Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868532 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #360 dnia: Lutego 24, 2016, 12:35:25 »
I myślisz, że Kaczyński nie współpracowali?
Przecież mówili, że nie współpracowali więc to prawda ( ¬‿¬)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #361 dnia: Lutego 24, 2016, 12:36:02 »
A, to zmienia postać rzeczy. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #362 dnia: Lutego 24, 2016, 12:37:55 »
Wspolpracowali czy nie, myslicie, ze ktos sie jeszcze przyzna? I tak to juz niczego nie zmieni, a Polacy beda coraz bardziej podzieleni. Widac jak zalosna jest nasza "klasa" polityczna. Jedni warci drugich.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #363 dnia: Lutego 24, 2016, 12:41:26 »
Ale to przecież o te podziały chodzi. Po cóż innego by tak rozdmuchiwali tę sprawę? To ma doraźny cel polityczny a nie jakąś tam "prawdę" albo "sprawiedliwość dziejową".

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #364 dnia: Lutego 24, 2016, 19:13:24 »
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/oplata-audiowizualna-z-rachunkiem-za-prad-a-nie-z-innymi-podatkami

Dobra zmiana. XD

Co jeszcze podwyższą? Jakie jeszcze opłaty dorzucą? Może podatek (bo to NIE JEST abonament, nie mydlmy oczu ładnymi słówkami) za używanie radia w telefonie. XD

Rządzi nami przedszkole.
Codzienna zmiana broszki u białoczerwonej musi kosztować,na razie.A w 2017 zaboli i nie będzie to podwyżka podatków tylko regulacja.Normalni inaczej tak mają ,że nie dadzą sobie wmówić iż białe jest białe.Przewiduję,że w niedalekiej przyszłości narodowe matki będą obdarowywane broszkami w relacji jedno dziecko -jedna broszka.W ten sposób będzie można skorygować dyskryminacyjną ustawę 500+
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #365 dnia: Lutego 24, 2016, 21:00:37 »
najdalej w 2018 zrobią skok na rezerwy nbp. nie wiem - podejrzewam że z 200 milirdów $ - ostatnie źródło. potem gracja przy nas będzie rajem.
kasa w zusie się załamuje - brakują mld złotych. jak do tego ma się propozycja pisu o obniżenie wieku emerytalnego? ??? ? nie długo - polska=bankrut.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2016, 21:07:50 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #366 dnia: Lutego 24, 2016, 21:48:46 »
Według analityków Gazety W i R. Petru
" bankructwo Polski doprowadzi do globalnego kryzysu i osłabienia kursu jena. Wielu prezesów stadnin zostanie odwołanych. Jak wskazują wojskowi - marsze w obronie demokracji eskalują do marszy, w obronie wdowy po kiszczaku. Większość społeczeństwa będzie miała to w dupie, a dapol napisze kolejnego odrealnionego od rzeczywistości posta..."

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #367 dnia: Lutego 24, 2016, 21:59:49 »
dapol napisze kolejnego odrealnionego od rzeczywistości posta..."
pisowierco - mija 100 dni rządów jedynie słusznej. jedynie prawdziwy i namaszczony już chyba we wrześniu zapowiedział obniżenie wieku emerytalnego. później broszka miała to w niebieskiej teczce. teraz morawiecki coś tam chrząka, że nie pyknie. wiem - tobie nikt nie wmówi, że białe jest białe.
pomyśl (jeżeli potrafisz) - kto ma robić na emerytów jak tu w polsce nie ma chętnych do pracy za psie pieniądze. woleli wyjechać do ue i tam robić robotę, której tamtejśsi się nie imają.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2016, 22:02:08 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #368 dnia: Lutego 25, 2016, 12:19:26 »
Dokładnie mieli już przygotowane projekty obniżenia wieku emerytalnego, 500+, minimalna kwota wolna od podatku, darmowe leki dla 75 latków oraz 12 złotych najniższa stawka, i wszystko było opracowane i miało być zrealizowane w pierwszych 100dniach na dodatek w ekspoze te same punkty było do zrealizowania  w 100 dniach,,, jak widać lewie 500+ po części się udało, na pozostałe jak to to powiedział pan Morawiecki nie były to twarde punkty do realizacji i nie wiadomo czy będą zrealizowane,,, czyli pisowierców zrobiono jawnie w banbuko, cieszy mnie tylko to ze ja nie głosowałem na nich, ale fanatycy pis powiedzą ze jest wszystko okey 

