Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?  (Przeczytany 8020 razy)

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 06, 2016, 21:16:39 »
aha, czyli w kościele jest już tak, że jeżeli chcesz pomóc  - za darmo -  to jeszcze sam musisz za to zapłacić...  Czyli młodzi ludzie się zjeżdżają, chcą pomóc a kościoła nie stać na to, by młodzieży noclegi z opierunkiem zagwarantować i opłacić?  [ciach]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2016, 21:20:25 wysłana przez anna.kupiec »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 06, 2016, 21:25:31 »
Mało tego - jeszcze musisz zapłacić za broszury, ulotki i inne materiały, które jako wolontariusz będziesz roznosił. To już trzeba być człowiekiem wielkiej wiary żeby na taki interes godzić się dobrowolnie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2016, 21:27:23 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 07, 2016, 11:23:01 »
piotrzpl: powiem ci jak to jest w Policach. Bo zapewne nie chodzisz do kościoła, więc nie wiesz ale strasznie dużo na ten temat piszesz. Datki są zbierane w kościołach przez młodzież na ich wyjazd. Ale żeby nie było tak, że chcą tylko kasę  to ma to formę sprzedaży przygotowanych przez nich ciastek czy gadżetów. Jeżeli chcesz mieć takie wsparcie na wyjazd na Deep Purlpe to piecz ciastka, stawiaj baner i sprzedawaj. Dapol z anna.kupiec zapewne cie wesprą i może  ktoś jeszcze. Wielu z tych ludzi wybierających się na ŚDM jeszcze nie pracuje i chwali im się, że nie idą do rodziców po kasę ale chcą zarobić na swój wyjazd.
anna.kupiec: kościół to jego wierni i ktoś ten kościół musi utrzymywać. Niestety nie zdarzają się u nas takie cuda, że deszcz pieniędzy leci prosto z nieba. Bo jak takie cuda byłyby u Katolików to byś zapewne była bardzo gorliwą wyznawczynią tej wiary.
dapol: w innym temacie uzgodniliśmy, że się nie będziemy przekonywać.  Ale czemu ty cały czas  "wchodzisz z buciorami" - twój cytat, w tematy kościelne. Rajcuje cię to? Tylko nie pisz mi, że kasa idzie z twoich podatków więc masz prawo się wypowiadać.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 07, 2016, 11:45:22 »
Tylko nie pisz mi, że kasa idzie z twoich podatków więc masz prawo się wypowiadać.
no i tu się gościu myślisz pieniądze na kościół idą z naszych podatków a skoro on płaci podatki jak my wszyscy no to ma praw się wypowiadać w tej kwestii,,, no chyba ze 
zdarzają się u nas takie cuda, że deszcz pieniędzy leci prosto z nieba.
ale wtedy to zaprzeczasz sam sobie
 
Bo zapewne nie chodzisz do kościoła
tak nie chodzę bo; " nie lubię spotkań gdzie wszyscy się składają a jeden tylko pieje, na dodatek każą na trzeźwo śpiewać, a mój talent wokalny dopiero się rozwija po wypiciu ;D ;D ;D , a poważnie chodzę jak mam potrzebę a nie na pokaz żeby się ludziom pokazać ze chodzę,,,
Jeżeli chcesz mieć takie wsparcie na wyjazd na Deep Purlpe to piecz ciastka, stawiaj baner i sprzedawaj
w kwestii wypieków jestem słaby, u mnie w domu w kuchni rządzi zona, a po za tym pracuje i stać mnie na ten wyjazd,,,

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2016, 11:48:24 wysłana przez piotrzpl »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Beata Kempa zabezpieczy światowe dni młodzieży?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 07, 2016, 18:16:08 »
jak swojego czasu jeździłem no woodstock do owsiaka to pole namiotowe, prysznice były gratis. gratis można też było się załapać na wojskową grochówkę.
młodzież wyjeżdżająca na śdm z zamiarem nocowania w namiocie musi się liczyć ze sporym wydatkiem (w ostatnie wakacje nad morzem tyle nie płaciłem)


myślę, że zdjęcie poniżej doskonale trafia w sedno


 
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!