Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?  (Przeczytany 7955 razy)

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« dnia: Kwietnia 04, 2016, 20:40:33 »
Jak powiada Włodzimierz Cimoszewicz: jedyne co nam pozostało to się o bezpieczeństwo pomodlić, bo na rząd bym nie liczył, matka boska nie da przecież ukrzywdzić narodu wybranego...
Polecam Państwu artykuł  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19863536,wysokie-ryzyko-dla-zycia-i-zdrowia-ludzi-rzadowi-eksperci.html#BoxNewsImg    Zgroza... i pchać w to młodych ludzi. Gdzie odpowiedzialność za młodych? Rodzice powinni przemyśleć to...
 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2016, 20:44:22 wysłana przez anna.kupiec »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 04, 2016, 20:53:39 »
mistrzostwo polski polega na tym ze FBI  już dawno przesłało do polski pismo z informacja ze ŚDM sa jednym z 7 celów na liście terrorystów, jak i również spotkanie NATO -wskie w Polsce,,, FBI zaproponowało pomoc, ale nasze władze odmówiły twierdząc ze jest to przesadzone i w Polsce jest bezpiecznie     

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 04, 2016, 20:58:43 »
mistrzostwo polski
raczej mistrzostwo świata.
a w razie jakichkolwiek perturbacji - wina z pewnością będzie w poprzednikach
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 05, 2016, 07:09:59 »
bp Damian Muskus stwierdził, że są jeszcze 4 miesiące, by zadbać o zabezpieczenie imprezy. Mam nadzieję, że z funduszy kościelnych a dlaczego nie - w czym problem? - Czy kościół nie ma pieniędzy?  Czy fundusze kościoła zakładają trwanie w stanie skromności finansowej i braku przepychu? Sądzę, że szkoda pieniążków z podatków obywateli na ten cel... Kościół ma środki, więc nie powinien patrzyć się na nasze środki, tylko wyłożyć swoje. Ale z drugiej strony, organizatorzy - biskupi z panem Muskusem raczej kościelnych środków nie narażaliby na szwank, organizując miejsce spotkania, które jest położone pomiędzy autostradą a obszarem zabagnionym, gdzie komisja stwierdziła brak drogi ewakuacji dla 2 mln osób. Nie dość, że boże draństwo, to jeszcze zabieranie się za rzeczy o których nie ma się pojęcia i narażanie życia młodych osób... Kuriozum!
Jeżeli kościół zabezpieczy, opłaci i sam będzie odpowiedzialny za imprezę, to w razie wypady nie będzie zwalania winy na państwo, niech się bawią w swoim gronie ale za swoje, a co... Ze strony państwa grosika bym nie dała i nie wtrącałabym się w przygotowania. Mam kaprys - potrzebę, płacę za to i mam wyłączną odpowiedzialność.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2016, 07:56:36 wysłana przez anna.kupiec »

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 05, 2016, 10:35:24 »
anna.kupiec: Szkoda, że PZPN nie sfinansował Euro 2012 (budowy stadionów i dróg) też tylko ze swojej kasy a nie z naszej wspólnej.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 05, 2016, 10:46:51 »
Szkoda, że PZPN nie sfinansował Euro 2012
no i tu jesteś w błędzie PZPN percypował w kosztach budowy stadionów, co do dróg sorry ale one nie maj nic wspólnego ze sportem,,,

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 05, 2016, 10:51:39 »
co do dróg sorry ale one nie maj nic wspólnego ze sportem,,,

Nic bardziej mylnego, po ostatniej wizycie w ZS stwierdzilem, ze 85% kierowcow to rajdowcy.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 05, 2016, 10:56:27 »
no tak masz racje jak się jedzie po polskich drogach można mieć takie odczucie ze wszyscy kierowcy to "Kubica", albo minimum Małysz

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 05, 2016, 12:44:26 »
piotrzpl: ale Kościół Katolicki też partycypuje w kosztach organizacji ŚDM w Krakowie. Dlaczego tego nie napiszesz? W kościołach co kilka tygodni są organizowane zbiórki pieniędzy. U nas w parafii młodzież organizuje sprzedaż ciastek i gadżetów, żeby pokryć koszty swojego wyjazdu.
Co do dróg to miałem na myśli drogi dojazdowe do stadionów. Tu też kasa poszła z twojej kieszeni. I to nie mała.

