Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych  (Przeczytany 11172 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« Odpowiedź #15 dnia: Października 11, 2015, 20:20:07 »
nauczyciele tez maja stracha wobec dziciakow szczegolnie tych nastoletnich. Kultura osobista wielu jest daleka od ideałów, pyskuja i stawiaja sie.
całe szczęście, że to nie ameryka - tam na dodatek strzelają.
a tak na poważnie - troszkę zboczyliśmy z tematu.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« Odpowiedź #16 dnia: Października 12, 2015, 09:22:27 »
A co do "słyszeli", to słyszeli już za czasów Golisowicz.

Małe uzupełnienie. Słyszeli już nawet za poprzednika Pani Golisowicz. Czyli za Pana Kliszewskiego. W Białej już wtedy problem występował.
Ano właśnie. Różnica jest taka, że nikt nie próbował robić z tego haka na dyrekcję rozsyłając do mediów anonimy od "uczniów". Kwestia mentalności.
W SOSW latem była zadyma, OIMW m.in. o obcinane dodatki. Ośrodek jest źródłem kasy na pokrycie potrzeb Białej, więc zarządowi powiatu potrzebny jest swój człowiek jako jego dyrektor. Wg moich obliczeń aktualnemu w przyszłym roku kończy się kadencja...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« Odpowiedź #17 dnia: Października 12, 2015, 14:29:11 »
Zbaczasz z tematu , nie rozmawiamy gdzie sa szukane pieniądze jak twierdzisz na Biała tylko o problemie narkotyków i dopalaczy i może na tym sie skupmy. Dlaczego mając jakiekolwiek doniesienia nie reagujemy? co z tego że kiedys zadzwoniłam na polcjie bo pod moim blokiem naćpane małolaty sie tukły, wiecie jaka była reakcja? Kazali im sie rozejsc, oczywiscie młodzi ludzie sie rozeszli na okoliczne ławki, 10 minut później zadyma zaczeła sie od nowa, wiec znowu zadzwoniłam na policje bo było mało bezpiecznie około 20 wyrostkow i panien skaczących sobie do oczu. myslicie ze kogos zgarneli ? no niestety nie, a gdyby tak zabrac na szpital testy porobic i rodzicom dowalic jakies kolegium?

piotrzpl

  • Gość
Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« Odpowiedź #18 dnia: Października 12, 2015, 17:39:09 »
jeżeli byli niepełnoletni no to rodzice za nich odpowiadają,,, wiec droga prawidłowa, wiesz to nie policja ustala prawo,,, co do ćpunów ja ma radykalne poglądy, nie będę ich tu opisywał

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« Odpowiedź #19 dnia: Października 12, 2015, 18:04:00 »
Takich szczyli przylapanych zaganisl bym do robót publicznych i byli by wystawieni na pośmiewisko rówieśników to może idoctego pustego łba by coś dotarło. Pare razy zwróciłem uwagę takiej grupce ze nie życzę aby pili u mnie na klatce to zaraz zaczely sie wyzwiska i jeden nawet z rękoma do mnie skoczył. Te dzieciaki nie mają za grosz szacunku do starszych.

piotrzpl

  • Gość
Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« Odpowiedź #20 dnia: Października 12, 2015, 21:27:20 »
ktoś coś o tym słyszał??? czytam i nie wierzę. narkotyki, seks alkohol są na porządku dziennym. o co chodzi?

jak zwykle prasa przesadza jak to dziennikarze 

Chodzi o to, że Donald już dawno temu wygrał walkę z dopalaczami, więc ten temat jest nie aktualny.
to była czysta propaganda jak większość rzeczy
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2015, 21:30:03 wysłana przez piotrzpl »

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« Odpowiedź #21 dnia: Października 12, 2015, 22:12:42 »
Wiecie co jest najlepsze :D jak juz wczesniej pisałam wiekszosc rodziców znam, jak nie z widzenia to osobiscie i wiem ze idealizuja własne dzieci nie wiedzac w sumie za wiele co robia. A serio bardzo łatwo sprawdzac dzieciaki wystarczy fb , instagrama czy snapa odgarnac :D tylko rodzicom sie nie chce :D kiedys pani psycholog mi powiedziała ze kontrola rodzicielska nie jest zła tylko musi byc przeprowadzana bardzo rzeczowo i konkrtetnie, dzieciaki maja prawo do prywatnosci ale my mamy obowiazek do jej kontroli :D

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« Odpowiedź #22 dnia: Października 13, 2015, 18:04:56 »
Był problem z narkotykami i dopalaczami i będzie nadal, do puki rówieśnicy nie będą reagować na takie rzeczy. Nie pomoże zmiana dyrektora czy wychowawcy w internacie czy ośrodku bo to nie oni kupują tylko  idioci którym się  nudzi.