Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868168 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #975 dnia: Maja 27, 2016, 06:48:37 »
Pewnie pana stać dopłacić te 2 tyś.
Polska mowa trudna język dla Wielkich Patryotów?

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #976 dnia: Maja 28, 2016, 00:52:34 »
Bardzo trudna.


Kurs euro, wg. money.pl :
Styczeń 2015 - 4,3
Maj 2016 - 4,4


Na pewno! Bez dwóch zdań ! Nie ma innej opcji !
Te 2 tys. więcej za wakacje,  dzięki PiS.


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #977 dnia: Maja 28, 2016, 09:39:51 »
Miałem Cię zignorować. Sam nie wiem po co Ci dopisuję. Może po to abyś zobaczył jak Ty (być może bezwiednie) i jedynie słuszna partia (oni to już robią z perfidną premedytacją ) manipulujecie faktami. Po pierwsze - średni kurs euro w styczniu 2015 to 4,05 - dane z NBP. Po drugie - po co podajesz cenę ze stycznia jak wakacje letnie są w lipcu - sierpniu? Tak sobie poprzedni rok na euro przeliczyleś i styczeń wyszedł Ci najdrożej?  Po trzecie - jak już porownujesz to porównuj analogiczne okresy, będzie to bardziej miarodajne. Po czwarte - naszczęście stać mnie aby zapłacić te 2 K drożej, ale nie nawidzę wyrzucać i tracić pieniędzy. To domena twoich wybrańców.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #978 dnia: Maja 28, 2016, 18:40:38 »
Szlachta się bawi na koszta nie paczy!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #979 dnia: Maja 30, 2016, 09:30:54 »
Po drugie - po co podajesz cenę ze stycznia jak wakacje letnie są w lipcu - sierpniu?

Bo wakacje kupuje się z wyprzedzeniem?

Z całą moją nienawiścią do PiS, obarczanie ich słabą złotówką jest troszkę niepoważne. Różnica w cenie EUR wynosi ok 20-30gr, funt kosztuje praktycznie tyle samo co rok temu o tej porze, dolar jest z 15gr droższy, ale od dawna i tak buja się na poziomie 3,7-3,9.

Nie wiem jak załatwiasz wakacje, ale dwoje osób na tydzień za granicę, zwiedzając dwa państwa może pojechać za ok 2k PLN. Z dziećmi pewnie koszty wyszłyby większe, ale to nie przez partię rządzącą, ale przez... dzieci. W końcu im więcej osób tym drożej, to chyba normalne. Jak się chce to da się tanio podróżować.

Anyway, większą, a raczej całkowitą winą PiS jest to: http://www.wykop.pl/link/3194553/spore-podwyzki-oplat-w-t-mobile-uslugi-bankowe-nowe-konta-nowa-tabela-oplat/

To już kolejny bank, jaki będzie następny? Tak, wiem, że banki od zawsze podnosiły opłaty. Ale w ostatnich miesiącach jest to nagminne i szczególnie wysokie, z coraz trudniejszymi warunkami do spełnienia by tych opłat nie było. Widzę to po swoich kontach, a mam ich chyba z 4.


Wiele bym dał by spojrzeć w twarz człowieka, który wymyślił sobie, że wpisze do ustawy klauzulę zakazującą bankom przerzucać kosztów podatku bankowego na klientów. To musi być twarz myślą nieskalana.
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2016, 09:32:33 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #980 dnia: Maja 30, 2016, 13:06:08 »
Bo wakacje kupuje się z wyprzedzeniem?
ja zazwyczaj kupuje last minute.
Nie wiem jak załatwiasz wakacje, ale dwoje osób na tydzień za granicę, zwiedzając dwa państwa może pojechać za ok 2k PLN.
poprosiłbym o namiar na biuro, w którym masz takie oferty.
Z dziećmi pewnie koszty wyszłyby większe, ale to nie przez partię rządzącą, ale przez... dzieci.
co roku jeżdżę z żoną i z dziećmi. swoje zgrubne i szybkie przeliczenia porównałem do tego ile wydałem w zeszłym roku na jeden wyjazd 7 dniowy na połunie europy i drugi wyjazd kilkudniowy rowerowy na bornholm. i jakbym nie liczył w tym roku takie same wakacje kosztowałyby mnie najmniej 1,5 k drożej.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #981 dnia: Maja 30, 2016, 14:34:36 »
Last minute nie zawsze się opłaca. Ale jak chcesz to pakuj się i 3 czerwca do Grecji z żoną za 900zl/os. ;)

