Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Co powstanie przy parku Solidarności?  (Przeczytany 39591 razy)

Offline tomswierk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 29, 2016, 21:12:03 »
co jeden to mądrzejszy. za kościołem, na terenie starego ogrodnika na 100% buduje  kardziejonek.powstanie tam 6 budynków 1 piętrowych z użytkowym poddaszem oraz parking podziemny. teraz wystartował I etap - prace związane z budową 3 budynków.
Potwierdzam z pełną odpowiedzialnością jako przyszly mieszkaniec jednego z budynków.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 29, 2016, 21:16:00 »
ile za m kwadratowy?

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 29, 2016, 21:28:32 »
ile za m kwadratowy?
podłączam sie do zapytania:)
i ewentualnie kontakt jakis do developera:)))

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 29, 2016, 21:38:00 »
Dobrze, że chociaż ciepło, to w zimie nikt nie będzie lał betonu na lato :D

Offline tomswierk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 29, 2016, 21:49:02 »
Inwestorem jest firma Karbud z Polic.
A jeśli chodzi o koszty to przykro mi ale gentelmani nie rozmawiają o pieniądzach.
Pozdrawiam

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 30, 2016, 13:19:50 »
Chyba jak ktoś chce sprzedać towar to musi podać cenę?

Offline Shadowling

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 31, 2016, 11:46:33 »
W tym miejscu swoją inwestycję będzie prowadzić także firma AG-BUD z Polic. W planie jest budowa 10 budynków po 11 mieszkań z garażami podziemnymi. Na razie jest niewiele informacji o przyszłej inwestycji, ponieważ jest w fazie projektowania, ale myślę, że niedługo będzie można poznać więcej informacji na stronie www.ag-bud.net oraz na facebooku wyszukując "Ag-Bud Deweloper". Nie pytajcie jeszcze o ceny, ale sądzę, że będą rozsądne :)



Offline MichalPolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 31, 2016, 17:59:19 »
Czy orientuję się ktoś czy w Policach są mieszkania albo jakieś plany dotyczące mieszkan nie na Sprzedaż tylko na zasadzie Partycypacji coś takiego jak Szczecińskie TBS 1200zl za m2 czynsz około 600zl?? Czy tylko i wyłącznie są mieszkania na sprzedaż.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 31, 2016, 18:46:14 »
Zapytaj w gminie - dla nich problem mieszkaniowy nie istnieje. Gryf co najwyżej sprzeda grunt pod mieszkania za 4200 m2.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline MichalPolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 01, 2016, 07:20:45 »
Zapytaj w gminie - dla nich problem mieszkaniowy nie istnieje. Gryf co najwyżej sprzeda grunt pod mieszkania za 4200 m2.

 Byłem w Urzędzie u pana Burmistrza i dostałem odpowiedź taką. "Miasto Police nie planuje budowy mieszkań może pan się zapisać w kolejke ale jest u nas pani co czeka 18 lat na mieszkanie" także od gminy nie ma co liczyć. Czasami deweloperzy budują takie osiedla tylko pod wynajęcie lub partycypacje. Może doczekamy się w Policach czegoś takiego.

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 01, 2016, 09:20:36 »
Dziwne, bo znam dwa mieszkania gminne, które od klku lat są po remoncie i stały cały czas puste.
Jedno niedawno zostało przydzielone potrzebującej rodzinie, a drugie nadal jest niezamieszkane i zbiera kurz. Myślałem więc, że u nas w gminie nie istnieje więc problem z mieszkaniami...

Offline MichalPolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 01, 2016, 11:02:00 »
Dziwne, bo znam dwa mieszkania gminne, które od klku lat są po remoncie i stały cały czas puste.
Jedno niedawno zostało przydzielone potrzebującej rodzinie, a drugie nadal jest niezamieszkane i zbiera kurz. Myślałem więc, że u nas w gminie nie istnieje więc problem z mieszkaniami...
Problem jest ale Burmistrz tego chyba nie widzi albo nie chce widzieć. Widocznie są inne priorytety w Gminie. A ludzie mówili żeby iść do burmistrza i pomoże a tu niestety pomyłka.. Może te mieszkania są socjalne albo dla uchodźców szykują.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 01, 2016, 11:44:28 »
24 III 2016 KONFERENCJA  PRASOWA
Burmistrza Polic i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Policach

KONCEPCJA WSPÓŁPRACY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „ODRA” Z GMINĄ POLICE (informacja)

"Spółdzielnia Mieszkaniowa „Odra” i gmina Police przygotowują się do współpracy opartej na zasadach określonych w ustawie „O niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego”.
Podstawą współpracy będzie umowa zawarta między stronami, na podstawie której spółdzielnia nabędzie od gminy w trybie bezprzetargowym działkę gruntu przeznaczonego pod zabudowę budynkiem wielorodzinnym w Policach przy ul. Kołłątaja.
W ramach przygotowywanego przedsięwzięcia spółdzielnia wybuduje budynek z 24 mieszkaniami, w którym 16 mieszkań ma być finansowanych przy wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego.
Gmina wskaże najemców do 8 z wybudowanych mieszkań.
Jednym z warunków przystąpienia do najmu będzie wychowywanie przez najemców przynajmniej jednego dziecka."
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2016, 11:46:18 wysłana przez Validator »

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 02, 2016, 05:03:53 »
W tym miejscu swoją inwestycję będzie prowadzić także firma AG-BUD z Polic. W planie jest budowa 10 budynków po 11 mieszkań z garażami podziemnymi. Na razie jest niewiele informacji o przyszłej inwestycji, ponieważ jest w fazie projektowania, ale myślę, że niedługo będzie można poznać więcej informacji na stronie www.ag-bud.net oraz na facebooku wyszukując "Ag-Bud Deweloper". Nie pytajcie jeszcze o ceny, ale sądzę, że będą rozsądne :)

Wow, dzieję się w Policach wreszcie coś z mieszkaniami jak dobrze. Mam tym razem nadzieję, że to będą nowoczesne wysokie budynki z windą, jestem wtedy zdecydowany na mieszkanko w takim apartamentowcu ;)



Offline Shadowling

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Co powstanie przy parku Solidarności?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 02, 2016, 09:09:33 »
Niestety nie powstaną tam wysokie apartamentowce z windą. Miejscowy plan pozwala jedynie na wykonanie maksymalnie 4-kondygancyjnego budynku. Ale postaramy się aby powstające budynki miały nowoczesny wygląd. Może w przyszłości coś uda się nam zmienić. :-)