Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy jesteś za przyjęciem imigrantów do Polic?

Tak
6 (8.8%)
Nie
51 (75%)
Tak, ale tylko chrześcijan
10 (14.7%)
Nie mam zdania
1 (1.5%)

Głosów w sumie: 67

Autor Wątek: Uchodźcy w Policach  (Przeczytany 52705 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #30 dnia: Września 19, 2015, 12:40:16 »
Jak Ty mojej.

Akurat to mnie najmniej interesuje. Nie wypowiadam się na Twój temat.

A jak nie zamilknę, to co?

To dalej będziesz wypisywać głupoty na mój temat.

Tu się nie dyskutuje?

Oczywiście, że się dyskutuje, ale na temat uchodźców, a nie mojej osoby, o czym najwyraźniej zapomniałaś.



Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #31 dnia: Września 19, 2015, 13:11:32 »
Ojejku...Ja o Tobie? Nie! Ja do użytkownika DEtonator. Wskazałam na zasadnicze znaczenie perspektywy, z której ogląda się rzeczywistość. 
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #32 dnia: Września 19, 2015, 13:18:45 »
Ja do użytkownika DEtonator. Wskazałam na zasadnicze znaczenie perspektywy, z której ogląda się rzeczywistość. 

Przestań traktować mnie jak durnia i weź się lepiej za swoją poezję.... Pozdro.

Offline jula

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #33 dnia: Września 19, 2015, 15:23:26 »
już niestety miałam do czynienia z uchodźcami, co prawda nie w Policach ale we we Wrocławiu na starym mieście. Wieczorem kiedy zapełniają się kafejki i ogródki przed restauracjami zjawiają się matki owinięte swoimi długimi chustami i swymi pociechami w ilości min5 rozdają im po róży i wysyłają na żebry, Te dzieciaczki wszędzie się wciskają i trącają tą różą i proszą o pieniądze, byłam świadkiem jak pewien pan ze stolika obok dał takiej dziewczynce świeżo wypieczone francuskie paluchy (przystawka), wziął ale wyrzucił, oni chca tylko pieniądze, jak tak to ma wyglądać to aż się boję, bo nigdzie spokojnie nie przejdziesz , wracając ze starego miasta byłam kilkakrotnie zaczepiana przez te dzieciaczki zaledwie 3-4 latki, a na końcu przez ich krzykliwą mamę (chyba), zresztą nie tylko ja byłam nagabywana oni nikomu nie przepuścili. Jak się dowiedziałam od kelnerki to oni już tak od paru dni się tam zadomowili i nie dają spokoju , bo są bardzo natarczywi.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #34 dnia: Września 19, 2015, 16:43:57 »
A to nie byli "nasi", znaczy cyganie? Bo jak nowi, to cyganie im pogonią kota...