http://www.fly4free.pl/tygodniowy-wypoczynek-na-zakynthos/

Namiarów na biuro ci nie dam bo nie korzystam. Rok temu zwiedziłem z moją Rzym, Marsylię i nieco Lazurowego Wybrzeża. 6 dni, połowa września, około 2k PLN na głowę za całość.

Ile za Bornholm placileś? Ja jadę w lipcu na 4 dni i planuję zmieścić się w około 800zl na głowę.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #982 dnia: Maja 30, 2016, 14:54:14 »
Qwa lecę. Dzięki.  :D :D ;D  na Bornholm jechałem z wysocki ski. Na ich stronce masz kosztorys
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2016, 14:56:55 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #983 dnia: Maja 30, 2016, 16:08:14 »
Wyślij mi kartkę. :p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #984 dnia: Maja 30, 2016, 16:11:54 »
Weźcie może przenieście tę dyskusję na jakieś inne forum co? Tu mamy pisać o tym jaki PiS jest zły i niedobry a nie o zagranicznych, zdradzieckich podróżach beneficjentów pookrągłostołowego układu :P

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #985 dnia: Maja 30, 2016, 20:16:00 »
Pewnie pana stać dopłacić te 2 tyś.
Polska mowa trudna język dla Wielkich Patryotów?
Mowa może trudna ale za to język długi i podniebienie brązowe.Właśnie władca tych podniebień zapowiedział,że podejmie kroki prawne przeciwko komisji europejskiej jeśli ośmieli się nadal kontrolować praworządność Wielkich Patryotów.Ponadto zauważył że nazwa PO powinna u każdego inteligenta budzić
wielkie wątpliwość na pierwszy rzut oka.To kwestia pewnego wyczucia,które inteligentni ludzie powinni mieć.Niektórym dzinnikarzom,publicystom tego wyczucia zabrakło.Każdy kto krytykuje PiS za styl rządzenia ma wg fuhrera "problem oślich uszu".I na koniec stwierdził"krytykowanie władzy PiS jest dla inteligenta kompromitujące.
Wódz ma rację i dlatego "inteligencja kaczystowska" ma krótkie uszy , PiSu nie krytykuje tylko ustawia się w kolejce do koryta.
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #986 dnia: Maja 30, 2016, 20:59:43 »
no jak idzie zauważyć zaczynaj co niektórzy odbiegać od tematu, trudno znaleźć wspólnego mianownika miedzy pis i czyjeś wakacje

Post Merge: Maja 30, 2016, 21:17:30
i zaczynaj się problemy,  a to dopiero maj


http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/problem-z-500-plus-wojewodowie-przesuwaj%c4%85-%c5%9brodki-z-innych-zada%c5%84-wybieranie-wody-z-ton%c4%85cego-statku/ar-BBtEYGU?ocid=spartandhp
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2016, 21:17:30 wysłana przez piotrzpl »

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #987 dnia: Maja 31, 2016, 01:54:16 »
pprzy wakacjach za 10k euro extra 2k PLN aż wypada zwalić na PiS :)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #988 dnia: Maja 31, 2016, 07:07:52 »
M8z kup sobie maść na ból dupy, bo widzę że ewidentnie Ci doskwiera.
Proponuje również sięgnąć do podstaw matematyki.  Za 10 K euro byłbym w plecy ponad 4 K PLN. Ot takie wasze pisowskie pół prawdy i niedomówienia.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2016, 07:14:40 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #989 dnia: Maja 31, 2016, 10:27:55 »
Różnica miedzy lipcem (sam chciałeś się do niego odnosić) a dzisiaj (bo kalkulacje robiłeś ostatnio) to 20 groszy... 0.20 * x = 2000; x = 10000. Prosta matematyka, czy może nie taka prosta?
Gdzie dostanę taka maść? Tak mnie boli, ze usiedzieć nie mogę!