Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868176 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #420 dnia: Marca 14, 2016, 17:41:26 »
wszechobecny nepotyzm

no im zajął 8 lat a twoi idole w 3 miesiące pobili wszystkich w nepotyzmie, ostawili tylu co wszystkie rządu przez 25 lat nie osadzili, wstawiaj popleczników wszędzie gdzie się da,,, najgorsze ze wstawiaj na sztukę, totalnych matołów w danej dziedzinie ważne aby był z pisu lub maił poplecznika z pisu

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #422 dnia: Marca 14, 2016, 18:26:46 »
No nie, Kilof, Newsweek???? Sqha! Toż to lisowa propaganda, zupełnie nieobiektywna!

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #423 dnia: Marca 14, 2016, 18:28:33 »
chyba nie aż tak bardzo daleko, skoro piszesz o nepotyzmie po-psl, nie zauważając tego co dzisiaj w temacie ciepłych posadek dla znajomych/rodziny wyprawia pis. to jest dopiero dobra zmiana. nepotyzm do potęgi entej. niestety doskonale zdaję sobie sprawę, że wam nikt nie wmówi że białe jest białe.

A co takiego wyprawia ten zły PiS z tymi posadami? :-)
Chyba nie powinno nikogo dziwić zachowanie rządzących, że wymienia obsadę m.in. w spółkach skarbu państwa obsadzając swoimi ludźmi.
Mając władzę zrobiłbyś to samo, nie zaufałbyś nikomu z poprzedników. Nie? :-)
Możecie drzeć tu łacha z PiSu, ale nikt nie dorówna PO-PSL :-)
Takiego kurewstwa jakie sobą reprezentowały tamte rządy to ze świecą szukać :-)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #424 dnia: Marca 14, 2016, 18:33:27 »
Takiego kurewstwa jakie sobą reprezentowały tamte rządy to ze świecą szukać :-)
brawo wy. a w niedziele do koścoła
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #425 dnia: Marca 14, 2016, 18:37:39 »
no im zajął 8 lat a twoi idole w 3 miesiące pobili wszystkich w nepotyzmie, ostawili tylu co wszystkie rządu przez 25 lat nie osadzili, wstawiaj popleczników wszędzie gdzie się da,,, najgorsze ze wstawiaj na sztukę, totalnych matołów w danej dziedzinie ważne aby był z pisu lub maił poplecznika z pisu

Bądź spokojny, nic tym spółkom nie będzie :-)
A swoją drogą to osobiście znasz jakiś ludzi z PiSu, że tak ziejesz na wszystkich, że to matoły :-)
Może to Ty masz jakieś kompleksy, nie wyszło Ci w życiu itp. i wylewasz swoją żółć na ten PiS? :-)
No tak to po trosze wygląda :-)

Post Merge: Marca 14, 2016, 18:39:28
brawo wy. a w niedziele do koścoła

Aha Ty jesteś z tych świętojebl...wych ;-) nie przeklinasz, nie wyrażasz się :-)
Więcej luzu proponuję :-)
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2016, 18:39:28 wysłana przez Janusz W. »

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #426 dnia: Marca 14, 2016, 18:57:01 »
No nie, Kilof, Newsweek???? Sqha! Toż to lisowa propaganda, zupełnie nieobiektywna!
Ale co tam może być nieobiektywne? Nazwiska można sobie samemu sprawdzić jak ktoś nie wierzy :)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #427 dnia: Marca 14, 2016, 19:33:06 »
    No nie, Kilof, Newsweek? ??? Sqha! Toż to lisowa propaganda, zupełnie nieobiektywna!

Ale co tam może być nieobiektywne? Nazwiska można sobie samemu sprawdzić jak ktoś nie wierzy :)
to wy nie wiecie, że jedyne prawilne media to tv trwam, radio maryja i republika? ??? reszta to mainstremowe ochłapy  ;D ;D ;D
zapomniałem o TVPis. ;) ;D

 
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2016, 19:39:41 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #428 dnia: Marca 14, 2016, 21:00:48 »
Bądź spokojny, nic tym spółkom nie będzie :-) A swoją drogą to osobiście znasz jakiś ludzi z PiSu, że tak ziejesz na wszystkich, że to matoły :-)Może to Ty masz jakieś kompleksy, nie wyszło Ci w życiu itp. i wylewasz swoją żółć na ten PiS? :-)No tak to po trosze wygląda :-)

no to po kolei,,,  no tak jak się wymienia na fachowców  co nie mają pojęcia o tym gdzie ich powołano i czym maj kierować, no to jakoś mi się nie chce wierzyć w twoje zapewnienia, przykład polskie największe stadniny fachowcy cenieni na całym świecie wymienieni na  gościa co z kaniami ma to wspólnego ze je lubi
znam nie zrobili mi nic akurat ci co ich osobiście znam, ale jak się posłucha tych w telewizji typu maciarewicz, pawłowicz brudzinski i podbni i no to ręce opadają i człowiek potrzebuje troche czasu aby otrząsnąć się po ich debilnych wypowiedziach

nie życie mam ułożone i jestem zadowolony  z tego co mam,,, a ty za to masz typowa retorykę PiS-owską, jak się nie ma konkretów insynuacje pomówienia niedomówienia itp



Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #429 dnia: Marca 14, 2016, 21:06:43 »
Janusz szybko robisz się mięciutki .Myślałem że chociaż trochę powalczysz na argumenty lub cokolwiek. Widzisz Januszku ......W gronie swoich słuchaczy będziesz gwiazdą ale nie tu panie ekspercie od historii ,grafologii itp itd. Nie jesteś dla mnie zadnym przeciwnikiem do rozmowy bo do tego potrzebne są argumenty.Po prostu nie masz żadnego,nawet jednego.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #430 dnia: Marca 14, 2016, 21:47:02 »
a ty za to masz typowa retorykę PiS-owską, jak się nie ma konkretów insynuacje pomówienia niedomówienia itp

Zdrówka życzę ;-)

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #431 dnia: Marca 14, 2016, 21:51:32 »
Juuuuuuuż lepiej Ci Maniek? ;-)
Dobrze poniższe zapamiętaj, może kiedyś skorzystasz :-)

"Nigdy nie walcz z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!"

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #432 dnia: Marca 14, 2016, 21:59:02 »
Janusz - poddajemy się mistrzu ;D ;D  ;D
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #433 dnia: Marca 14, 2016, 22:05:02 »
Janusz - poddajemy się mistrzu ;D ;D ;D

Powyżej napisałem sentencję ;-)

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #434 dnia: Marca 14, 2016, 22:18:48 »
Znowu o tych koniarzach.
Zwolnienie dwoch prezesow stadniny koni - "cofniecie Polski do sredniowiecza"
Zwolnienie tysiecy stoczniowcow - "postep Polski"
PO,tylko dla idiotów.