełnić.Zaprawdę bowiem powiadam wam:dopóki niebo i ziemia nie przeminą ,ani jedna jota ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie,aż sie wszystko spełni.Ktokolwiek więc zniósłby jedno z  tych przykazań,choćby najmniejszych,i uczyłby tak ludzi,ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim.A kto je wypełnia i uczy wypełniać,ten będzie wielki w królestwie niebieskim".
Widzę, że słyszysz dzwony, ale nie wiesz z którego kościoła. Oczywiście, że Jezus jest Bogiem i na szczęście Twoje próby zaklinania rzeczywistości tego nie zmienią. Poza tym sam sobie zaprzeczyłeś - słowem kluczem jest tu wypełnienie Starego Testamentu Nowym Przymierzem.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #72 dnia: Września 16, 2016, 15:00:59 »
Widzę, że słyszysz dzwony, ale nie wiesz z którego kościoła. Oczywiście, że Jezus jest Bogiem i na szczęście Twoje próby zaklinania rzeczywistości tego nie zmienią. Poza tym sam sobie zaprzeczyłeś - słowem kluczem jest tu wypełnienie Starego Testamentu Nowym Przymierzem.
Mnie akurat dzwięki dzwonów nie rajcują a niepotwierdzona informacja ,że Jezus z Nazaretu sam nazywał się bogiem nie oznacza,że nim był .Wracając do I Soboru Nicejskiego zarządzony na polecenie Konstantyna Wielkiego spis wszystkich znanych mitów,bóstw i wierzeń takich jak;Jowe,Jowisz,Salenus,Baal, Thor,,Gade, Apollo,,Juno,Aries,Taurus,Minerwa itd skłonił go do zarządzenia wyboru w drodze głosowań. W pierwszej fazie wybrano 53 bogów do dalszej dyskusji.Głosowanie trwało przez rok i pięć miesięcy.W końu tego okresu Konstantyn Wielki przybył na zgromadzenie ,które zredukowało liczbę kandydatur na niwersalne bóstwo do pięciu.Byli to;Cezar,Kriszna,Mitra,Horus i Zeus.Ponieważ w Nicei Konstantyn miał głos decydujący zarządził aby połączyc imię Hesusa z Kriszną.Z tej kompilacji oficjalnym imieniem nowego boga stało się Hesus Kriszna.Głosowanie 161 za do 157 przeciw zaakceptowało tę propozycję.
Nowy bóg został oficjalnie proklamowany jako pojedynczy kompozyt nazywany Jezusem Chrystusem.
jestem gorszego sortu

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #73 dnia: Września 16, 2016, 15:10:07 »
Zrobiłeś mi dzień tymi bredniami :-)

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Bo niedziela jest dla boga... a kanapki z samą margaryną dzieciom do szkoły...
« Odpowiedź #74 dnia: Września 18, 2016, 17:28:06 »
Mam pytanie do pana Kuby, ponieważ stwierdził, że się ośmieszam pytając, czy kasjer zbierający na tacę podczas mszy w niedziele też będzie miał wolne...
Czy Pan Kuba uważa, że bóg stworzył wszechświat?
Bo osobiście uważam, że nie mógł stworzyć wszechświata, ponieważ przed wielkim wybuchem nie było pojęcia czasu, ponieważ nie było jeszcze materii... Więc bóg nie miałby czasu stworzyć czegokolwiek... Według równania czas nie istnieje bez materii. Nie ma żadnej możliwości więc, by bóg stworzył cokolwiek. Taki jest konkret i nie poruszajmy się w marazmie, wszystko tłumaczy nauka a nie wymysły pasibrzuchów...
Co Pan na to odpowie? Uwaga na ośmieszanie się:)
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2016, 17:37:09 wysłana przez anna.kupiec »