Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868109 razy)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 30, 2015, 21:30:41 »
Ale masz z tego powodu ból d..y, zapominasz co wyprawiała P.O?to oni twierdzą że mój kraj to ch.j d..a i kamieni kupa.
Znacznie lepiej wypada w mediach pisowski poseł Piotrowicz,który w piątek w programie"Piaskiem po oczach"stwierdził - zapisalem się do PZPR by czynić dobro.Zapomniał tylko dodać ,że pozostali prokuratorzy - koledzy Piotrowicza też czynili dobro.Takie samo"dobro"czynili Jaruzelski,Kiszczak oraz sędziowie stanu wojennego.Prokurator Piotrowicz wyszedł z PZPR razem z wyprowadzonym sztandarem a szkoda, bo przecież pod tym sztandarem mógłby dalej czynić dobro czyli razem z prezesem rozwalać demokratyczne instytucje Polski.
jestem gorszego sortu

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 30, 2015, 22:44:56 »
Dlatego dopóki ktoś mi nie wyjaśni, dlaczego za tę właśnie akcję CBA szef tej służby otrzymał wyrok bezwzględnego więzienia, jakie obowiązujące przepisy złamał, dopóty będę uważał, że wyrok był polityczny.
Może Pan dać jakiś namiar na ten drugi wyrok? Bo mimo szczerych chęci nie udało mi się do niego dotrzeć.
To jak Pan dotrze, to wtedy proszę  o opinie.

Myślę, że nie dojdziemy do porozumienia i będzie to swoisty pin-pong.
Poczekajmy trochę czasu, dajmy się wykazać rządzącym. Odezwę się za jakiś czas.
<*)))))>{

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 30, 2015, 22:49:01 »
słyszałem wypowiedzi w tym temacie Piotrowskiego, a to ze skazywał tych co działali w podziemiu to mały szczegół,,, ale lepszy było uniewinniając księdza pedofila, i to niedawno tłumacząc to ze to było podyktowane dobrem dzieci, i to nie było naganne,,, i proszę kogo pis mianuje na ministrów 

Offline TomaszTokarczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #108 dnia: Grudnia 01, 2015, 22:03:01 »
Może Pan dać jakiś namiar na ten drugi wyrok? Bo mimo szczerych chęci nie udało mi się do niego dotrzeć.
To jak Pan dotrze, to wtedy proszę  o opinie.
Łohoho, to się Pan trochę zapędził. Moje pytanie traktuje Pan z góry, a sam "prosi" o opinię? Przynajmniej rozumiem teraz, że nie dyskutujemy, tylko licytujemy czyje na wierzchu. A szkoda.
Zapraszam na mój blog o sprawach Powiatu Police: www.tomasztokarczyk.wordpress.com

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 02, 2015, 20:09:27 »
słyszałem wypowiedzi w tym temacie Piotrowskiego, a to ze skazywał tych co działali w podziemiu to mały szczegół,,, ale lepszy było uniewinniając księdza pedofila, i to niedawno tłumacząc to ze to było podyktowane dobrem dzieci, i to nie było naganne,,, i proszę kogo pis mianuje na ministrów 
Właśnie się stało!Obalono Trybunał Konstytucyjny przy pomocy glosów takich ludzi jak poseł Piotrowicz,który przecież juz w czasach PRLu czynił dobro.
Naiwni jeszcze się łudzą,że dudapomoc do czasu rozstrzygnięcia konstytucyjności dwóch ustaw przez TK nie przyjmie ślubowania "wybranych" dzisiaj sędziów.Przyjmie z cynicznym uśmiechem na ustach i to jeszcze dziś a jutro "nowi" przystąpią do stwierdzania konstytucyjności ustawy o TK z czerwca tego roku.O tym co ma robić dudapomoc decyduje tchórzliwy Kaczyński,tchórzliwy bo prawdziwy mężczyzna nie boi się stanąć na czele rządu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2015, 20:11:06 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 02, 2015, 20:30:28 »
duda pomoc to jest tylko dla kolesiów, nie dla szaraków dla których powstały, po drugie była ty tylko wyborcza zagrywka, a ludzie naiwni uwierzyli w to wszystko,,, ja stawiam ze jeszcze dziś przyjmie ślubowanie tych pięciu dziś wybranych, no  później jutro rano, "i nie będzie to cyniczne tylko podyktowane naprawą polski",,, no Kaczyński decyduje o wszystkim ma już ułożony plan co jak, a to ze nie jest na czele rządu jest to już przerabialiśmy i wiadomo jak się skończyło, po drugie to jest cwaniactwo w razie czego powie ze to nie on rządził tylko szydło,,, a tak na chłopski i normalny tok myślenia to jest tchórzem który boi wziąć odpowiedzialność za to co sam wymyślił

