Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP  (Przeczytany 43004 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 11, 2016, 17:17:22 »
Dziwna jest twoja logika detonator.

Spokojnie. Z moją logiką jest wszystko ok.

Zarówno ksiadz, jak i teoretyczny kierowca z zepsutymi hamulcami są "kryci", bo zamówili swoje usługi i fachowców? 

Oczywiście, że są kryci. To są podstawy rynku usług, podobno prowadzisz własną działalność, jak dasz du.py też zwalasz winę na klienta? Jeżeli tak, to gratuluję wyczucia w biznesie. Osobiście od takich firm trzymam się jak najdalej.

I fakt iż wiedzą o fuszerce nie zobowiązuje ich do podjęcia odpowiednich kroków?

Widzisz, pokazujesz, że totalnie nie rozumiesz o co kaman. Fuszerkę może stwierdzić tylko ekspert, bo dla zwykłego człowieka to pojęcie bardzo względne.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 11, 2016, 17:43:00 »
Nie przesadzaj DEtonator. Tak oczywistą fuszerkę to i laik rozpozna. Jak byś wstawił na hamulce a po naprawie auto dalej by nie hamowało to też byś mówił, że nie jesteś ekspertem i może to tak ma być?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 11, 2016, 17:47:06 »
Nie przesadzaj DEtonator. Tak oczywistą fuszerkę to i

Kilof nie mądruj, pojęcia nie masz jak ludzie lekceważą poważne usterki.

Jak byś wstawił na hamulce a po naprawie auto dalej by nie hamowało to też byś mówił, że nie jesteś ekspertem i może to tak ma być?

Manipulujesz teraz, oboje wiemy, że tutaj chodzi o błąd w sztuce, a nie o efekt wykonanej usługi.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 11, 2016, 18:16:21 »
Widzę, że jesteś mądrzejszy od telewizora
Ja skad ze znowu, ale jak wiadać na tym forum to ty uważasz sie za wszystko wiedzącego najlepiej normalnie alfa i omega, ;) ::)

Budowałeś dom? Nie?
ja nie, ale w rodzinie budowali i po odbiorze domu kierownik nie odpowiada np za to ze dachówka spadnie, no ale ty tez nie budowałeś    :D ;)
 
To poczytaj prawo budowlane.
A ty czytałeś i znasz ? bo jak widać ty wszystko czytałeś i wszystko wiesz najlepiej  8)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 11, 2016, 18:22:00 »
Ja skad ze znowu, ale jak wiadać na tym forum to ty uważasz sie za wszystko wiedzącego najlepiej normalnie alfa i omega,   

Jest taka maść na Alledrogo, koszt 4 zł. Kup se.

ja nie, ale w rodzinie budowali i po odbiorze domu kierownik nie odpowiada np za to ze dachówka spadnie, no ale ty tez nie budowałeś   

Bzdury wypisujesz, jeżeli biegły udowodni błąd w sztuce, to właściciel nie odpowiada. Skąd ta pewność, że nie budowałem? Śmieszny jesteś. :)

A ty czytałeś i znasz ? bo jak widać ty wszystko czytałeś i wszystko wiesz najlepiej 

Czytałem. Zamiast zadawać głupie pytania, poczytaj. No i jeszcze raz polecam zakup wspomnianej wcześniej maści, wiadomo na co. :P

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 11, 2016, 18:44:19 »
Manipulujesz teraz, oboje wiemy, że tutaj chodzi o błąd w sztuce, a nie o efekt wykonanej usługi.
Ale to się zaczęło majtać już po remoncie i (jak rozumiem) po gwarancji na ten remont. Mało tego: tam było jeszcze coś grzebane przez osoby trzecie (założenie anten). Więc tak, odpowiada proboszcz jako zarządca obiektu. Do ruszającego się ogromnego krzyża nie potrzebujesz ekspertyzy, żeby zauważyć że coś jest nie tak. A za znane usterki (a tego nie powiesz, że nie widać) odpowiada zarządca.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 11, 2016, 18:52:06 »
Jest taka maść na Alledrogo, koszt 4 zł. Kup se.
Ja żadnej maści nie muszę kupować bo mi nic nie dolega, ale jak widzę ty kupuje i używasz, stosuj większe dawki bo jak widać nie pomaga ci, no albo zmień lekarza bo ten cie oszukuje

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 11, 2016, 18:54:36 »
Ale to się zaczęło majtać już po remoncie i (jak rozumiem) po gwarancji na ten remont.

Rozumiesz, nie rozumiesz, to spekulacje. Nic więcej.

Mało tego: tam było jeszcze coś grzebane przez osoby trzecie (założenie anten).

Nie czytałeś dokładnie tego, co Validator napisał. Z tego co widać, zna dokładnie tą historię.

Do ruszającego się ogromnego krzyża nie potrzebujesz ekspertyzy, żeby zauważyć że coś jest nie tak.

Pisząc to pokazujesz, że jesteś typowym "Januszem rzeczoznawcą", który pojęcia nie ma, jak to wszystko wygląda od strony prawnej.

A za znane usterki (a tego nie powiesz, że nie widać) odpowiada zarządca.

Znana usterka powstała z czyjegoś niechlujstwa. Za to odpowiada wykonawca zlecenia, nie zarządca.