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #35 dnia: Września 20, 2015, 11:28:57 »
Daria: jest różnica między kimś, kto wyjechał legalnie pracować a kimś kto na chama i z pominięciem przepisów pcha się po socjal. Albo nawet i do pracy ale nielegalnie. Też mieszkam i pracuję w DE ale nawet złamanego euro nie wziąłem (mimo, że jakby dobrze zakręcić to bym coś zapewne wyrwał). Pracę mam legalną, na terytorium Niemiec mieszkam legalnie. Widzisz subtelną różnicę między nami a tymi którzy teraz szturmują (z olaniem przepisów) Europę?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #36 dnia: Września 20, 2015, 14:29:57 »
LIST OTWARTY W SPRAWIE UCHODŹCÓW
Drogi celebryto,
Celowo nie wymieniam Cię z nazwiska, bo występujesz pod wieloma postaciami. Jesteś telewizyjnym prezenterem, znanym dziennikarzem, przemądrzałym publicystą, fetowanym pisarzem, postępowym intelektualistą, nagradzanym aktorem jak i rządzącym politykiem.
Dzięki układom - bo przecież nie talentowi i pracowitości – masz pięciocyfrową pensję, rezydencję z ogrodem i znaną gębę pełną frazesów. Ostatnio na temat tego, jak cały ten plebs - którym na co dzień tak gardzisz, a wszelkie z nim kontakty ograniczasz jedynie do sprytnego nim manipulowania - powinien się zachować w obliczu zalania Europy falą arabskich imigrantów.
Podobnie jak cała reszta towarzystwa wzajemnej adoracji - któremu ze strachu przed środowiskowym ostracyzmem boisz się przeciwstawić - kolportując kolejne rzewne historyjki z życia „uchodźców” próbujesz nam wmówić, że musimy ich przygarnąć. Zauważ, że sam - choć pławisz się w luksusach - nie deklarujesz chęci przyjęcia choćby jednego, bo prywatnie brudasami najzwyczajniej się brzydzisz. Ten przykry – ale jednak, jak twierdzisz, nasz obowiązek – spychasz więc na innych.
Sam - od niebezpiecznego świata odseparowany wysokim ogrodzeniem, po mieście - bywa, że w towarzystwie ochroniarzy - poruszający się służbową limuzyną, swoje dzieci posyłający do prywatnych – dobrze chronionych - szkół, swym mentorskim tonem pouczasz nas, że nie mamy się czego bać. Że przecież nasze służby – tak bardzo profesjonalne, że przez wiele miesięcy pozwalały dwóm kelnerom na nagrywanie całego rządu – dokładnie prześwietlą każdego islamskiego imigranta, skutecznie uniemożliwiając bezwzględnym terrorystom z ISIS przesiąknięcie przez nasze granice.
Naprawdę nie wiesz jak bardzo przebiegli są ci, którzy sprytnie wykorzystują każdą okazję, by dostać się na terytorium wroga? Tym razem jest wyjątkowo łatwo, bo do Europy można przeniknąć w przebraniu uchodźców, by potem - w imię Allacha - podkładać bomby, ucinać głowy „niewiernym” i wprowadzać tu swoje porządki, czyli robić to, co jest sensem ich istnienia. Pozostali ograniczą się jedynie do gwałcenia naszych kobiet i wszczynania brutalnych zamieszek.
Wytykasz katolikom, że nie słuchają papieża, który zaapelował o przyjęcie jednej rodziny przez każdą parafię. A od kiedy Ty, hipokryto, przywiązujesz wagę do jego słów? I dlaczego traktujesz je tak wybiórczo?
Krzyczysz, że nie jesteśmy solidarni. Dlaczego zatem nie krytykujesz Niemców, którzy kosztem Polaków dogadują się z Rosją w sprawie budowy kolejnego już gazociągu ponad naszymi głowami? Czy to aby nie przejaw braku solidarności Zachodu w europejskiej polityce energetycznej?
Rozśmieszasz argumentem, że myśmy również emigrowali. Naprawdę nie dostrzegasz różnicy między pokojowo nastawionymi Polakami wyjeżdżającymi do ciężkiej pracy a chorymi z nienawiści do obcej kultury Arabami marzącymi jedynie o ogromnych zasiłkach?
A nie pomyślałeś o tym, że w opinii przeciętnego Polaka jesteśmy zbyt biednym krajem na przyjęcie kilkudziesięciu tysięcy - wraz z licznymi rodzinami, do sprowadzenia których uchodźcy będą mieli pełne prawo - osób? Zapewne nie wiesz jak długo się u nas czeka na wizytę u lekarza specjalisty. Bo niby skąd, skoro cała Twoja rodzina posiada pakiet medyczny w prywatnej placówce. Może więc najpierw warto zadbać o podstawowe potrzeby własnych obywateli zanim zacznie się spłacać Niemcom dług wdzięczności za mianowanie Tuska strażnikiem europejskiego żyrandola!
Ale zwykłe moralizatorstwo już Ci nie wystarcza. W reakcji na opór społeczny postanowiłeś więc nas oskarżyć – o rasizm, ksenofobię, nacjonalizm, a nawet o nazizm. Co gorsza, bywa, że wykorzystujesz do tego zagraniczne media, by na ich łamach opluwać własnych rodaków. A to znacznie bardziej obrzydliwe niż zwykły donos. To zaprzaństwo!
Ale mam dla Ciebie radę. Jeśli tak bardzo Ci brak muzułmanów, wyprowadź się tam, gdzie islamizacja już postępuje - choćby do Niemiec, Francji czy Skandynawii. Poznasz kulturę i obyczaje tych wspaniałych ludzi oraz sprawdzisz jak ochoczo pracują i cudownie się z miejscową ludnością integrują.
Tylko pamiętaj, nie trać dla nich głowy! Druga Ci nie odrośnie.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1004422819609989&id=530073700378239&substory_index=0

