Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 873654 razy)

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 03, 2015, 21:21:01 »
Zastanawiam się o czyich "nocnych standardach" Pan pisze?
Panie Tomaszu, mam na myśli dokładnie to..
opublikowanie w monitorze o 22;00 i przyjęcie przysięgi przez dude o 24;00/1;00
przy czym, postawa przedstawiciela Sejmu i Rządu Pana Marka Asta podczas dzisiejszej rozprawy przed TK (nie potrafił przedstawić żadnego stanowiska z rozbrajającą szczerością stwierdzając, że jest nieprzygotowany) jasno pokazuje jakie były intencje ww. działań tj. zaprzysiężeni "nocni sędziowie" mieli wg. planu wejść w skład orzekający w dzisiejszej sprawie i doprowadzić do wyroku korzystnego dla Pańskiego ugrupowania dlatego żadna rola dla Pan Asta nie została "napisana".
Także Pański zarzut o "nocnych standardach" wybitnie nie pasuje do PiSu i wynika chyba z sugerowania się nagłówkami. Jeśli już komuś to określenie przyklejać, to Platformie - i tu proponuję zapoznać się ze szczegółami posiedzenia Sejmu z 17.12.2014, które rozpoczęło się o 21.30. Stawał tam temat Lasów Państwowych.
Panie Tomaszu, argument mniej więcej na poziomie dowcipu z czasów PRL o radzieckim komputerze*. Co to ma do rzeczy? Oczywiście zgadzam się z Panem, iż zachowanie PO było naganne, ale przecież PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ miało reprezentować inne standardy, a nie powielać te którymi gardzi.
Na marginesie, trwało to tak długo w związku z notorycznym nadużywaniem przez posłów PO i Nowoczesnej prawa do składania wniosków formalnych (zgłaszali się do wniosku, a wygłaszali oświadczenia). 
A w jaki inny sposób mniejszość parlamentarna miała możliwość zablokować postępowanie większości, które godzi w elementarne zasady stanowienia prawa w państwie demokratycznym? Sięgnęli po metody, przyznaję niewyszukane, ale jedyne, które pozostały dostępne po tym kiedy zablokowano min. możliwość normalnej pracy komisji sprawiedliwości.

Panie Tomaszu, w którymś z poprzednich postów napisał Pan, że "naprawiacie prawo" myślę, że poniższe cytaty wystarczą za cały komentarz do sposobu w jaki się do tego zabraliście:
"Ubolewam, że jest on absolwentem naszego wydziału [...] Pisał u mnie doktorat, znam go 20 lat i jest on dobrym prawnikiem, ale dobry prawnik powinien wiedzieć, co to jest demokratyczne państwo prawne, co to jest Trybunał Konstytucyjny i co to jest Konstytucja [...] niestety Andrzej Duda brnie coraz bardziej - do dziś licząc złamał Konstytucję trzy razy" - Prof. Jan Zimmermann z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego promotor pracy doktorskiej obecnego Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy

"Rada Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego wyraża głęboki niepokój, związany z wydarzeniami wywołanymi przez najwyższe organy państwa. W wyniku podjętych działań władz państwowych powstało zagrożenie dla niezależności organów władzy sądowniczej, w szczególności Trybunału Konstytucyjnego, jednego z gwarantów porządku konstytucyjnego. Podpisana przez Pana Prezydenta ustawa [...] nie daje się pogodzić z zasadą demokratycznego państwa prawnego, naruszając wymogi nieusuwalności sędziów, legalizmu i niedziałania prawa wstecz. Podważa zaufanie do Trybunału Konstytucyjnego, pozbawiając Państwo Polskie podstawowej instytucji ochrony praw fundamentalnych." - Rada Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

... i na koniec coś w sprawie ułaskawienia Pana Kamińskiego, niewinnego jak Pan wywodził we wcześniejszych wypowiedziach:
"[...] ułaskawienie stanowiło akt abolicji indywidualnej, polegającej na darowaniu i puszczeniu w niepamięć, czego skutkiem jest umorzenie postępowania[...]" - Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy w liście do redakcji GW.

...czyli jednak winny, bo czyż można darować i puszczać w niepamięć coś niewinnemu?