Post Merge: Czerwca 11, 2016, 18:56:05
Ja żadnej maści nie muszę kupować bo mi nic nie dolega, ale jak widzę ty kupuje i używasz, stosuj większe dawki bo jak widać nie pomaga ci, no albo zmień lekarza bo ten cie oszukuje

Tanie i strasznie przestarzałe argumenty. Skup się i wymyśl coś bardziej produktywnego. :)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 11, 2016, 19:01:01 »
Pisząc to pokazujesz, że jesteś typowym "Januszem rzeczoznawcą", który pojęcia nie ma, jak to wszystko wygląda od strony prawnej.
Chyba właśnie ty nie wiesz jak to w polskich przepisach wygląda :) Do kapcia w aucie też wzywasz rzeczoznawce żeby ci potwierdził, że nie ma ciśnienia w oponie?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 11, 2016, 19:04:24 »
Chyba właśnie ty nie wiesz jak to w polskich przepisach wygląda

Właśnie, że wiem. Ale co tam. Żyj w swoim świecie. :P

Do kapcia w aucie też wzywasz rzeczoznawce żeby ci potwierdził, że nie ma ciśnienia w oponie?

Czasami tak bywa, że i do "kapcia" trzeba wezwać rzeczoznawcę. Widzę, że dalsza dyskusja nie ma większego sensu. Ja pasuję.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 11, 2016, 19:11:08 »
Do kapcia w aucie też wzywasz rzeczoznawce żeby ci potwierdził, że nie ma ciśnienia w oponie?
nie wzywa, po prostu sam wie ze winy jest producent opony, idąc jego tokiem myślenia

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 23, 2016, 13:46:45 »
Witam,

Coś się zaczęło dzisiaj dziać na wieży kościoła, do krzyża nie podchodzą na razie, ale faktycznie zaczął się chyba remont...

Pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 23, 2016, 16:49:13 »
Coś się zaczęło dzisiaj dziać na wieży kościoła, do krzyża nie podchodzą na razie, ale faktycznie zaczął się chyba remont...

tu masz trochę informacji:
http://www.niepokalana.police.parafia.info.pl/?p=main&what=60
http://www.niepokalana.police.parafia.info.pl/?p=main&what=45
http://www.niepokalana.police.parafia.info.pl/?p=main&what=40

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 23, 2016, 17:49:12 »
Czyli miałem dobre informacje :).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline krzyś

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police]Krzyż na szczycie kościoła pw. NPNMP
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 25, 2016, 16:08:02 »
Widzę ksiądz to święta krowa.

Ksiądz, to też człowiek. Nikt nie jest idealny. Zwalanie całej winy na księdza nie jest w porządku, co nie oznacza, że jest całkowicie niewinny.

Cytat: dapol w Czerwiec 11, 2016, 16:28:12
Stwierdzam fakty, jak widać dla nie których bardzo nie wygodne.

Stwierdzasz fakty po swojemu, i w tym cały problem. Nikt nie negował "niewygodnych" faktów, chodzi o twoje bardzo stronnicze podejście.

Cytat: dapol w Czerwiec 11, 2016, 16:28:12
Dziękuję za takiego pasterza.

Tak. Ty akurat możesz oceniać wartość duszpasterską księży. 
Widać, że Pan DEtonator ma księdza w bliskiej rodzinie i dlatego zapewne księży usprawiedliwia. To normalne wśród niektórych ludzi. Może odbiegnę nieco od tematu ale podobne usprawiedliwienia księży słyszałem gdy wobec Nich padły zarzuty molestowania, jazdy po pianemu lub potrącenie samochodem innego uczestnika drogi. Wielu ludzi usprawiedliwiało swojego obwinionego "DOBRODZIEJA - KSIĘDZA" twierdząc, że to dobry człowiek, to tylko człowiek, że nie należy go wsadzać na wiele lat do więzienia za czyn zabroniony i za przewinienia. W tym czasie gdyby to IKSIŃSKI należący do biedniejszej grupy zawodowej niż KSIĄDZ dopuścił się podobnych czynów to ci sami obrońcy księży najchętniej ukamieniowaliby IKSIŃSKIEGO.

Wracając do tematu - skoro remont kościoła zakończył się w 2008 r. to logicznym jest, że może coś się zepsuć. Jednak to gospodarz obiektu odpowiada za stan techniczny całego obiektu czyli KSIĄDZ.
Gdy na moim dachu poluzują się dachówki to nie obwiniam po wielu latach fachowca, który je kładł (chyba, że usługa jest jeszcze na gwarancji to zareklamuję usługę) tylko wynajmuję firmę, która usunie zagrożenie i naprawi usterkę bo w przeciwnym razie to ja odpowiem za narażenie życia i zdrowia przechodniów.

Post Merge: Czerwca 25, 2016, 16:13:39
Musi, nie musi. Mało ważne.  Jest gospodarzem tego obiektu i jego obowiązkiem jest dbanie o należyty stan budowli. Jak sam się nie zna to powinien znaleźć kogos kto sie zna. Ja jak w zimę nie odsnieżę chodnika, który przylega do mojego ogrodzenia i ktoś złamie nogę, to mnie będą ciągnąć po sądach.

Racja - gospodarz odpowiada za stan techniczny budynku. Jeśli w 2008 roku stwierdziłby usterkę to powinien ją zgłosić ale po tylu latach gwarancja prawdopodobnie nie obowiązuje. Tak czy siak jest usterka i gospodarz obiektu musi ją usunąć. NIC NIE JEST WIECZNE.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2016, 16:13:39 wysłana przez krzyś »