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #369 dnia: Lutego 25, 2016, 12:25:29 »
nasuwa się tez pytanie dlaczego braciszkowie nie posiadali teczek i dlaczego nie byli internowani tak ja inni "zdrajcy narodu" a ponoc byli wielkimi działaczami opozycyjnymi,,, dziwi mnie tez taka szybkie ujawnienie teczki Wałęsy,,, ostatnio czytałem w necie wypowiadał się jeden z grafologów ze gołym okiem widać ze cześć to fałszywki podrobione podpisy Wałęsy

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #370 dnia: Lutego 25, 2016, 19:55:40 »
nasuwa się tez pytanie dlaczego braciszkowie nie posiadali teczek i dlaczego nie byli internowani tak ja inni "zdrajcy narodu" a ponoc byli wielkimi działaczami opozycyjnymi,,, dziwi mnie tez taka szybkie ujawnienie teczki Wałęsy,,, ostatnio czytałem w necie wypowiadał się jeden z grafologów ze gołym okiem widać ze cześć to fałszywki podrobione podpisy Wałęsy
To co przedstawia dziennikarska dzicz w mediach to  jedno wielkie szambo.Nakręcone obrazki wyraznie pokazują,że w teczkach Kiszczaka są wyłącznie fotokopie czyli ich wartość jest zerowa.Niestety dla pismaków i kaczystów to tylko woda na młyn.Właśnie z ust komucha Łopińskiego - tego z kancelarii dudapomocy usłyszałem,że najlepszym prezydentem współczesnej Polski był Lech Kaczyński,bo on nikogo nie zdradził.Jeszcze trochę i zacznie bredzic,że to on obalił komunę,wprowadził Polskę do NATO,załatwił nam wejście do UE a w ogóle to poległ za ojczyznę w Smoleńsku.Powinniśmy już zacząć odkładać na pomniki nowego bohatera narodowego.,chyba że poznamy w końcu treść rozmowy braci z lotu do Smoleńska. 
jestem gorszego sortu

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #371 dnia: Lutego 26, 2016, 07:56:54 »
Och jak milusio

SB-ek Jezat, broni innego SB-ka Bolka.
PO,tylko dla idiotów.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #372 dnia: Lutego 26, 2016, 10:16:08 »
Och jak milusio

SB-ek Jezat, broni innego SB-ka Bolka.
Nie podszywaj się chłopie pod PATRYKA byleJAKIEGO.On też udawał owczarka afgańskiego w internecie.Ta wasza kaczystowska metoda przypisywania innym swoich własnych defektów umysłowych już nie robi wrażenia.To zdarta płyta.Byłes nikim ,jestes nikim ,bedziesz nikim chyba ,ze taboret da ci robotę przy oprzątaniu koni.Będziesz miał możliwość wyboru stadniny.Tylko nie pomyl konia z afganem.
jestem gorszego sortu

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #373 dnia: Lutego 26, 2016, 23:34:56 »
Nie powiemy O.K.
Ziewniemy ze znużenia, bo przynudzacie i usypiacie.


Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #374 dnia: Lutego 26, 2016, 23:43:19 »
To co przedstawia dziennikarska dzicz w mediach to  jedno wielkie szambo.Nakręcone obrazki wyraznie pokazują,że w teczkach Kiszczaka są wyłącznie fotokopie czyli ich wartość jest zerowa.Niestety dla pismaków i kaczystów to tylko woda na młyn.Właśnie z ust komucha Łopińskiego - tego z kancelarii dudapomocy usłyszałem,że najlepszym prezydentem współczesnej Polski był Lech Kaczyński,bo on nikogo nie zdradził.Jeszcze trochę i zacznie bredzic,że to on obalił komunę,wprowadził Polskę do NATO,załatwił nam wejście do UE a w ogóle to poległ za ojczyznę w Smoleńsku.Powinniśmy już zacząć odkładać na pomniki nowego bohatera narodowego.,chyba że poznamy w końcu treść rozmowy braci z lotu do Smoleńska. 
Ty koowalski jesteś taki sam pusty łeb, ze swoimi teoriami, odnośnie Wałęsy, jak Macierewicz w sprawie Smoleńska.
Jedno co was różni , że Macierewicz już nie wygłasza swoich hipotez.