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #37 dnia: Września 20, 2015, 15:26:00 »
Daria: jest różnica między kimś, kto wyjechał legalnie pracować a kimś kto na chama i z pominięciem przepisów pcha się po socjal. Albo nawet i do pracy ale nielegalnie. Też mieszkam i pracuję w DE ale nawet złamanego euro nie wziąłem (mimo, że jakby dobrze zakręcić to bym coś zapewne wyrwał). Pracę mam legalną, na terytorium Niemiec mieszkam legalnie. Widzisz subtelną różnicę między nami a tymi którzy teraz szturmują (z olaniem przepisów) Europę?
Widzę tę różnicę. A Ty widzisz różnicę między imigrantami bytowymi a uchodźcami? Polacy migrujący po całym świecie przyjmowani są życzliwie.A w sytuacji wojny domowej w Syrii, kiedy cywile uciekają przed śmiercią, torturami, głodem rzeczą naturalną pomoc. Tymczasowa choćby. Więc...Nic nie robić? Czekać? Na co? Przecież ten problem sam się nie rozwiąże.   
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #38 dnia: Września 20, 2015, 19:01:06 »
Wydaje mi się, że oni tak naprawdę nie uciekają jedynie przed wojną. Oni maja z góry upatrzony cel. Tym celem są wybrane kraje. Kiedy jakieś państwo usiłuje ich zatrzymać, to wszczynają awantury i burdy, pomimo, że tam ich już wojna nie sięga. Nie szanując prawa innych państw, dają nam do zrozumienia, że nie chodzi im jedynie o ochronę życia, lecz o narzucanie innym swoich nie zawsze uzasadnionych oczekiwań. Ktoś, kto ucieka przed okrucieństwami wojny, nie wszczyna burd w cudzym domu i nie niszczy cudzego mienia. Wypadałoby okazywać więcej pokory. Dlatego ja mam niestety złe przeczucia co do tego exodusu.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #39 dnia: Września 20, 2015, 19:17:30 »
http://policebezcenzury.pl/index.php/pl/aktualnosci/87-locknitz

Już widzę, jak sympatycy NPD ich powitają...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #40 dnia: Września 21, 2015, 08:38:55 »
Jestem wlasnie w Marsylii. Kto sie wypowiada w tym temacie powinien wiedziec z czego to miasto slynie. :)

Wiecej napisze po powrocie, ale w skrocie - uwierzcie, nie chcecie imigrantow.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #42 dnia: Września 21, 2015, 12:08:18 »
Z własnych obserwacji- mieszkam poza Polska, widze ich zachowania. Kobiety stoją z boku. Jak rozmawiają, to przeważnie z kobietami tej samej kultury. Mężczyźni sa bardzo pewni siebie. Zadko mozna spotkac muzułmanów na np placu zabaw. Nie boja sie skarcić dziecka na ulicy przy wszystkich- i nikt nie reaguje, bo ludzie boja sie, ze zostaną posądzeni o rasizm. Ogólnie mam takie wrażenie, ze oni sami uważają, ze wolno im wiecej.  Zazwyczaj w miejscach publicznych sa w towarzystwie tej samej kultury. Nie uważam, ze jest to naród otwarty i przyjaźnie nastawiony. I teraz nikt mi tego nie wmówi, bo mam okazje ich obserwować. Jeszcze kilka miesiecy temu mowilam mojej mamie, ze na razie Polska jest bezpieczna- juz nie jest. I nieważne, ze nie wszyscy sa bojowo nastawieni- po prostu ten naród nie uznaje kompromisu. Chcą żyć zgodnie ze swoimi prawami. Co z tego, ze teraz Polska przyjmie 12 tys? To nie koniec. Jest mi tez żal tych naprawde niewinnych ludzi, a zwłaszcza dzieci, ale nie tedy droga. Oni liczą na kasę. Dlaczego chcą do Niemiec? No bo zasiłki wysokie. Mój maz rowniez legalnie pracował w de, ale ani jednego euro z tego państwa nie wyciągnęliśmy, mając 2 dzieci! A tu oni uważają, ze im sie to należy! Sory, ale krew mnie zalewa, gdy słucham opinii dobrych duszyczek, ze trzeba pomoc. Owszem trzeba-ale nie tak. Problem jest tam, a teraz poszerzy sie na Europę. Biedni uchodźcy... 80% to mężczyźni! Polska to tez mój kraj i naprawde nie życzę sobie ani innym Polakom zalania nas falą muzułmanów...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #43 dnia: Września 21, 2015, 12:20:47 »
Wystarczy popatrzec jaki syf za soba zostawiaja, juz to swiadczy o ich kulturze i podejsciu do innych nacji.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #44 dnia: Września 23, 2015, 09:43:01 »
http://imgur.com/O5jIUgu
http://imgur.com/d4y9NGF

Pozdrowienia z Marsylii z dzielnicy ciapatej. ;) Rano tutaj był dosyć ruchliwy targ, wieczorem tak to wygląda. Pewnie sprzatna bo podobnie było w Londynie, ale opinię pozostawiam wam.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln