Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868182 razy)

Offline Vanja Olimpia Z

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1455 dnia: Stycznia 24, 2017, 21:34:50 »
Więcej religii niż biologii, chemii...? Tu już nawet zwykłe "ku.wa" to za mało

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1456 dnia: Stycznia 24, 2017, 21:39:06 »
To to pryszcz, poczekajcie jak napiszą nową historie, wtedy dopiero sie dowiemy kto obalił komunę.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Vanja Olimpia Z

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1457 dnia: Stycznia 24, 2017, 21:53:22 »
No kurteczka, i znów będziemy w podziemiu, tym razem mając w pamięci fakty z lat 90 - tych? Znów będziemy rozpowszechniać ulotki? Może i tym razem nie zajrzą do zamrażarki w lodówce ;)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1458 dnia: Stycznia 26, 2017, 13:01:20 »
No i zaczęło się, wiedziałem ze kiedyś to nastąpi i będą próby zgładzenia obrońcy prawdy "zamachu smoleńskiego". Proponuje otworzyć komisje sejmowa do wyjaśnienia tej kwestii, skład w 100% pisowski to gwarantuje prawdę i uczciwość
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1014010,lubicz-w-kolizji-auto-z-ministrem-obrony-narodowej-antonim-macierewiczem.html



Post Merge: Stycznia 26, 2017, 13:24:07
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2017, 13:24:07 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1459 dnia: Stycznia 26, 2017, 13:34:54 »
Dobra zmiana.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1460 dnia: Stycznia 26, 2017, 21:29:31 »
To to pryszcz, poczekajcie jak napiszą nową historie, wtedy dopiero sie dowiemy kto obalił komunę.
Ta nowa historia już się toczy.Właśnie wczoraj złapany W Sieci zwykły poseł został ogłoszony człowiekiem wolności.A już tak niewiele zostało do wypełnienia najważniejszych cech faszyzmu;
autokratyzm w stylu wodzowskim
militaryzm
walka z demokracją
pełna kontrola parti rządzącej nad życiem społecznym i gospodarczym
gospodarczy etatyzm nazwany kiedyś przez zwykłego posła klientelizmem
nacjonalizm a w skrajnych przypadkach szowinizm lub rasizm
Celem politycznym faszyzmu jest ustanowienie państwa totalitarnego(np repolonizacja) pod względem gospodarczym opartym na klientelizmie(pisiewicze,misiewicze).Ideologiczną podstawą jest nacjonalizm przedstawiany jako "trzecia droga"albo dobra zmiana.
Wskazane wyżej cechy to najważniejsze fundamenty faszyzmu.W latach 30-tych Niemców "kupiono"rozwojem gospodarki,którego jednym z narzędzi był przemysł zbrojeniowy.Wprawdzie nam jeszcze do takiego rozwoju daleko ale już wiadomo,że w Radomiu powstanie stocznia Marynarki Wojennej a w nieznanym jeszcze miejscu pisiewicze po zakupie 99 wycofanych z eksploatacji F-16 przerobią je na latające wrota od stodoły.Stocznia w Szczecinie zacznie budować dla PRL(pisowska republika ludowa) promy z wyczarowanej przez Krzywoustego mamony.Rok zapowiada się wyjątkowo bogaty w inwestycje.Może nawet przy każdej gminie powstanie lądowisko dla PRLowskich VIPów,żeby latając na wrotach od stodoły nie rozbijali drogich pancernych limuzyn.
Na koniec wszystkim pisiewiczom przekazuję pozdrowienia od carycy Katarzyny Wielkiej oczywiście za posrednictwem posła Suskiego. 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2017, 21:32:01 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1461 dnia: Stycznia 27, 2017, 09:15:36 »
564 godziny lekcji religii przewiduje polski system edukacji w ciągu 12 lat nauki. to więcej niż biologii, chemii i fizyki razem wziętych.
Religia jest od pierwszej klasy podstawówki i jeśli jest do końca to wychodzi średnio 1 godzina tygodniowo. Góra 2 razy tygodniowo jeśli w jakiejś klasie liceum już jej nie będzie. Biologia (jako biologia a nie przyroda), chemia i fizyka zaczynają się w gimnazjum (po pseudo reformie od 7 klasy), więc musi być jej mniej, ponieważ rozłożone są na krótszy czas. Chyba, że się mylę to proszę o sprostowanie.
Również jestem w opozycji do reformy oświaty i tego rządu. Ale po pierwsze nie wrzucajmy za szybko czegoś co się może odwrócić przeciw nam. A po drugie nie walczmy z religią (ale z tymi co chcą na niej coś ugrać), bo patrząc co się dzieje w kraju (i na świecie) to wydaje się, że tylko w Bogu nadzieja...  )-;

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1462 dnia: Stycznia 27, 2017, 15:26:20 »
Co nie zmienia faktu, ze powinna być w salkach katechetycznych, a nie w szkole.
Nadzieja jest w ludziach, ze zmądrzeją w końcu, a nie w jakimś mitycznych stworzeniach.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1463 dnia: Stycznia 27, 2017, 15:59:22 »
powinna być w salkach katechetycznych,
Tak zgadza się, tylko ja pozostawił bym naukę religii w szkołach do uczniów do 3 klasy szkoły podstawowej. Przede wszystkim zdjął bym z etatów szkoły księży i katechetów. Jak przypuszczam za czasów tej władzy nie zmieni się nic w tym temacie , no chyba ze na odwrót, księża i katecheci będą mieli lepiej. Ale z drugiej strony co się dziwić skora do wszystkiego woła się księży aby poświecił, i na dodatek płaci się poważne kwoty.   
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1464 dnia: Stycznia 28, 2017, 09:30:13 »
Ludzie zejdźcie z drogi, bo Antoni będzie ....
Polska -  kraj w którym możesz zginąć dzięki min. Obrony.
Historia toczy koło - szczur drugi raz uciekł z miejsca wypadku.
http://wiadomosci.wp.pl/szef-bor-podal-sie-do-dymisji-gen-bryg-andrzej-pawlikowski-mial-odejsc-ze-wzgledow-zdrowotnych-6084976612991617a
Następny nie wytrzymał dobrej zmiany
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1466 dnia: Stycznia 30, 2017, 22:03:03 »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1467 dnia: Stycznia 31, 2017, 13:54:09 »
GUS ujawnił prawdę o dobrej zmianie.
PKB Polski 2014 - 3,3%, 2015 - 3,9%, 2016 -2,8%.
Jarkaczowi nie pozostaje nic innego jak wymienić GUS

Post Merge: Stycznia 31, 2017, 22:22:55
#action=share
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2017, 22:22:55 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1468 dnia: Lutego 01, 2017, 17:02:58 »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.