Pozdrawiam

*
Uczeni radzieccy skonstruowali bardzo mądry komputer, który zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Na uroczyste otwarcie zaproszono uczonych amerykańskich, którzy zadali komputerowi pytanie: "Jak nazywa się najsilniejszy, najbardziej demokratyczny kraj świata?" Komputer natychmiast odpowiedział:
- Związek Radziecki.
 Uczeni amerykańscy zadali komputerowi drugie pytanie: "W jakim kraju żyją najbardziej szczęśliwi ludzie i w jakim kraju ludzie zarabiają najwięcej na świecie?" Komputer zatrzeszczał, a po chwili wyświetlił na ekranie odpowiedź:
- W Związku Radzieckim.
 Uczeni Amerykańscy zadali komputerowi jeszcze jedno pytanie: "W jakim kraju ludzie jedzą najwięcej mięsa w przeliczeniu na jednego mieszkańca?" Komputer przez chwilę zastanawia się nad odpowiedzią, w końcu odpowiada:
- Ale za to u was biją Murzynów!



Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 03, 2015, 21:41:59 »
Nocne standardy heheehee. A Duda to niby po co po nocy odwiedzał Króla Jarosława?Może opróżniał kuwetę kota  ?Czy jednak Król przywołał swojego rycerza w konkretnym celu?Co za obłuda...Nosz ku.....

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 03, 2015, 21:49:19 »
chciałem aby pis wygrał, oczywiście nie głosowałem na nich, ale moja prośba się ziściła,
bez komentarza :)
<*)))))>{

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 03, 2015, 21:53:59 »
jestem pewien, że dyskusja z panem tokarskim nie ma najmniejszego sensu. zarówno on, jak i cała reszta jedynej i słusznie rzędzącej partii już od dawna ma zamknięte umysły. przykład - słowa dery - zgadzamy się z trybunałem tam gdzie orzekł po naszej myśli, a tam gdzie nie pykło - olać trybunał. jak dobrze pójdzie za 4 lata duda marionetka odpowie za złamanie konstytucji i odpowie za bezprawie
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 03, 2015, 22:20:10 »
Nie ma co się podniecać, przecież to wszystko było do przewidzenia, poczekajcie jeszcze trochę, PiS kombinuje teraz z Trybunałem, bo szykują zemstę za Smoleńsk. Tusk i inni "zamachowcy" muszą zostać przed nim postawieni i ukarani. To dopiero początek cyrku. Z PO też można się teraz pośmiać, szczególnie z ich wymachiwania Konstytucją w Sejmie. To jest normalne przedszkole. :) Potrzebowali 8 lat, by sobie o niej przypomnieć. Dla Polski ten kabaret staje się zbyt drogi.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 04, 2015, 11:01:51 »
dokładnie zemsta za Smoleńsk musi być, jakby komisja do katastrof lotniczych powiedziała ze to był zamach, i wszyscy wszem i wokół obwieścili ze  Lech Kaczyński jest bohaterem i postawiono by m pomniki zwłaszcza przed pałacem na krakowskim przedmieściu, wszystko by było cacy,,, a pis szykuje cos to widać, tylko musimy poczekać i zobaczymy co,,, może nie będzie lepiej ale będzie ciekawie,,, atrakcje nas czekają,,, może po tych czterech latach rządu pis ludzie cos zrozumieją 