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 05, 2016, 15:57:03 »
czy PZPN czy kościół - to mają swoje środki i podatników to nie powinno nic obchodzić. Chociaż mam wrażenie, że wybudowane obiekty i wykonane prace w ramach mistrzostw wyszły na plus Polsce a brak kompetencji podczas organizacji dnia młodzieży może się skończyć wypadkiem - jak stwierdziła komisja... Zlot młodzieży nie da tak wymiernych profitów na żadnej rozsądnej płaszczyźnie. Partycypacja nie oznacza całkowitej odpowiedzialności finansowej kościoła a winna owa być. Nie trafiło na biednego. Każdy winien się bawić za swoje pieniądze.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2016, 16:04:05 wysłana przez anna.kupiec »

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 06, 2016, 10:08:51 »
anna.kupiec: super, jestem za. Może wymuśmy także zakończenie wsparcia przez Gminę czy Powiat takich rzeczy jak budowa hospicjum w Tanowie czy budowa mieszkań w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych Umysłowo?  A ani tu, ani tam jak mówisz nie ma wymiernych profitów. Przecież na takie ŚDM jadą też ludzie z Polic, nasi sąsiedzi, znajomi. Dlaczego tego nie można współfinansować?
Przecież nikt nie uciągnie sam kosztów takiego spotkania tak samo jak nie uciągnie budowy we wspomnianych powyżej instytucjach i im trzeba pomóc, pomimo, mam nadzieję, że nie będą nigdy musiał korzystać z obiektu hospicjum. 

piotrzpl

  • Gość
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 06, 2016, 10:43:31 »
jojo no wiesz trzeba rozgraniczyć budowa hospicjum a sponsorowanie komuś wycieczki turystyczno-krajoznawczej, jak ktoś ma chęci jechania na jakoś imprezę nie sam sobie ja opłaca jak go nie stać nie se da spokój, a nie lecieć na współczucie i litość innych,,, na marginesie kościół jest na tyle bogaty ze jak organizuje cos takiego to powinien swoim stowarzyszeniom i tym zagorzałym wyznawcom zasponsorować wyjazd 

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 06, 2016, 12:33:22 »
piotrzpl: oczywiście, że na ŚDM pojawią się osoby, które potraktują te zdarzenie jako jak ty piszesz wycieczkę turystyczno-krajoznawczą. Ale zdecydowana większość pojedzie tam w innym celu. Całe szczęście, że są na świecie  ludzie, którzy oprócz pogoni za dobrami materialnymi w życiu chcą zadbać o swoją duchowość i jest to bardziej szczytny cel niż budowa stadionów dla grup kibiców.
I jak pisałem, ci młodzi ludzie sami opłacają sobie przejazd czy pobyt, natomiast oczywiste jest, że koszty organizacyjne takie jak zabezpieczenie policji, pogotowia czy innych służb jest opłacone ze skarbu państwa bo po to są i utrzymywane są też z podatków tych ludzi, którzy na ŚDM jadą.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 06, 2016, 12:50:36 »
powiem ci tak, w lipcu wybieram się na koncert  http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1471060-deep-purple-support.html i jak to piszesz zadbam o swoja duchowość, i jak widzisz nikt nie sponsoruje mnie wiec twoje wytłumaczenie jest nie trafne, a piszesz ze sami zasponsorują swój wyjazd, no to po wiedz dlaczego sa zbierane datki w kościołach na wyjazd, ja dalej twierdze ze jak ktoś chce jechać niech sam sobie opłaca tak ja sobie opłacam 

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 06, 2016, 19:43:26 »
zostań WOLONTARIUSZEM na śdm. to naprawdę niewiele kosztuje ;D ;D ;D

wszyscy chętni powinni się śpieszyć - ilość miejsc dla WOLONTARIUSZY pragnących poświęcić swój czas, swoje zaangażowanie i swoje siły ograniczona!!!!
polecam płacić z pln. dla dewizowców kościół ma specjalne promocje ;D ;D ;D ;D a dla wolontariuszy z ameryki to już w ogóle taryfa 1 klasa
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2016, 20:02:46 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!