Post Merge: Grudnia 03, 2015, 08:28:46
no i nie mówiłem duda przyjął o 24;00 przysięgę nowych 5 wybranych o 18 sędziów,,, ale cyrk, w historii polskiego a chyba nawet światowego parlamentaryzmu nie było czegoś takiego,,, no i co wielbiciele
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2015, 08:28:46 wysłana przez piotrzpl »

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 03, 2015, 11:42:11 »
...Przynajmniej rozumiem teraz, że nie dyskutujemy, tylko licytujemy czyje na wierzchu...
Mając powyższe na uwadze, rozumiem Panie Tomaszu, że dyskusja z Panem zostaje zakończona w momencie, który Pan uzna za stosowny vide brak Pan odpowiedzi w naszej konwersacji.
Obserwując "nocne standardy" stanowienia prawa, przestaje mnie to dziwić.

Pozdrawiam.

Offline TomaszTokarczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 03, 2015, 17:13:11 »
rozumiem Panie Tomaszu, że dyskusja z Panem zostaje zakończona w momencie, który Pan uzna za stosowny
A kiedy Pan uzna, że chce przestać rozmawiać, to ktoś może Panu narzucić kontynuowanie dyskusji? To tak na marginesie. Zresztą ja się nie wycofałem z dyskusji, przeciwnie, wykazałem otwartość, uczciwie prosząc o podanie źródła uzasadnienia wyroku, na który internauta ak się powoływał. Chciałem się z tym uzasadnieniem zapoznać, żeby wyrobić sobie zdanie. Internauta ak odpowiedział mi protekcjonalnie, odmawiając, więc uznałem, że z drugiej strony woli dyskusji nie ma. Ot i tyle.
Obserwując "nocne standardy" stanowienia prawa, przestaje mnie to dziwić.
Zastanawiam się o czyich "nocnych standardach" Pan pisze? Zakładam, że ma Pan na myśli PiS i wczorajsze posiedzenie Sejmu? jeśli tak, to zachęcam do przeczytania sprawozdania stenograficznego z tego posiedzenia. Jeśli Pan to zrobi, zobaczy Pan, że cała "akcja" związana z wyborem sędziów Trybunału Konstytucyjnego odbywała się w godzinach 16.00 - 19.30. Czy to jest dla Pana noc? Na marginesie, trwało to tak długo w związku z notorycznym nadużywaniem przez posłów PO i Nowoczesnej prawa do składania wniosków formalnych (zgłaszali się do wniosku, a wygłaszali oświadczenia).  Później miało miejsce pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy różnych służb, potem pierwsze czytanie projektu ustawy o kwocie wolnej od podatku, wniesionego przez Prezydenta, a na koniec pytania w różnych sprawach i odpowiedzi urzędników rządowych.
Także Pański zarzut o "nocnych standardach" wybitnie nie pasuje do PiSu i wynika chyba z sugerowania się nagłówkami. Jeśli już komuś to określenie przyklejać, to Platformie - i tu proponuję zapoznać się ze szczegółami posiedzenia Sejmu z 17.12.2014, które rozpoczęło się o 21.30. Stawał tam temat Lasów Państwowych.
Natomiast jeśli już mówimy o standardach PiSu, to jest jeden nowy standard, na który chciałbym zwrócić uwagę: standard nie wyrzucania do kosza obywatelskich projektów ustaw. Przez ostatnie 8 lat takie projekty były mielone. Obecnie, już na początku kadencji, dwa projekty, o których napisałem wyżej, zostały wprowadzone na ścieżkę legislacyjną. To jest ta różnica.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2015, 17:22:46 wysłana przez TomaszTokarczyk »
Zapraszam na mój blog o sprawach Powiatu Police: www.tomasztokarczyk.wordpress.com

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 03, 2015, 18:26:37 »
śmieszny jesteś w tym co piszesz p. Tomaszu  jeżeli uważasz ze opublikowanie w monitorze o 22;00 i przyjęcie przysięgi przez dude o 24;00/1;00 nie jest nocnym standardem, no to meteorycznej dyskusji z panem się nie ma co podejmować,,, i wczorajsze cyrki piaskowców nie sa pierwsze,,, mnie tylko ciekawi co teraz zrobi duda po tym co powiedział trybunał konstytucyjny, przekonamy się o 20;00

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #114 dnia: Grudnia 03, 2015, 19:02:39 »
mnie tylko ciekawi co teraz zrobi duda po tym co powiedział trybunał konstytucyjny, przekonamy się o 20;00

masz jakieś wątpliwości co do tego co zrobi ta marionetka???
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #115 dnia: Grudnia 03, 2015, 20:11:21 »
no po tym co powiedział no to pozostaje nam teraz czekać na dalsze cyrki w wykonaniu pis,,,

Post Merge: Grudnia 03, 2015, 20:32:25
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2015, 20:32:25 wysłana przez piotrzpl »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #116 dnia: Grudnia 03, 2015, 20:33:30 »
śmieszny jesteś w tym co piszesz p. Tomaszu  jeżeli uważasz ze opublikowanie w monitorze o 22;00 i przyjęcie przysięgi przez dude o 24;00/1;00 nie jest nocnym standardem, no to meteorycznej dyskusji z panem się nie ma co podejmować,,, i wczorajsze cyrki piaskowców nie sa pierwsze,,, mnie tylko ciekawi co teraz zrobi duda po tym co powiedział trybunał konstytucyjny, przekonamy się o 20;00
Panie Piotrze on nie jest wcale śmieszny,on inaczej nie potrafi bo działa przecież doktryna tchórzliwego prezesa "nikt nam nie wmówi że białe jest białe".Używając określenia dudapomoc nie mam na myśli zaoferowanej ,jak sie okazało dla picu,darmowej pomocy prawnej.Używając tego określenia mam na myśli postępowanie obecnego prezydenta - niektórzy twierdzą,że wszystkich Polaków,który służy jak na razie prezesowi partii kaczystowskiej.Kiedy poinformowano,że dudapomoc wystąpi z orędziem nie miałam złudzeń,że nie odniesie się do dzisiejszego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego.Dudapomoc idzie w zaparte ignorując dzisiejsze orzeczenie.Kaczyści również udają,że żadne orzeczenie nie zapadło a zaślubieni pisowscy namiestnicy/politycznie przecież kryształowo czyści/są legalnie wybranymi sędziami Trybunału Konstytucyjnego.Kolejnym krokiem kaczystów - posiadających bardzo cieńki mandat - tylko 18,64 procent uprawnionych do głosowania, powinna być uchwała uznająca wybór posłów opozycji w ostatnich wyborach parlamentarnych za nie posiadający mocy prawnej a każdy kto będzie miał czelność krytykować ratowanie "państwa w ruinie"otrzyma bilet w jedną stronę.Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości ,że mamy początki kaczystowskiego zamordyzmu. 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2015, 20:44:46 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #117 dnia: Grudnia 03, 2015, 20:50:05 »
jak pisałem wcześniej przed wyborami ze chciałem aby pis wygrał, oczywiście nie głosowałem na nich, ale moja prośba się ziściła, a dlaczego chciałem właśnie dlatego żeby ludzie zobaczyli do czego sa zdolni Pis owczy ze sa to politycy nie obliczalni, Polacy dali się nabrać na 500, wiek emerytalny, tylko ja przyjrzeć się szczegółom to to nic nie daje,,, my Polacy mamy tak ze jak nas nit nie ma krótko za ryje, to sam sobie skaczemy do gardła,,, pis ostatnimi działaniami pokazał ze  cos kombinuje TYLKO CO ??? ,,, jak już raz mogliśmy się przekonać pis jest zdolny do wielu rzeczy, i jest zdolny do wielu rzeczy aby osiągnąć cel,,, na koniec po przemówieniu dudu wniosek nasuwa się sam, "teraz k**** my" a prezydent trybunał i konstytucje ma w 4 lietrach

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #118 dnia: Grudnia 03, 2015, 21:02:38 »
pis ostatnimi działaniami pokazał ze  cos kombinuje TYLKO CO ???
moim zdaniem przesłanie jest proste - już przy swoim trybunale zaczną się takie manipulacje konstytucją, iż zanim się obejrzymy będziemy republiką wyznaniową.
jestem wstanie się założyć, że już niedługo światło dzienne ujrzy zaginiona konstytucja pisu. szczerze - coraz częściej nachodzą mnie myśli o emigracji, i coraz częściej boję się że przegapię ostatni możliwy moment aby uciekać z tego srajdołka.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #119 dnia: Grudnia 03, 2015, 21:13:49 »
cos czuje ze w ciągu tych 4 lat władzy pisu z polski wyemigruje na zachód nie 2 mln jak za czasów 8 letnich rządów PO,,, właśnie młodzi mają taki wybór, a co   z nami wiekowymi,,,