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 05, 2015, 20:21:45 »
Nie ma co się podniecać, przecież to wszystko było do przewidzenia, poczekajcie jeszcze trochę, PiS kombinuje teraz z Trybunałem, bo szykują zemstę za Smoleńsk. Tusk i inni "zamachowcy" muszą zostać przed nim postawieni i ukarani. To dopiero początek cyrku. Z PO też można się teraz pośmiać, szczególnie z ich wymachiwania Konstytucją w Sejmie. To jest normalne przedszkole. :) Potrzebowali 8 lat, by sobie o niej przypomnieć. Dla Polski ten kabaret staje się zbyt drogi.
Plucie na PO dało przy pomocy Nowoczesnej niewielka większośc sejmową PiSowi.Teraz dzięki wcześniej wspomnianym musimy uczyć się haseł ;
Naród z PiSem PiS z Narodem
Dobro PiSu dobrem Narodu
Dobro prezesa najwyższym nakazem
Sejm pod naszymi rządami najwyższym organem władzy ludowej
Prezydent Polski dobrem prezesa
Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego mają charakter historyczny
Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego maja charakter prywatnych opini sędziów
Kto głosuje za może opuścić ręce i odejść od ściany
Teraz tylko czekać kiedy poseł Piotrowicz ogłosi PZPR organizacją patriotyczną w ślad  za genialnym prezesem ,który Gierka nazwał polskim patriotą.
Zima nam póki co nie grozi,rząd odkupi od górników zalegający na hałdach węgiel.Jest tego prawie 6 mln ton.Tylko czekać,kiedy rząd wprowadzi urzędowe ceny skupu produktów rolnych i będzie gromadził strategiczne zapasy zbóż,mięsa, owoców cytrusowych/jabłkami zajmie się sadownik
Kuchciński/.Problemem może stać się skup czosnku,ale myślę ,że po ostatniej wizycie dudapomocy w Chinach da się to rozwiązać bez budowy chinskiego muru.
Na koniec przypominam wszystkim zwolennikom demokracji ludowej pobożnej,że otrzymali tylko 18,64 procent głosów uprawnionych do głosowania.Oznacza  to,że mandat pislamistów do wywracania państwa do góry nogami jest wyjątkowo cieńki.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2015, 20:25:39 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 05, 2015, 22:27:03 »
koowalski nie podniecaj się tylko uderz się w pierś. to szambo które teraz wypływa to w ogromnej mierze dzięki platformie. trzeba być ślepym ignorantem żeby tego nie zauważać.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 06, 2015, 09:44:20 »
koowalski nie podniecaj się tylko uderz się w pierś. to szambo które teraz wypływa to w ogromnej mierze dzięki platformie. trzeba być ślepym ignorantem żeby tego nie zauważać.
A może Pan wymienić składowe tego szamba ,które tak mocno Panu pomaga w nobilitowaniu nowej władzy?
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 06, 2015, 11:30:06 »
No wiesz pan jak to mowila szydło i duda, kraj w ruinie, a ostatnio szlyszalem i jedno i drugie jak chwalili jak to w Polsce jest pieknie kraj sie rozbudowuje, czy jak jest bo po malu zaczynam sie gubić, czy jest źle czy dobrze, czy to nie jest na zasadzie punkt widzenia uzalezniony od punktu siedzenia,,, no a wczoraj pokazali wszyscy z pis w jakim kierunku zmierzamy,,, smutne,,, n

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 06, 2015, 11:38:49 »
Koowalski, może źle się wyraziłem, może źle mnie zrozumiałeś. Prawda jest taka, że szambo w postaci pisu tak śmierdząco wylało głównie dzięki ośmiu latom rządów po, zamiataniem afer pod dywan.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 06, 2015, 20:02:48 »



Nie przestawajcie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 06, 2015, 21:43:57 »
Koowalski, może źle się wyraziłem, może źle mnie zrozumiałeś. Prawda jest taka, że szambo w postaci pisu tak śmierdząco wylało głównie dzięki ośmiu latom rządów po, zamiataniem afer pod dywan.
O których aferach Pan mówi? Sprawa SKOKów jest pilnowana przez byłego senatora PiSu Henryka Ciocha, dawnego członka PZPR/też pewnie do PZPR zapisał się by podobnie jak poseł Piotrowicz czynić dobro/ który niedawno nocą złożył ślubowanie u dudapomocy by wreszcie zacząć czynić dobro w Trybunale Konstytucyjnym.Drugi nowy niepolityczny sędzia Trybunału Konstytucyjnego Piotr Pszczółkowski jeszcze chyba jest posłem PiSu.Na 15 sędziów poprzedniego składu TK tylko jeden tzn  Kotlinowski był niepolitycznym sędzia bo pochodził z LPRu .Poza nim związki z PC miał jeszcze Teresa Liszcz.Wybrani prrzez poprzedni sejm sędziowie TK nie należeli do żadnej partii i nigdy nie byli członkami parlamentu.Ale wg pislamu Trybunał Konstytucyjny jest polityczny.
Tak działa doktryna"nie damy sobie wmówić,że białe jest białe",której ulegają nawet wydawołoby się ludzie posługujący się rozumem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2015, 21:46:08 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 06, 2015, 22:07:35 »
p. KOOWALSKI jak według kaczynskiego* gierek był patriotą to ci członkowie PZPR których pan wymieniłeś mogli czynić dobro zwalczając pozycje, no i wiesz pan chłopaki się wyszkolili za komuny i mają wprawę i wiedza co jak dlatego ich wzięto do pisu, jeszcze troche to kaczynski* ogłosi ze Jaruzelski był patriotą ogłaszając stan wojenny, bo jak widać po pisie można się wszystkiego spodziewać,,, no zobaczymy co ten tydzień nam przyniesie ciekawego,,, najlepsze jest stwierdzenie ze to co trybunał orzekł to to tylko opinia, czyli teraz każdy wyrok to tylko opinia sędziego, a z opinia nie musi się skazany zgadzać

*= pisownia zamierzona


 

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 07, 2015, 00:23:49 »
Tak z ciekawości zapytam: Dlaczego piszesz Kaczyński z małej litery a np. Jaruzelski z dużej i tłumaczysz, że pisownia zamierzona?

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka