Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Co powstanie przy parku Solidarności?  (Przeczytany 39386 razy)

Offline MichalPolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 02, 2016, 13:55:18 »
24 III 2016 KONFERENCJA  PRASOWA
Burmistrza Polic i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Policach

KONCEPCJA WSPÓŁPRACY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „ODRA” Z GMINĄ POLICE (informacja)

"Spółdzielnia Mieszkaniowa „Odra” i gmina Police przygotowują się do współpracy opartej na zasadach określonych w ustawie „O niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego”.
Podstawą współpracy będzie umowa zawarta między stronami, na podstawie której spółdzielnia nabędzie od gminy w trybie bezprzetargowym działkę gruntu przeznaczonego pod zabudowę budynkiem wielorodzinnym w Policach przy ul. Kołłątaja.
W ramach przygotowywanego przedsięwzięcia spółdzielnia wybuduje budynek z 24 mieszkaniami, w którym 16 mieszkań ma być finansowanych przy wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego.
Gmina wskaże najemców do 8 z wybudowanych mieszkań.
Jednym z warunków przystąpienia do najmu będzie wychowywanie przez najemców przynajmniej jednego dziecka."
Czyli coś w kierunku nowych mieszkań się rusza i bardzo mnie to cieszy. Oby powstało to szybko i rozpoczeło więcej takich inwestycji.

Offline NemoAl

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 02, 2016, 20:29:44 »
Przewodniczący Rady Miejskiej rozmawia zapewne z Przewodniczącym Rady Nadzorczej SM "Odra". Czyli rozmawia sam ze sobą. Ciekawa forma. Miasto po wybudowaniu budynków po byłych hotelach nie jest zainteresowane dalszą budową mieszkań. To zastanawiające, że w Policach buduje praktycznie tylko jedna firma. Imiona szefów tych firm nie mają znaczenia. Najpierw kupowała(y) tereny oferowane przez Gminę a teraz przez Powiat. Tak trzymać Panie Burmistrzu, Panie Przewodniczący dwóch rad i czegoś tam jeszcze oraz właściciele firm budowlanych. Manus manus ..... !

Offline Policzanka_police

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 02, 2016, 21:00:47 »
co jeden to mądrzejszy. za kościołem, na terenie starego ogrodnika na 100% buduje  kardziejonek.powstanie tam 6 budynków 1 piętrowych z użytkowym poddaszem oraz parking podziemny. teraz wystartował I etap - prace związane z budową 3 budynków.
Potwierdzam z pełną odpowiedzialnością jako przyszly mieszkaniec jednego z budynków.


Jako przyszły mieszkaniec powinieneś wiedzieć, że budynki będą 2 piętrowe plus poddasze ;)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 12, 2016, 03:00:21 »
ile za m kwadratowy?
Koło Myjni na Wojska Polskiego jest tablica z reklamą inwestycji i info " Mieszkania już od 3900 zł/m2 "

Offline MichalPolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 12, 2016, 06:06:38 »
Dzwoniłem do biura tej firmy i powiedzieli mi że 4000 zł/m2 mieszkania 56m2 na parterze z ogródkiem a coś ponad 80m2 na piętrze z zagospodarowanym poddaszem i trzeba doliczyć 18tyś zł za garaż pod budynkiem nie ma innego wyjścia chyba że nie masz auta, parkingów nie będzie. Najlepiej zadzwonić i tam kobieta wszystko dokładnie wytłumaczy..

Offline Shadowling

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 12, 2016, 07:24:13 »
ile za m kwadratowy?
Koło Myjni na Wojska Polskiego jest tablica z reklamą inwestycji i info " Mieszkania już od 3900 zł/m2 "
Ta kwota nie dotyczy tej inwestycji i tego inwestora

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 18, 2016, 01:53:43 »
W naszym mieście ruszyło się budownictwo deweloperskie z czego się mocno cieszę. Kolejna dobra wiadomość to kolejna inwestycja, która powstanie po zburzeniu pawilonów ( sklep Meblowy, Pub TRZECH )na Piłsudskiego 6. Będzie to nowe osiedle z niewysokimi budynkami.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 23, 2016, 04:19:19 »
W naszym mieście ruszyło się budownictwo deweloperskie z czego się mocno cieszę. Kolejna dobra wiadomość to kolejna inwestycja, która powstanie po zburzeniu pawilonów ( sklep Meblowy, Pub TRZECH )na Piłsudskiego 6. Będzie to nowe osiedle z niewysokimi budynkami.
Jeżeli ktoś się dowiadywał i ma jakieś info o inwestycji to pisać ;-)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 14, 2016, 20:19:18 »
ruszyła właśnie nowa inwestycja - police ul. piłsudskiego (ma być wyburzony stary pub 3 i meblowy). powstaną 3 budynki (chyba 3 piętrowe). lokalizacja spoko. jedyny POWAŻNY minus - około 25 miejsc parkingowych na 3 budynki (chyba, że będzie parking podziemny). dzisiaj prowadzona była wycinka drzew pod pierwszy etap budowy.
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2016, 20:35:34 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 16, 2016, 16:59:08 »
Z jednej strony dobrze miejsce te służy dotychczas  do picia i częstych interwencji policji teraz w końcu to się skończy ale za to , znów się budowa i spać nie dadzą :D 
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline manieczek83

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 21, 2016, 20:44:34 »
Na ul.Morelowej na przeciw biedronki i wisi tablicca informacyjna  ze ma być  budowany budynek usługowo-mieszkalny.Czy ktoś wie więcej na ten temat?

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 12, 2016, 13:19:33 »
Jakis plan na szeregowce moze jest?

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 24, 2016, 17:36:45 »
Przydałaby się jeszcze wizualizacja samych bloków, bo to też ważna kwestia. Mam już prospekty inwestycji na Piłsudskiego 6 i te bloki będą estetyczne bardzo dlatego ciekawi mnie wygląd Waszych.

Offline robot

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 24, 2016, 20:46:28 »
Przydałaby się jeszcze wizualizacja samych bloków, bo to też ważna kwestia. Mam już prospekty inwestycji na Piłsudskiego 6 i te bloki będą estetyczne bardzo dlatego ciekawi mnie wygląd Waszych.
W Policach tradycyjnie  inwestycje zaczyna sie od dopy strony. Wycieto ladny kawalek zieleni a zostawiono szpecaca ten rejon od ponad 25 lat bude po jesli dobrze pamietam Elektrometalu.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 24, 2016, 21:30:03 »
Jak widać malkontentów w naszym kraju nie brakuje. Jak nie masz pojęcia dlaczego budowę trzech budynków rozpoczęto właśnie od tamtej strony to się dowiedz, zanim zaczniesz pluć jadem i rzygac żołcią we wszystkie strony.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!