Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: MOK w Policach  (Przeczytany 9476 razy)

Offline Marco256

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
MOK w Policach
« dnia: Lutego 07, 2016, 22:04:43 »
Chciałbym zapytać się Was co sądzicie o działaniach Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach. Czy realizują cel? Czy robią to dobrze? Czy kampania informacyjna odnośnie wydarzeń jest dobrze prowadzona? Jaka wg Was jest dostępność oferty MOK-owskiej? Czy wg Was powinny być wprowadzone jakieś zmiany w działaniach tej instytucji ?

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 07, 2016, 22:47:34 »
jest słabo pod każdym względem, kino zbudowane za ogromne pieniądze i doprowadzone do ruiny, Pani Anna R słabo pełni funkcję dyrektora mok-u.

To tylko moje zdanie.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 07, 2016, 23:29:14 »
Nie tylko twoje. Generalnie jest słabo. Czas na zmiany.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 08, 2016, 00:46:40 »
Czy ta placówka w ogóle działa? Mam wrażenie, że w Policach nie ma MOKu. Nie widać dosłownie niczego co by tam się działo. Jedyne kino, które mamy nie wyświetla filmów, rozumiem, że może nie ma racji bytu przez multipleksy szczecińskie, ale nie każdy lubi takie komercyjne kina i jakby oferta była ciekawa to może i widzowie by byli w naszym małym, kameralnym kinem ( tęsknie za kinem Bajka z dzieciństwa).
Pamiętam też jak dawno temu reklamowali darmowe wifi w okolicach MOKu, potrzebowałem kiedyś skorzystać i co? zabezpieczone było.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 08, 2016, 01:52:20 »
Uważam, że MOK w Policach działa całkiem dobrze. Są tu liczne zespoły, dużo koncertów, przeglądów, spotkań, dzieci są zadowolone z oferty feryjnej. Plakaty z ofertą wiszą na słupach, są w tv i na stronie MOK-u. Piszecie na forum, to znaczy, ze możecie też zajrzeć na stronkę. Czego jeszcze chcecie?

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 08, 2016, 08:19:45 »
Pieprzą głupoty tylko Ci co nawet niewiedzą gdzie jest MOK.A co dopiero jakim repertuarem dysponuje.Uważam ze MOK działa dobrze ,wystarczy wejść na stronę i sobie
 poczytać a nie siać zamętu. Chcąc zaistnieć na forum wymyślają bzdury Typu Burmistrz ,Straż miejska a teraz MOK .
Panowie odpuście sobie i bez wazeliny (to do innych)
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 08, 2016, 08:36:01 »
to może inaczej, zaczyna się dziać bo było bardzo słabo przed wiele lat. Śpiewanie pieśni patriotycznych z okazji 11 listopada - ok; później jest WOŚP - który np lepiej jest zorganizowany w takiej mniejszej Jasienicy; później jest majówka a tam się nic nie dzieje, ewentualnie wystąpi w między czasie zespół MARZENIE, naprawdę MARZĘ o tym by przestały "śPIewAĆ", odbywa się jarmark Augustiański pod patronatem MOK i jest on chyba organizowany dla wysoko postawionych obywateli Polic, przebierają się w stroje z dawnej epoki i ogólnie fajnie się bawią, szkoda że nie jest to tworzone z myślą o mieszkańcach tylko o urzędnikach, radnych, Panią Ryl i burmistrzem wraz z zastępcami na czele. Dni Polic - w MOK-u też cicho, a nie każdy lubi tłumy na polanie za SP 8 gdzie nie ma nawet ławek a starsi ludzie nie dadzą rady siedzieć na ziemi, nawet żadnego filmu tam nie puszczą związanego z Policami, a sporo jest ludzi w naszym mieście, którzy interesują się historią miasta.
Wakacje - też nędza, dzieciaki się nudzą pod blokami albo jadą na arkonkę tudzież głębokie bo tu się nic nie dzieje.
Co jakiś czas kabarety się pojawią ale cena zaporowa jak na Police, bo za tyle to grają w największych miastach Polski.
I koncerty, ale gwiazdy kategorii B, a nawet C. Nie licząc Katarzyny Groniec, która akurat moim zdaniem artystką jest.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 08, 2016, 10:45:03 »
Jedno wiem na pewno: zarobki w MOKu są na wysokim poziomie :)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 08, 2016, 12:23:07 »
tak to jest pewne.

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 08, 2016, 12:59:52 »
Powinna wrócić projekcja filmów.  Choćby na zasadzie  Pioniera w Szczecinie, bo "najlepsze te małe kina..." Bilety w rozsądniejszych niż szczecińskie cenach, bez popcornu ...

Wiele do życzenia pozostaje też w kwestii wystroju sceny podczas wystąpień ... Wypada szaro, byle jak, ciemno i ponuro. Brakuje kolorowej oprawy, choćby  kosza z kwiatami, czy jakiegoś innego barwnego, rozjaśniającego scenerię  akcentu.

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 08, 2016, 16:22:42 »
Kiedyś pisałem maila o organizację kocertow że mam kilka pomysłów jak ożywić MOK ale odpowiedzi się nie doczekałem nawet zwykłego "nie dziękuję". Dla mnie dzieje się tam za mało ale to chyba urok naszej miejscowości że zatrudnia się znajomych zamiast odpowiednie osoby z pasją. W o wiele mniejszych miejscowościach grają koncerty fajne zespoły a cena biletów to ok. 20 zł. Czemu u nas jak coś się dzieje to odbiorcami jest małe grono bądź cena w porównaniu do innych miast jest wysoka?

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 08, 2016, 21:06:49 »
Moim zdaniem mało sie dzieje, taki potencjał niewykorzystany. Często słyszę głosy od wielu osób, ze kino powinni przywrócić, mysle, ze wiele osób chętnej by korzystało z tutejszego kina- nie bedzie potrzeby jeździć do szczecina( o ile oczywiście repertuar bedzie aktualny, a nie z rocznym opóźnieniem). Ferie dla dzieci fajne? Serio?
Wydaje mi sie ze można te działalność znacznie polepszyć...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 08, 2016, 21:28:19 »
jak dla mnie samo to, że jasienica ma o wiele lepszy wynik w wośpie (nie ubliżająć jasienicy) wystawia ładną laurkę pani dyrektor ryl. może te 10 k na rączkę miesiecznie to za mało??? wernisaże - najmniejsza linia oporu. równie ciekawy repertuar ( jak nie lepszy!!!)  ma nowa biblioteka na bankowej - przy nieporównywalnie mniejszych kosztach
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2016, 21:38:39 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 09, 2016, 19:45:29 »
Szkoda że nie ma seansów.
Chodziłem kiedyś do  Bajki na Wojska Polskiego,potem do MOK aż wszystko przestało się opłacać.
Ale  czy miejskie kino musi się opłacać,generować zysk?  Dlaczego nie można  troszkę dopłacić  z budżetu MOK,(podejrzewam że nie małego), i zrobić coś dla mieszkańców?
Nie musiałoby grac codziennie przecież.
Chętnie bym poszedł z córką na poranek w niedzielę lub sobotę na jakieś mocniejsze kino,może polskie?



Na razie nie ma podpisu......

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: MOK w Policach
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 15, 2016, 12:44:00 »
Moim zdaniem jakieś to działanie MOKu zapyziałe. Brak w nim powiewu świeżości, czegoś nowego, wyjścia poza mury.
Ludzie tam pracujący są na pewno oddani temu, co robią, ale od lat nie pojawia się żadna inicjatywa, która odmieniłaby postrzeganie MOKu jako trochę takiego skansenu.